Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - Aly - 06-09-2012

Si ryule, aia sunt "boyfriend jeans". Asa se numesc varianta feminina [chit ca sunt la fel]. De ce crezi ca au numele ala? De cuca macaii?


RE: Llama Drama - Aly - 06-09-2012

(06-09-2012, 04:23 PM)Arya A scris: Ieri parca te luai de Ryuu, Aly 23? Plus, I wasn't fighting, I was talking rationally with Razvan 10 stop assuming things.

Adica azi ma luam de Ryu. In loc sa zici si tu ceva gen "hello aly" or something, no, you and Daria ignore me, thus why the bitch. Si... ai sarit ca arsa ca ar fi zis Razvan ceva cand nu a zis. >.>


Inca ceva, toata faza cu plansul si plansul si plansul si cand altii se plang le spuneti sa nu se mai planga atata... pe bune? Nu, zau, sunteti pe bune? ._. Ori va plangeti pana la capat si ii lasati si pe restul sa se planga, ori nu va mai plangeti deloc.


RE: Llama Drama - James Dean - 06-09-2012

lol aly,chiar nu am considerat-o cearta. cearta e cand se discuta despre religie sau politica,haha.


ultima chestie mai importanta pe care am gatit-o a fost piept de pui invelit in sunca cu legume.facuta pentru a arata ca sunt bun la casa duduilor(hmmm,nu am gasit un cuvant mai potrivit). 21


RE: Llama Drama - Lia - 06-09-2012

Nevermind, el a inteles ce ziceam, cred. Si nu am sarit ca arsa, doar fiindca tu ai citit postul in felul asta nu inseamna ca tonul e acela pe care l-ai atribuit. Cand ajung eu acasa nu esti pe mess, cat am fost eu pe mess, nu ai fost pe mess, cand esti forum nu simt necesar sa ma bag in discutiile tale.

Am destule pe cap, chestii destul de grave, si fara sa te plangi ca te ignor. Daria si eu vorbim pentru ca ma baga ea in seama ca altfel nu vorbesc cu nimeni in particular.


RE: Llama Drama - Ryuu - 06-09-2012

(06-09-2012, 04:23 PM)Narnia A scris: Si ryule, aia sunt "boyfriend jeans". Asa se numesc varianta feminina [chit ca sunt la fel]. De ce crezi ca au numele ala? De cuca macaii?

In zona mea fetele nu imbraca asa ceva. Plus ca ele nu cred ca isi arata chilotii. Tipul avea bluza aia mai lunga, insa altii nu au bluze, ci poarta doar tricouri mai scurte pentru a-si arata firma chilotilor, presupun.


RE: Llama Drama - Aly - 06-09-2012

(06-09-2012, 04:29 PM)Arya A scris: Nevermind, el a inteles ce ziceam, cred. Si nu am sarit ca arsa, doar fiindca tu ai citit postul in felul asta nu inseamna ca tonul e acela pe care l-ai atribuit. Cand ajung eu acasa nu esti pe mess, cat am fost eu pe mess, nu ai fost pe mess, cand esti forum nu simt necesar sa ma bag in discutiile tale.

Am destule pe cap, chestii destul de grave, si fara sa te plangi ca te ignor. Daria si eu vorbim pentru ca ma baga ea in seama ca altfel nu vorbesc cu nimeni in particular.

Yeah right, like you are the only one going through problems right now. What can I say, good luck solving them.

Si ca tot nu ma ignori, cand pisicii masii raspunzi la mailul ala? >.<

Si logic ca nu sunt pe mess, duh, am si zis ca nu voi putea intra pe mess si sa discutam prin email sau pm. Ti-am zis de dinainte sa plec.

Whatever, it ain't worthy of my time. I shall go back to the little hole I came from and shall stay there.


RE: Llama Drama - Lokke - 06-09-2012

Is it time to bring the popcorn out?
------------------------


RE: Llama Drama - CyBeR - 06-09-2012

Daca scoteai o exprimare mai de lemn Aly mama...

Eu ma duc sa fac o omleta omeneasca azi. Carnati, ceapa, cartofi, si oua...bomba calorica pentru cineva care n-a mancat nimic azi si n-are chef sa-si omoare capu cu chestii mai complexe.
Mai ales ca azi urmatorul domnisor a intrat in familie.
[Imagine: e5gqd1.jpg]
Dante. E in carantina doua saptamani pana stim daca-i in regula sa-l punem langa Eddy, si momentan e speriat de bombe.


RE: Llama Drama - Lia - 06-09-2012

Don't bother Lokke 10 I have another split shift half coming up in one hour and half. Can't be bothered with stupid shit.

Funny Aly, how Mada never ever tells me that I ignore her even when we don't talk for months. But she's been here, she knows the life I lead.

Anw, bubye.

Claudiu, is that a chinchilla? Or however you write the thing's name?


RE: Llama Drama - CyBeR - 06-09-2012

A-yup.

Just got him from the farm today. Scared little furball.