Animezup - forum manga si anime
Scoala substitutiilor - Incepere - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Diverse (https://www.animezup.com/forum/Forum-Diverse)
+--- Forum: RPG (https://www.animezup.com/forum/Forum-RPG)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--200)
+---- Subiect: Scoala substitutiilor - Incepere (/Thread-Scoala-substitutiilor-Incepere)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Scoala substitutiilor - Incepere - Kimera - 10-09-2011

Hitomi:
-Asta nu est eimportant. Atunci cand placi pe cineva uiti de toate principiile existente si te lasi purtat de val in ceva numit iubire.
Zic eu in timp ce ma las pe spate . pe pat.
OOC: SHadow


RE: Scoala substitutiilor - Incepere - Shadow.Kiss - 10-09-2011

Ma gandesc la spusele lui Hitomi.
-Hmm... Are logica ce spui, dar mie nu mi-a placut niciun baiat pana acum. Asa ca ,,iubirea'' e un taram nou si neexpeimentat pentru mine. Si crede-ma nu prea e momentul entru expeditii.
Oftez lung si ma trantesc pe pat.

OOC: Kitsune


RE: Scoala substitutiilor - Incepere - Kimera - 10-09-2011

Hitomi:
-Nici eu nu stiu ce inseamna iubirea, mai ales daca provii din familia mea din lumea umana , dar ma bucur sa stiu ca adevarata mea familie o sa ma accepte pentru ceea ce sunt si ca s-ar putea sa faca o vizita pe aici. Chiar ma intreb cum ar actiona Fakesound sa stie ca vine aici regele si regina?
OOC: Shadow


RE: Scoala substitutiilor - Incepere - Anna - 10-09-2011

Renee:
Stau cu picioarele lipite de partea de sus a ferstrei lui Hitomi si Shadowave.Dupa ce se aude un moment de liniste,bat linistita in geam insa figura speriata a fetelor ma amuza pana la maxim.Hitomi deschide speriata geamul,si apoi intru eu,de parca n-ar fi fost nimic:
-Ce fete aveati!spun in timp ce rad.
OOC:Cine doreste


RE: Scoala substitutiilor - Incepere - Kimera - 11-09-2011

Hitomi:
-Asta a fost straniu...... Cred ca esti foarte agila de te poti urca pe geam asa.
OOC: who wants de preferat Ciufy. Fetelor trebuie sa va anunt ca acum cu inceperea scolii pana pe data de 15 octobrie voi intra doar sambata seara si duminica putin dupaamiaza.


RE: Scoala substitutiilor - Incepere - Anna - 11-09-2011

Renee:
-E o nimica toata,spun in timp ce sar putin si ma asez cu picioarele pe tavan asemeni unui liliac.Vedeti?E foarte usor.
OOC:Cine vreahug


RE: Scoala substitutiilor - Incepere - Rose ^^ - 11-09-2011

stiu ca am intarziat, dar am fost plecata..deci

Rosse:

Am plecat de langa fete pentru a rezolva cu acel glob de cristal. Deoarece aveam nevoie de spatiu si unul chiar mare mi-am creiat o camera pentru miile de lucruri ale vrajitoarelor. Nimeni nu va sti de ea, doar eu, iar intrarea era prin dulapul meu cu haine asta numai daca eu permit. Nimeni nu va observa acest lucru si asta e foarte bine.
M-am apucat sa fac potiunea in timp ce spuneam si incantatia corecta. Mi-a luat o noapte intreaga, mai ales ca era prima data cand fac asemenea lucru si doream din toata inima sa-mi iasa bine.
Am creat un pupitru si am pus globul pe o perna rosie si marginile din aur. M-am concentrat asupra globului incercand sa vad ceva, primul lucru care mi-a venit in minte a fost familia mea umana si... am reusit. Mama mea cu parul negru lung pana sub fund ce facea cafeaua, tata citind ziarul si sora mea ce tocmai cobora scarile somnoroasa reusind sa se impiedice. O micuta lacrima mi s-a scurs pe obraz urmata de altele. Imi era dor de ei, asa de dor...

Am iesit din camera insa nu am coborat pe scari ci am luat-o in zbor pana jos si am observat-o pe Renee stand ca un liliac pe tavan.
- Buna dimineata fetelor. Ce faceti? -am zambit oarecum trista insa am spus-o cu cea mai mare sinceritate, nu doar pentru a fi politicoasa-

OCC: Kitsune, Shadow sau Renee...


RE: Scoala substitutiilor - Incepere - Kimera - 11-09-2011

OOC:Repet in caz ca nu a citit nimeni ce ams cris:
Fetelor trebuie sa va anunt ca acum cu inceperea scolii pana pe data de 15 octobrie voi intra doar sambata seara si duminica putin dupaamiaza. De pe 15 o sa pot intra in fiecare seara [sper] , dar daca nu pe 16 deci tot in jurul datei aleia.


RE: Scoala substitutiilor - Incepere - Shadow.Kiss - 08-10-2011

-Buna! i-am spus lui Rosse. M-am intors din nou spre Hitomi: Daca ar veni regle si regina aici, sigur Fakesound s-ar da peste cap sa le arate cat de bine-veniti se simt aici elevii. Am ras. Ar fi ceva, nu?




RE: Scoala substitutiilor - Incepere - Rose ^^ - 14-10-2011

- Tu iti dai seama ce stresata ar fi? Oricine isi doreste sa iasa vine in fata persoanelor de un rang superior sau la o inspectie. Atunci, poate ar fi ocazia noastra sa aflam mai multe. Cel mai bine ar fi ca regele si regina sa vina pe aici fara sa anunte. -am zambit diabolic gandindu-ma la ce fata ar face directoarea daca iar vedea aici fara ca macar sa anunte, iar ea sa nu fie pregatita.-

OCC: cine doreste..