Animezup - forum manga si anime
Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Spam Alley (https://www.animezup.com/forum/Forum-Spam-Alley)
+---- Subiect: Llama, llama, doorknob, ankle, llama (/Thread-Llama-llama-doorknob-ankle-llama)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Yondaime - 02-07-2012

Atunci scoate-mi numele din lista de moderatori globali. Acum ai putere sa fii foarte dura si sa-mi dovedesti cat de autoritara si cat de gros ti-e bratul.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Lia - 02-07-2012

Aly, ideea acum e sa ma faca pe mine sa arat ca cine stie ce persoana malefica. Nu ca el e un moderator care nu face nimic si asteapta tratament special fata de ceilalti care au fost dati jos. Vrea sa ma faca sa par un admin incompetent care face ce vrea. Mai ales ca daca tu nu te bagi are mana libera sa-si ceara scuze fata de tine si sa para inocent.

Eu pe tot timpul discutiei am fost cat se poate de onesta, dar cineva minte. Si nu esti tu. Adica ce e cu bipolaritatea asta?


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Yondaime - 02-07-2012

Cine vorbea de inocenta 24))))))) Fata care a facut o drama uriasa si a "reuntat" la zup cu lacrimi in ochi... doar ca sa primeasca admin 24)))))))))))))) ahahahahahha


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Lia - 02-07-2012

Si nu vreau sa te scot, iti dau tocmai ce ai vrut, titlul de mare moderator. Dar nu mai ai puterea sa faci nimic si nu-ti place pentru ca iti place sa fi in control si sa te simti deasupra. Mie nu-mi face mare placere ce fac acum, sunt constienta ca imi strica imaginea, dar prefer sa stie lumea cum pot fi, decat sa ma prefac ca sunt ceva ce nu sunt si sa-i ranesc pe cei care imi ofera increderea. Macar stii la ce sa te astepti cu mine.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Lia - 02-07-2012

Eram admin inainte sa vreau sa plec de pe zup, iubire.

Nu am ce autoritate sa-ti dovedesc. Nu iti fac pe plac.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Yondaime - 02-07-2012

Iti strici imaginea? Stim amandoi ca daca eram nesimtit, puteam sa iti fac si eu lucruri naspa... Dar tocmai pentru ca sunt un om cu respect, nu o sa iti fac mai mult rau. Si asa nu o sa ma astept ca o sa-mi intelegi motivele pentru care ti-am facut ce ti-am facut. Iubire.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Lia - 02-07-2012

Nici nu mi-ai spus vreodata motivele, mereu ai amanat, preferand sa ma lasi sa cred ca totul e ok si eu am crezut. Stiu la ce te referi. Si cam ce crezi ca ai rezolva daca mi-ai strica imaginea? M-ar face o persoana mai putin fata de cum sunt? O persoana malefica? Nu. Pentru ca acele lucruri au fost facute din anumite chestii pe care tu nu le intelegi in mod aparent, sentimente e cuvantul cred.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Yondaime - 02-07-2012

Ce am spus mai sus, nu era o amenintare sau ceva de genul. Am vrut sa-ti dovedesc doar ca nu-s o persoana rea. Daca eram rau, faceam chestia aia.
Ma rog, nu mai am chef sa vorbesc cu tine, pentru ca n-ajung in niciun punct.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Lia - 02-07-2012

(02-07-2012, 02:07 AM)Yondaime A scris: Ma rog, nu mai am chef sa vorbesc cu tine, pentru ca n-ajung in niciun punct.

In sfarsit suntem de acord cu ceva.

Oricum daca ai fi facut lucrul respectiv, tot durea mai putin fata de ce ai facut. Asta pentru ca eu pun imaginea proprie mai prejos fata de ceea ce conteaza cu adevarat pentru mine. Acum in schimb, conteaza mai putin decat faptul ca sunt intepata de tantari cat timp avem conversatia asta.

Cred ca e mesaj diving. Wish you all the best. Ciao.




RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Yondaime - 02-07-2012

(02-07-2012, 02:11 AM)Arya A scris:
(02-07-2012, 02:07 AM)Yondaime A scris: Ma rog, nu mai am chef sa vorbesc cu tine, pentru ca n-ajung in niciun punct.

In sfarsit suntem de acord cu ceva.

Oricum daca ai fi facut lucrul respectiv, tot durea mai putin fata de ce ai facut. Asta pentru ca eu pun imaginea proprie mai prejos fata de ceea ce conteaza cu adevarat pentru mine. Acum in schimb, conteaza mai putin decat faptul ca sunt intepata de tantari cat timp avem conversatia asta.

Cred ca e mesaj diving. Wish you all the best. Ciao.

Tu chiar ai 20 ani? Really now?