Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Azazel - 26-08-2012

Lexxu aiem a facing trooll.
Eu ma distrez si chiar foarte bine.
Mă amuză al dracu de tare conflictele de pe forum


RE: Llama Drama - Lexxu - 26-08-2012

(26-08-2012, 07:00 PM)Daria A scris: Meh, pe mine ma obosesc comentariile lui dar totusi rad 21.

Pe mine nu numai ca ma obosesc, ma irita, nu le vad sensul. Dupa parerea mea mai bine ar tacea din gura. Sincer. Daca nu are nimic de facut sa spele pe jos si sa-si arunce replicile la cosul de gunoi ca nu-s bune de nimic.


RE: Llama Drama - Ang. - 26-08-2012

*brings puopcuorn*

OwO

[50 sunt, le-am numarat. pe bune]


RE: Llama Drama - Aggie - 26-08-2012

(26-08-2012, 07:04 PM)Ang. A scris: *brings puopcuorn*

OwO

[50 sunt, le-am numarat. pe bune]

*steals her popcorn*

si, ce ziceai? 15


RE: Llama Drama - Stormrage - 26-08-2012

Everybody was kung fu fighting...

{[(50 -.-)]}
_________________


RE: Llama Drama - Ryuu - 26-08-2012

(26-08-2012, 07:01 PM)Lexxu A scris:
(26-08-2012, 07:00 PM)Daria A scris: Meh, pe mine ma obosesc comentariile lui dar totusi rad 21.

Pe mine nu numai ca ma obosesc, ma irita, nu le vad sensul. Dupa parerea mea mai bine ar tacea din gura. Sincer. Daca nu are nimic de facut sa spele pe jos si sa-si arunce replicile la cosul de gunoi ca nu-s bune de nimic.

Dura tipa 21


RE: Llama Drama - Aly - 26-08-2012

(26-08-2012, 06:25 PM)Arae A scris:
(26-08-2012, 06:08 PM)Narnia A scris: ca iti ei ban.

Normal. Dati warn si ban doar cui va convine voua. Daca nu sunt altii de acord cu voi le dati warn. Daca va enerveaza putin, ban si asa mai departe.
Dar daca ea incepe sa jigneasca, se tine tare. Nu vedeti ca voi rezistati doar cu cei adusi de voi? Aia pe care i-ati obligat sa fie de acord cu voi?
____
http://i553.photobucket.com/albums/jj387/narumi_2009/Frtitlu.png
"Lupta cu lia"?-> pauza.Eu sanctionat, ea sare in sus. O fi admin, dar nu imi pasa. Ati auzit de democratie?
Apoi vine si imi da ca m-am luat de concursul ei in care a pus atata suflet... Ea m-a facut cretin prima oara si a spus ca nu ii pasa de lucruri marunte. Lucrurile marunte vin de la useri, aia dupa care tot strigati atata, dar daca va purtati asa si nu sunteti corecti DELOC...


Ma intorc la film. Nu mai merita sa-mi pierd timpul...
Si asa faceti ce vreti voi orice ar spune x si y.

Sariti cu warn si ban si adevarul iasa la iveala.

Si Lia are warn, stai tu linistit. Chit ca nu ii apare pentru ca nu ii pot da, dar e notat la Staff Area ca are 14% warn pentru cearta cu tine.

Nu am obligat lumea sa fie de acord cu mine, am avut destule certuri si lumea nu a patit nimica, nu dau ban/warn pe "pile", daca te tot avertizez si avertizez si tu continui sa ma ignori intr-o buna zi o sa ma gasesti cu capsa pusa si iti dau un ultim avertisment si trec la fapte. Si ca tot esti tu ingerasul care nu face nimica niciodata saracutul de el, nu o mai ataca pe Lia, defapt, nu mai ataca concursul de la FanFiction. E facut de Lia, okay, si care-i baiul? Ca il facu ea? Puteam sa il fac eu, sa il faca marina, sa il faca cine vrea, nu am impus niciodata ca unele persoane pot face concursuri, daca vor si userii pot face concurs de FF, doar sa-mi zica ce vor sa le dau la castigatori/participanti. Nu este vorba de cine il organizeaza, este vorba de cine participa si tu Ryuu ii faci sa se simta ca cei mai de jos useri pentru ca participa la un Concurs de Proza. E vorba de inspiratie, de sfaturi, de ajutor, sa ii ajuti pe acei concurenti, nu sa le dai cu bata-n cap ca nu scriu opere literare. Tu ai o tona de ficuri incepute si niciunul nu e terminat, te raca gelozia ca sunt unii care isi duc ficurile pana la final si participa la concursuri si au ce le trebuie in cap ca sa scrie si tu nu? Daca e asa, nu e vina noastra. Participa si tu si hai sa vezi ca va fi mai bine.

Stiu, nu o suporti pe Lia de cand ti-a dat warning pentru acel concurs, dar daca tin eu minte bine, tu chiar ai facut ceea de care te acuza Lia, de-aia ai si sters psotul cu pricina pentru ca aparea acel edited by si se dovedea ca nu aveai dreptate, dar in fine.

Ca fapt divers, le-am atras atentia si lui Fiction si lui Zwai ca daca mai continua sa se certe le dau warn. S-au oprit si nu au primit warn niciunul si m-au enervat destul amandoi.

Lia nu a vrut sa asculte sa nu se mai certe cu tine, a laut si ea acelasi warn ca si tine, chit ca nu scrie pe forum, tin minte, nu am cap de mamaliga ca altii.


RE: Llama Drama - Aly - 26-08-2012

Lexxu, lasa-l pe Astaroth in pace >.< E llama drama, fiecare are voie sa zica vrute si nevrute.


RE: Llama Drama - Azazel - 26-08-2012

Mă simt vorbit pe la spate2
Damn,ama nu ştiu jung fu,si nici nu pot intră pe pc.
Capoiera da vreti 108


RE: Llama Drama - Stormrage - 26-08-2012

(26-08-2012, 07:15 PM)Astaroth A scris: Mă simt vorbit pe la spate2
Damn,ama nu ştiu jung fu,si nici nu pot intră pe pc.
Capoiera da vreti 108

Cand intri pe pc iti arat prima mea tentativa de gfx =]]