Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Cherie - 25-08-2012

@CyBeR, Hakuna Matata nu exista deja? Sau ai reinventat-o? 21

Si las' ca o sa ma intorc acasa si o sa vezi ce-ti populez eu sectiunea anime. Am cateva thread-uri de reinviat. 10


RE: Llama Drama - CyBeR - 25-08-2012

Lumea a uitat de Hakuna Matata se pare, a uitat de a fi calm si a te distra pe cat poti, cum poti, unde poti. Toata lumea cu griji, probleme, gloom and doom...chiar ne trebuie o religie Hakuna Matata, macar sa mai dezmortim masele din depresia lor cronica.

Cat despre reinviat sectiuni...vreau sa vad useri care mai zic cate ceva. Forumurile erau candva locuri de discutii, dezbateri, idei...acum...pas, vant si praf. Eu pastrez speranta ca dupa vara mai invie treaba.


RE: Llama Drama - Ryuu - 25-08-2012

(25-08-2012, 01:19 PM)Elyurias A scris: Si toamna dormim toti, ca incepe scoala....

Multumesc, cred ca am sa las si eu un vot in viitorul apropiat...

Doarme cine poate. Eu mi-am pus in plan sa ma trezesc la 5. Nu pierd eu serialul 22


RE: Llama Drama - CyBeR - 25-08-2012

Download it >,<...wouldn't that be a lot easier?
--------------------------------------------


RE: Llama Drama - Cherie - 25-08-2012

@CyBeR, nu se mai gasesc parteneri buni de discutii si dezbateri, mai ales pe tema anime-urilor. Cel putin, eu una nu am gasit pe nimeni dispus sa poarte o conversatie cu mine pe tema asta. Si e frustrant. Iar la un moment dat, recunosc, am lasat-o si eu mai moale si nu prea am mai activat pe nicaieri. Nu cred ca se vede, dar si eu am activat pe forumurile vechi -anime xg cel putin a fost primul forum pe care mi-am facut cont. Organizasem si un concurs de reviews 21. Ma rog, putin spus organizat, ca treaba a fost pasata, cu acordul meu, altcuiva 21. - dar eram o spamatica mica si nenorocita care a evoluat usor-usor intr-o chestie care urmareste totul din umbra si blabla 21. Aveam si nick'uri dubioase si copilaroase. Dar acum s-a pierdut interesul, oricat ar zice unii ca inca mai vizioneaza anime... Pur si simplu, nu o mai fac cu aceeasi pasiune.

Asta e doar ce observ eu 106.

ah... eu sunt adepta a Hakunei Matata de ceva timp. 39


RE: Llama Drama - CyBeR - 25-08-2012

Cum am mai zis, anime-ul a trecut din acel hobby exotic care atragea prin faptul ca era diferit, la ceva pedestru, usor accesibil, usor de trecut in gama lucrurilor "copilaresti" (si cu o buna parte din serialele noi, cine ii poate invinovati pe cei care gandesc in acest fel).
Fanii anime vin si se duc, urmaresc sau se lasa, forumurile traiesc si mor...mie chiar imi place aici asa ca nah, as prefera ca locul sa supravietuiasca inca ceva timp. Dar cand si membrii nostri constanti nu pot fi deranjati sa mai scrie o opinie sau doua...e trist.


RE: Llama Drama - Lexxu - 25-08-2012

M-am saturat, am obosit sa... las-o balta. Din nou stare de caca, mda. Se putea altfel?


RE: Llama Drama - Ryuu - 25-08-2012

(25-08-2012, 02:04 PM)Lexxu A scris: M-am saturat, am obosit sa... las-o balta. Din nou stare de caca, mda. Se putea altfel?

Ai nevoie de o imbratisare?


RE: Llama Drama - Lexxu - 25-08-2012

(25-08-2012, 02:06 PM)Arae A scris:
(25-08-2012, 02:04 PM)Lexxu A scris: M-am saturat, am obosit sa... las-o balta. Din nou stare de caca, mda. Se putea altfel?

Ai nevoie de o imbratisare?

Nu chiar, cand sunt intr-o stare jalnica mai bine is lasata in pace. Bag ceva in ele amintiri ._.


RE: Llama Drama - Diz - 25-08-2012

(25-08-2012, 02:11 PM)Lexxu A scris:
(25-08-2012, 02:06 PM)Arae A scris:
(25-08-2012, 02:04 PM)Lexxu A scris: M-am saturat, am obosit sa... las-o balta. Din nou stare de caca, mda. Se putea altfel?

Ai nevoie de o imbratisare?

Nu chiar, cand sunt intr-o stare jalnica mai bine is lasata in pace. Bag ceva in ele amintiri ._.

Daca nu vrei sa zici ce ai, ce rost mai are sa postezi ca te simti naspa? If you start something, say it to the end or don't say it at all, altfel pari doar ca vrei atentie.