Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Heratcher.21q - 05-12-2008

pentru ca asa l-a facut natura si asa i sta mai bine decat cu el normal ^^ ( da ce mai explicatie)
next:
De ce Light(Death Note) devine un geniu criminal?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Mitzuke. - 05-12-2008

Fiindca el vroia sa se face balerin dar nu l-a lasat maicasa.. :<


Next4e ce imi plac sirenele?22


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - nolazy - 06-12-2008

Pentru ca in timp ce erai la mare si te plimbai cu hidrobicicleta, ai auzit o sirena cantand, iar de atunci esti hipnotizata si asta te face sa crezi ca sunt dragute....desi inainte nu aveai aceeasi parere, dar normal ca nu iti mai amintesti nimic

De ce au gainile pene?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Heratcher.21q - 06-12-2008

Pentru ca daca nu ar avea acele pene le-ar fi foarte frig iarna si ar ingheta >__> ( de eu si explicatiile mele geniale -__-")

next: de ce nu au cainii pene?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - nolazy - 06-12-2008

Daca ar avea pene, cainii vor crede ca sunt pasari si se vor urca in pomi sa incerce sa zboare.. dar ei nu stiu ca daca sari din pom si nu esti pasare, o sa ai o aterizare cam...brusca. Asa ca Doamne Doamne, a vrut sa evite niste nenorociri si le-a dat blana in loc de pene.


De ce vulpita asta Zuppy12 este verde?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Apathy - 07-12-2008

pentru ca i s-a facut rau de la atata ciocolata...
next: De ce le place ratelor apa,iar puilor de gaina nu?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Heratcher.21q - 07-12-2008

pentru ca pui de gaina se vor unda daca intra in apa si vor arata foarte urat...in schimb cei de rata vor arata bine oricum ^^"

next: de ce imi place smile-ul asta " Zuppy05 "


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Tox - 07-12-2008

Aham...1. Pai ar putea sa nu iti placa pentru ca nu iti plac ochii lui Zuppy?45 adica, are ochii inchisi,si nu se vede verdele ala frumos.*_* Sper ca nu de asta iti place ._.
2.Poate ca nu iti place o.O' dar vroiai sa pui o intrebare si nu ai stiu ce intrebare,asa ca te-ai gandit sa pui o fata de-a lui zuppy... si cum nu stiai ce fata de-a lui zuppy sa pui,te-ai gandit sa o pui pe prima care o vezi...si asta a fost prima.
3.Te reprezinta...? Sau poate e modelul tau :-> [i'm kiddin']
4. Poate iti place numarul 2, pentru ca aici in casuta cu smilies din stanga locului pentru post , acel smilie se afla pe locul doi de pe randul doi 15 [if this wasn't stupid,i dunno what stupid is 22]
5.Iti place pentru ca nu iti plac toate celelalte...? >.>'
6.Iti place pentru ca nu stii de ce iti place...si asta il face interesant 22
7,Pentru ca e portocaliu..?-.- i mean,si celelalte is portocalii,dar tie iti place portocaliul lui mai mult...? >.>'

Next: De ce nu exista mosu' ?45

[uhm,and ,btw,shouldn't u write an itsy bitsy tiny little bit longer posts? -.- I mean,these are spam all the way to Florida and back ._.']


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Pure Love - 07-12-2008

Pentru ca mai nou,copii nu iubesc oamenii in varsta de cand cu mult prea in urma gusturile,criticile lor..
De aceea,"mosul" va fi inlocuit cu "tanarul Craciun" o viziune mai noua,mai la moda,care va putea muncii mai mult fara dureri de spate.

Next: De ce ne aduce Mos Nicolae dulciurile in ghetute/sosete?Are o pasiune secreta pentru pantofi? 39


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Black Pearl - 07-12-2008

Nu cred dar, poate are o fobie si incearca sa scape de ea exploatand-o. ^^"

Next: De ce au egiptenii piramide partulatere?? (mi s-a urcat geometria la cap -___-)