Animezup - forum manga si anime
Daca m-ai fi cunoscut - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Daca m-ai fi cunoscut (/Thread-Daca-m-ai-fi-cunoscut)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Daca m-ai fi cunoscut - Ryuu - 04-02-2009

Sakura_pink angel
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca maine am sa vin la ziua ta
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca sunt fan Bleach
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca nu suport scoala
Defapt tu ma cunostii si stii cam totul despre mine , dar ce mai conteaza21
ja ne si LA MULTI ANI <:-P


RE: Daca m-ai fi cunoscut - Dizzy - 04-02-2009

Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca imi plac Jonas Brothers :love:
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca am un catelus ca un pufulete.:chuu:
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca sunt in clasa a Vll-a.:smart:

Ja ne!


RE: Daca m-ai fi cunoscut - Teh - 04-02-2009

Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca urasc sa ma trezesc de dimineata pentru lucruri idioate,si apoi ca acele lucruri nici macar sa se intample,iar trezitul meu de dimineata sa fi fost total inutil si pentru o chestie idioata care nici macar nu a avut parte
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca nu imi plac personoale ce nu stiu sa ii aprecieze pe cei din jurul lor chiar daca acestia demonstreaza cum pot mai bine ca sunt apti pentru respectul sau admiratia celor din jur,sau cel putin demonstreaza ca pot fi apreciate.
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca acum nu sunt chiar in cea mai buna dispozitie din cauza unor lucruri care m-au enervat si prost dispus,si probabil ai fi stiut si care sunt acele lucruri daca m-ai fi cunoscut,daca ne-am fi inteles bine si daca ti le-as fi spus.
Well 21 ce sa ii faci uneori ma ia valul 22


RE: Daca m-ai fi cunoscut - Kinder - 07-02-2009

1.Daca m-ai fi cunoscut, ai fi stiut ca ador sa ma trezesc la ora 12. :X
2.Daca m-ai fi cunoscut, ai fi stiut ca imi urasc dirigu' din tota inima batut
3.Daca m-ai fi cunoscut, ai fi stiut ca imi place Tom and Jerry. :X


RE: Daca m-ai fi cunoscut - Ryuu - 07-02-2009

XxX...GeorgianA...XxX
Daca m-ai fi cunoscut, ai fi stiut ca sunt fan Jonas;

Daca m-ai fi cunoscut, ai fi stiut ca nu am prieteni pe care sa ma pot baza;

Daca m-ai fi cunoscut, ai fi stiut ca sunt un fan al anime-ului Bleach


RE: Daca m-ai fi cunoscut - Teh - 07-02-2009

Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut unde locuiesc si probabil ca m-ai fi vizitat in acest moment si ne-am fi distrat de minune,but daca nu ma cunosti nu faci asta 21
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut care este actorul meu preferat,care este filmul meu preferat si ce parere am despre acestea si poate chiar mi-ai fi impartasit parerile,but daca nu ma cunosti aceste lucruri nu sunt posibile
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca imi place de Eminem si felul lui de a fi si chiar si melodiile lui dar cum nu ma cunosti stii asta doar din ce spun eu acum,pentru ca altfel nu ai de unde

(lipsa de inspiratie , mare de tot )


RE: Daca m-ai fi cunoscut - Lolli - 07-02-2009

1.Daca m-ai fi cunoscut,ai fi stiut id-ul meu si atunci nu trebuia sa imi potolesc plictiseala pe one manga1010
2.Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut unde ma duc azi si ai fi venit cu mine si te-as fi inecat(devil)
3.Daca m-ai fi cunoscut,ai fi stiut ce cantareata imi place si mi-ai fi luat revista cu care este poster cu ea,pentru ca eu nu am luat-o.


RE: Daca m-ai fi cunoscut - Teh - 14-02-2009

Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut de ce stau in casa in acest moment si nu ma aflu afara ( unde este soare si o atmosfera placuta) but because nu ma cunosti nu stii de ce stau in casa ^^'
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut cat de tare imi plac vocile fetelor de la The Veronicas si cat de mult imi plac melodiile lor,care in cele din urma parca au devenit like my favourites ^^'
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut de ce m-am inregistrat eu pe acest forum acum foarte mult timp,si de ce pana mai de curand nu am intrat destul de des,dar pentru ca nu ma cunosti nu ai de unde sa stii aceste lucruri -.-"


RE: Daca m-ai fi cunoscut - Ryuu - 14-02-2009

Ninno
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca dintre a sta afara pe o zi insorita asa cum este acum si a sta la calc , in mod sigru as fi ales sa stau la calc">_<
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut deseara am sa ma uit la Bleach deoarece sunt un fan al acestu anime care imi place>_>
Daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca am sa incerc de acum cand citesc un fic sa caut greseli si sa-i fac sa renunte la fic prin postul meu191919


RE: Daca m-ai fi cunoscut - Flash - 14-02-2009

daca m-ai fi cunoscut:
1.Ai fi stiut ca sunt o mare fana Deidara, avand in vedere ca imi place naruto, personajul meu de acolo este deidara, doar prin faptul ca este super, un bun artist in explozie and stii tu.
2.Ai fi stiut ca detest oamenii care se lingusesc pe langa altii doar pentru a fi remarcati, sau vreun interes personal. Pentru nimicuri poate sau chiar pentru functia lor.
3. Ai fi stiut ca urasc genul de oameni care au o chestie care te scot din sarite.
4.Ai fi stiut ca ador caramelul.
5.Ai fi stiut ca ador papusile ( orice gen de papusi. voodoo, din lemn, din material ) si ca am o colectie in cinstea papusilor ( din portelan )