Animezup - forum manga si anime
Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Spam Alley (https://www.animezup.com/forum/Forum-Spam-Alley)
+---- Subiect: Llama, llama, doorknob, ankle, llama (/Thread-Llama-llama-doorknob-ankle-llama)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Lia - 02-07-2012

Nu stiu, e cam greu sa ai incredere in cineva cand i-ai acordat o data mai mult de atat si te-a lasat la mal cu ochii in soare.

Sa nu crezi ca nu ai putut fi in orice moment inlocuit. Am fost eu proasta, atat.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Aly - 02-07-2012

(02-07-2012, 01:11 AM)Yondaime A scris:
(02-07-2012, 01:07 AM)Arya A scris: Eu te-am dezamagit? You must be having a laugh right now. I am!

Cine vorbea, sefa tatelor, si nu ma refer la chestiile alea moi si misto de atins.

I'm really not laughing... Imi pare rau pentru ca am fost naspa. Eu am fost sincer. Daca ma crezi sau nu, ramane la decizia ta.

Si Aly, data viitoare anunta-ma cand pui stapanire pe un topic aflat la spam. Ok, matale?

Da ce esti matale, regele zupului or something?



RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Yondaime - 02-07-2012

(02-07-2012, 01:14 AM)Arya A scris: Nu stiu, e cam greu sa ai incredere in cineva cand i-ai acordat o data mai mult de atat si te-a lasat la mal cu ochii in soare.

Sa nu crezi ca nu ai putut fi in orice moment inlocuit. Am fost eu proasta, atat.

Eu nu pot fi inlocuit, asta e chestia. Si deep down, o stii si tu. Nu stiu daca exista 5 baieti in toata lumea, care sa fie ca mine.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Aly - 02-07-2012

Ma abtin de la comentarii ca sa nu iasa cearta, dar Aline, tine minte, ce ai zis atunci.


Si daca e vorba de inlocuit, facem pariu ca te dau jos si iti dovedesc ca poti fi inlocuit? Pff iti va lua locul fericit.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Lia - 02-07-2012

(02-07-2012, 01:15 AM)Yondaime A scris:
(02-07-2012, 01:14 AM)Arya A scris: Nu stiu, e cam greu sa ai incredere in cineva cand i-ai acordat o data mai mult de atat si te-a lasat la mal cu ochii in soare.

Sa nu crezi ca nu ai putut fi in orice moment inlocuit. Am fost eu proasta, atat.

Eu nu pot fi inlocuit, asta e chestia. Si deep down, o stii si tu. Nu stiu daca exista 5 baieti in toata lumea, care sa fie ca mine.

Nu realizasem ca esti narcisist de asemenea. Inca o scapare.

De fapt Alin, poate ca sunt mai putini de 5, dar si daca esti unic, nu inseamna ca esti acel unic pe care il doresc eu.

Nu stiu cum sa iti zic, dar cam esti deja inlocuit.


Aly, ce zisei tu? Probleme cu contul? Sunt sigura ca stiu eu motivul, s-ar putea ca acela sa fiu eu.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Yondaime - 02-07-2012

(02-07-2012, 01:17 AM)Narnia A scris: Ma abtin de la comentarii ca sa nu iasa cearta, dar Aline, tine minte, ce ai zis atunci.


Si daca e vorba de inlocuit, facem pariu ca te dau jos si iti dovedesc ca poti fi inlocuit? Pff iti va lua locul fericit.

Vai, cum as putea sa nu fiu dat jos?! Asteptai asta de ceva timp. Fa-o! Si asa bagai tu pana la urma un pretext sa ma scoti.[posturi unite]
(02-07-2012, 01:20 AM)Arya A scris:
(02-07-2012, 01:15 AM)Yondaime A scris:
(02-07-2012, 01:14 AM)Arya A scris: Nu stiu, e cam greu sa ai incredere in cineva cand i-ai acordat o data mai mult de atat si te-a lasat la mal cu ochii in soare.

Sa nu crezi ca nu ai putut fi in orice moment inlocuit. Am fost eu proasta, atat.

Eu nu pot fi inlocuit, asta e chestia. Si deep down, o stii si tu. Nu stiu daca exista 5 baieti in toata lumea, care sa fie ca mine.

Nu realizasem ca esti narcisist de asemenea. Inca o scapare.

De fapt Alin, poate ca sunt mai putini de 5, dar si daca esti unic, nu inseamna ca esti acel unic pe care il doresc eu.

Nu stiu cum sa iti zic, dar cam esti deja inlocuit.


Aly, ce zisei tu? Probleme cu contul? Sunt sigura ca stiu eu motivul, s-ar putea ca acela sa fiu eu.

Eu ma refeream unic ca un prieten... Daca tu te referi la o relatie, m-ai inteles gresit


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Lia - 02-07-2012

Nu o va face Aly, si nu a facut-o Aly, sunt sigura ca esti constient ca ai titlul si culoarea, dar nu mai poti face nimic. Credeai ca Aly e de vina? De data asta e sfanta ca un ingeras.

Nu stiu la ce crezi tu ca ma refeream, dar ca prieten esti inlocuit de mai toata lumea, la capitolul asta esti inexistent. Poti numi o greseala o relatie, dar un prieten nu.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Aly - 02-07-2012

(02-07-2012, 01:25 AM)Arya A scris: Nu o va face Aly, si nu a facut-o Aly, sunt sigura ca esti constient ca ai titlul si culoarea, dar nu mai poti face nimic. Credeai ca Aly e de vina? De data asta e sfanta ca un ingeras.

Nu stiu la ce crezi tu ca ma refeream, dar ca prieten esti inlocuit de mai toata lumea, la capitolul asta esti inexistent. Poti numi o greseala o relatie, dar un prieten nu.

SEE!!! And nobody believes me when I say I didn't do it!


Deci, ce ii facusi frate la cont ca ieri tot il bagam si scoteam si nimica 2


Aline, daca as fi avut ceva cu tine, te dadeam jos de mult. Problemele care le ai tu cu alte persoane nu sunt problemele mele si nu ma intereseaza.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Yondaime - 02-07-2012

Deci sa inteleg ca aveti chef sa ma luati la misto cu functiile mele de moderator, right? Scoate-mi culoarea in momentul asta. Trebuia sa faci asta de la bun inceput.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Aly - 02-07-2012

?
Nu m-am jucat cu nimica. Aseara tu m-ai intrebat pe mes de ce nu-ti merge si ti-am zis ca iti scot modul si ti-l dau iar si ma uit. Nu te face ca nu stii si sa ma faci pe mine mincinoasa ca nu-ti merge! Daca nu am idee ce iti facu Lia la cont nu da vina pe mine.