Animezup - forum manga si anime
Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Spam Alley (https://www.animezup.com/forum/Forum-Spam-Alley)
+---- Subiect: Llama, llama, doorknob, ankle, llama (/Thread-Llama-llama-doorknob-ankle-llama)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Daria v2 - 28-06-2012

Lexxu, si eu am aceeasi problema. Azi de exemplu mor de plictiseala T-T.


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Ryuu - 28-06-2012

(28-06-2012, 06:42 PM)Lexxu A scris: Ce plictiseala domneste peste mine... Voi ce faceti ca sa scapati de plictiseala? 7

Uita-te la serialul de pe TVR. Nu te vei mai plictisi.



RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Aggie - 28-06-2012

jeez, I'm bored too. Nu pot sa fac nimic pana nu-mi aflu maine rezultatele la evaluari. 21


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Ryuu - 28-06-2012

Daria, tu ai facut setul pe care-l ai?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
50 50 50 >->
Sfat: nu apasati pe spoiler, va va deforma pagina ^_^


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Daria v2 - 28-06-2012

Da, eu l-am facut, de ce o.o?
...
... ...
... ... ...
... ... ... ...
... ... ... ... ...


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Ryuu - 28-06-2012

E superb
---------------------------------------------------------------


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Lexxu - 28-06-2012

Am citit din nou ficul Izei, acela cu "Let me be your...guardian". M-am amuzat copios, dar plictiseala a navalit din nou peste mine ^.^
Apropo Arae, nu ma prea atrage televizorul21


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Daria v2 - 28-06-2012

Ouh, multumesc o.o...!
----------------------------------------


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Rain - 28-06-2012

(28-06-2012, 09:17 PM)Lexxu A scris: Am citit din nou ficul Izei, acela cu "Let me be your...guardian". M-am amuzat copios, dar plictiseala a navalit din nou peste mine ^.^
Apropo Arae, nu ma prea atrage televizorul21

E atat de frumos ficul ala... 38


RE: Llama, llama, doorknob, ankle, llama - Lexxu - 28-06-2012

Stiu 105. L-am citit de 10 ori pana acum si inca tot imi place. Ficurile Izei sunt geniale 8. Tot ce ma dispera sunt caracterele alea ciudate... ma dor ochii de la ele >.<