Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Lokke - 06-09-2012

Dem eyes...

Imi aduce aminte de iepurii din Petshop of Horrors.

Speaking of that, am gasit asta printre old favorite videos on my account :




I just got the urge of re-watching the series :/


RE: Llama Drama - Daria v2 - 06-09-2012

Aly, eu cand sunt la laptop ori intru pe mail ori deloc pe mess si azi m-am trezit la 1 jumate -poti citi articolul din blog si vezi povestea- si a trebuit iar sa fac curat n stuff pentru ca mom este in coafor si are treaba! Ok? Si cand stau pe mess si ori esti pe inviz ori nu observ eu pentru ca fac alte chestii care nu implica laptop-ul pentru ca de obicei il las doar pentru muzica, mai ales in perioada asta cand iar am net de rahat.
Cu Bunn' vorbesc pentru ca o trag eu de maneca ca aseara cand a trebuit sa ma suporte cum ma plangeam, nu am vorbit nici de cat de frumoasa e viata si nici ce prajitura mi-am cumparat azi dupa doua saptamana de suspinat dupa una, care apropo tot din banii mei a fost luata -.-'
Cand te prind pe mess vorbim si nu te ignor chiar uneori am impresia ca stau pe capul tau.

Ah, si Lia, legat de amabilitate, faza este ca la magazinul asta gen bodega toate tipele sunt nesuferite, nu le sufar, nu le suport. Cand am fost adineauri dupa o prajitura tipa aia nici in folie nu mi-a pus-o si mi-a dat-o asa pe hartiuta aia in mana si cand i-am cerut foaie daia a zis ca nu poate sa imi dea ca mai are putine si asteapta pe nu stiu cine dracu si la casa idioata aia mai era putin si-mi dadea si peste mana. As vrea sa fie amabile, sa zambeasca sau macar sa nu se uite la mine de parca le-am dat cu ceva in cap >.>'
[posturi unite]
Si awwww, owww, ododododod, ce draguuut este micul tau animalut, Cyber 108


RE: Llama Drama - Lia - 06-09-2012

Stai chill kid ca iti inteleg punctul de vedere cand vine vorba de vanzatoare. They tend to not have any people skills and be rude, no matter even if the job itself requires it.


RE: Llama Drama - CyBeR - 06-09-2012

(06-09-2012, 04:57 PM)Lokke A scris: Dem eyes...

Imi aduce aminte de iepurii din Petshop of Horrors.

Oh hai ca-i doar blitzul. El e un dragalas momentan, abia daca are 4 luni si presimt ca o sa ajunga oricum MULT mai prietenos decat Eddy (care e o scarba si jumate cand are el chef).


RE: Llama Drama - Daria v2 - 06-09-2012

Yep, si mai cunosc un magazin asa. Este unul in centrul orasului unde alea se uita la telenovele si cand le intrebi ceva te ignora sau daca iti iei singur/a chestia de pe raft urla ca de ce nu le-ai intrebat pe ele .__.'


RE: Llama Drama - James Dean - 06-09-2012

nimic nu se compara(pentru mine cel putin) decat momentele cand trebuie sa platesc lumina. 21
imi e frica sa salut cand le vad,avand in vedere ca niciodata nu stii cum o sa reactioneze in secunda urmatoare.


RE: Llama Drama - Daria v2 - 06-09-2012

Ahahaha, si pe mine cand ma trimitea mom sa platesc intretinerea... teroare. Este un mosneag care daca-l intrebi 'imi dati chitanta?' el iti spune ca nu are paine... Trebuie sa ii repet cate o intrebare de cinci ori -.-'
[posturi unite]
Mai este putin si mi se astupa urechile, nu am mai purtat cercei cred ca de jumatate de an sau si mai mult, f**k.


RE: Llama Drama - Aly - 06-09-2012

(06-09-2012, 05:01 PM)Daria A scris:
Aly, eu cand sunt la laptop ori intru pe mail ori deloc pe mess si azi m-am trezit la 1 jumate -poti citi articolul din blog si vezi povestea- si a trebuit iar sa fac curat n stuff pentru ca mom este in coafor si are treaba! Ok? Si cand stau pe mess si ori esti pe inviz ori nu observ eu pentru ca fac alte chestii care nu implica laptop-ul pentru ca de obicei il las doar pentru muzica, mai ales in perioada asta cand iar am net de rahat.
Cu Bunn' vorbesc pentru ca o trag eu de maneca ca aseara cand a trebuit sa ma suporte cum ma plangeam, nu am vorbit nici de cat de frumoasa e viata si nici ce prajitura mi-am cumparat azi dupa doua saptamana de suspinat dupa una, care apropo tot din banii mei a fost luata -.-'
Cand te prind pe mess vorbim si nu te ignor chiar uneori am impresia ca stau pe capul tau.

Ah, si Lia, legat de amabilitate, faza este ca la magazinul asta gen bodega toate tipele sunt nesuferite, nu le sufar, nu le suport. Cand am fost adineauri dupa o prajitura tipa aia nici in folie nu mi-a pus-o si mi-a dat-o asa pe hartiuta aia in mana si cand i-am cerut foaie daia a zis ca nu poate sa imi dea ca mai are putine si asteapta pe nu stiu cine dracu si la casa idioata aia mai era putin si-mi dadea si peste mana. As vrea sa fie amabile, sa zambeasca sau macar sa nu se uite la mine de parca le-am dat cu ceva in cap >.>'
[posturi unite]
Si awwww, owww, ododododod, ce draguuut este micul tau animalut, Cyber 108

Daria, eram aici cand ai postat articolul, am avut si-un post cu Daria!!! si... tu tule-o.

(06-09-2012, 04:50 PM)Arya A scris: Funny Aly, how Mada never ever tells me that I ignore her even when we don't talk for months. But she's been here, she knows the life I lead.

Since when did I become Mada?


RE: Llama Drama - Aly - 06-09-2012

(06-09-2012, 04:48 PM)CyBeR A scris: Daca scoteai o exprimare mai de lemn Aly mama...

Eu ma duc sa fac o omleta omeneasca azi. Carnati, ceapa, cartofi, si oua...bomba calorica pentru cineva care n-a mancat nimic azi si n-are chef sa-si omoare capu cu chestii mai complexe.
Mai ales ca azi urmatorul domnisor a intrat in familie.
[Imagine: e5gqd1.jpg]
Dante. E in carantina doua saptamani pana stim daca-i in regula sa-l punem langa Eddy, si momentan e speriat de bombe.

Ma aplec in fata intelepciunii dumitale si imi cer scuze ca alta exprimare mai de lemn nu am.


RE: Llama Drama - Daria v2 - 06-09-2012

Aly, sti, dupa ce ai postat aia cu "RE: Llama Drama
*slaps Daria*

TUTO!!! >.<
"
primul post facut este ala la care ai dat tu quote pentru ca vad ca tu crezi ca te IGNOR. Dar PUR SI SIMPLU UIT, PUR SI SIMPLU SI EU AM PROBLEME SI NU POT SA IMI ADUC AMINTE DE TOATE, MAI ALES CA STIU CUM AI NETUL UNEORI SI PREFER SA NU INCEP O DISCUTIE CA DUPA SA SE TERMINE CU "MERG SA IMI PUN LA INCARCAT LAPTOPUL VORBIM PESTE O MIE DE ANI"!!!!!