Animezup - forum manga si anime
Llama Drama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Llama Drama (/Thread-Llama-Drama--30392)



RE: Llama Drama - CyBeR - 05-09-2012

Ciudat. Caci eu aveam alarma la 5:30 in liceu, pe la 6 eram in picioare calumea, la 6:30 eram deja langa liceu (fie pe jos, sau cu autobuzul), iar pe la 7 fara ceva bateam la usa la femeia de servici sa-mi dea cheia de la clasa si pana la 8, cand incepeam orele, citeam si ascultam muzica. Nu dormeam dupa amiaza cand ajungeam acasa, si ma culcam in jur de 12-1.

De asta ma mira ca aveti nevoie de cafea dimineata. Nu inlocuieste un program de odihna sanatos.

Fiecare cu ale lor, evident.


RE: Llama Drama - Daria v2 - 05-09-2012

Aveam o prietena care de la 11 ani a baut cafea /facepalm.
Meh, buna dimineata, m-am trezit si eu acum 20 de minute /yaaawn


RE: Llama Drama - Ryuu - 05-09-2012

(05-09-2012, 01:17 PM)CyBeR A scris: Ciudat. Caci eu aveam alarma la 5:30 in liceu, pe la 6 eram in picioare calumea, la 6:30 eram deja langa liceu (fie pe jos, sau cu autobuzul), iar pe la 7 fara ceva bateam la usa la femeia de servici sa-mi dea cheia de la clasa si pana la 8, cand incepeam orele, citeam si ascultam muzica. Nu dormeam dupa amiaza cand ajungeam acasa, si ma culcam in jur de 12-1.

De asta ma mira ca aveti nevoie de cafea dimineata. Nu inlocuieste un program de odihna sanatos.

Fiecare cu ale lor, evident.

Si ai vrea ca toti sa semene cu tine? o,0
Eu in timpul scolii adorm pana la 10 seara, dar tot sunt obosit...


RE: Llama Drama - Justine - 05-09-2012

Am fost azi la psiholog.
Era un barbat,foarte inalt vopsit roscat >_____> M-am speriat de el prima data21


RE: Llama Drama - Alicia - 05-09-2012

(05-09-2012, 01:33 PM)Justine A scris: Am fost azi la psiholog.
Era un barbat,foarte inalt vopsit roscat >_____> M-am speriat de el prima data21

Eu cand am fost la psiholog am nimerit la o baba. 22


RE: Llama Drama - Justine - 05-09-2012

(05-09-2012, 01:35 PM)Alicia A scris:
(05-09-2012, 01:33 PM)Justine A scris: Am fost azi la psiholog.
Era un barbat,foarte inalt vopsit roscat >_____> M-am speriat de el prima data21

Eu cand am fost la psiholog am nimerit la o baba. 22
Asta,nea' Petrea cum m-a rugat sa-i spun ( 21 ) vorbea in asa fel incat nu intelegeai ce spune.plus cu o gramada de precipitatii. Lol22


RE: Llama Drama - James Dean - 05-09-2012

Cyber,tu ajungeai primul la liceu... ei bine,si eu.


Dar doar pentru ca aveam o mama care avea intotdeauna grija sa ma trezeasca la 7.10 si trebuia sa ajung la 8.Smile

Dai spalat pe fata,pe dinti,mananca,arunca niste caiete in ghiozdan si fuga dupa tramvai. Lol,oribil!


RE: Llama Drama - CyBeR - 05-09-2012

Eu preferam sa nu-mi stea nimeni pe cap cat mai lecturam ceva, si nici sa nu ma imbulzesc cu masa de nespalati in fiecare dimineata prin autobuz / microbuz. Cateva din miasmele care le simteam pe vremea aia am sa le tin minte pana in mormant.

Eu eram ceasul desteptator al alor mei. Cand plecam spre liceu bateam la ei la usa sa se trezeasca pentru servici.


RE: Llama Drama - Alicia - 05-09-2012

(05-09-2012, 01:39 PM)Justine A scris:
(05-09-2012, 01:35 PM)Alicia A scris:
(05-09-2012, 01:33 PM)Justine A scris: Am fost azi la psiholog.
Era un barbat,foarte inalt vopsit roscat >_____> M-am speriat de el prima data21

Eu cand am fost la psiholog am nimerit la o baba. 22
Asta,nea' Petrea cum m-a rugat sa-i spun ( 21 ) vorbea in asa fel incat nu intelegeai ce spune.plus cu o gramada de precipitatii. Lol22

Eh, ea era draguta si vorbea pe intelesul meu, mai ales ca eram mai mica. 21


RE: Llama Drama - James Dean - 05-09-2012

N-am putut niciodata sa citesc la liceu.Mereu se trezea cate un idiot sa radem de alt idiot .

Plus ca am avut un colectiv la care o carte reprezenta horoscopul sau stirile despre sport.