Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer v2.0 - Piersicuta - 23-07-2011

Acadeaua este dulce pentru ca Alexandra Stan canta despre ea21, si cand a vazut video-clipul s-a indulcit mai mult, pana a ajuns asa de dulce ca si curcile rad de ea21

Next: De ce ne doare spatele?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer v2.0 - Miky sweetie :3 - 23-07-2011

Pentru ca un nenorocit cu decapotabila isi face rost de o coloana in fiecare zi (de la mine, de la tine.. de la alti soferi O.O)

Next -> De ce e Elz\"Lolz^.^ asa perversa? 21


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer v2.0 - Piersicuta - 23-07-2011

Lolz e asa perversa pentru ca atunci cand s-a nascut a citit un fic +18, si a fost asa de, omg, omg, incat i-au ramas secventele alea tiparite in minte21.

Next: De ce Miky are ficuri +18? 39


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer v2.0 - βεκi - 24-07-2011

Pentru ca 18 este un numar al naibii de frumos, atrage privirile tututor. Indiferent de ce varsta ai, ca ai 20 de ani, 18, 14, chiar si 5 ani, esti tentat sa vezi ce se ascunde dupa acel +18. Mai e si plus, deci mult mai bine. Stiti, cand eram mici si primeam +Bine, +FB, -Fb xD. + inseamna intotdeauna mai bine. Cine nu e tentat sa citeasca un fic +18? 33 Eu una sunt :-\"

Next: De unde Dumnezeule a aparut povestea cu \"barza aduce copii\"? O__O



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer v2.0 - Piersicuta - 24-07-2011

A aparut din cer, deci era odata un om care avea o crescatoarie de berze, si o barza a fost moasa la nasterea unui copil, si asa cand femeie aia naste ea aduce copii la mamei21[ femeia aia e fabrica21].
Chiar ca e un raspuns stupid2124

Next: Cine a inventat scoalaaaa?!?!?!?!? 14


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer v2.0 - Dark Blue - 24-07-2011

Stiu eu! Mos Craciun si Iepurasul de paste! Si`au luat fiecare un anumit numar de saptamani ininte si dupa sarbatorile lor si le`au declarat saptamani de scoala. Ca sa`i pedepseasca pe copii pentru durerile de spate de la cadouri si durerile de cap de la memorarea tuturor numelor si adreselor. Noi caram carti si invatam tampenii. Si au pus un mosulet malefic sa ne intocmeasca legi imosibil de urmat ca sa putem sa primim titlul de \"copii rai\", astfel ca mosul si iepurasul sa isi mai scurteze lista.
Nu uitati copii, Mos Craciun si Iepurasul sunt malefici. Nu`i credeti pe profi.

Cam lung raspuns...

Next: De ce e Milka mov?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer v2.0 - Piersicuta - 24-07-2011

Phm, poi stiam ca a fost o data o vacuta care se plimba pe campie si fura numai bijuterii, iar intr-o zi au prins-o jandarmii si au batut-o pana a devenit mov, si de atunci face numai ciocolata, biscuiti, ect21

Next: De ce se drogheaza lumea? 39


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer v2.0 - crazy little red - 24-07-2011

pentru ca dragurile ne fac sa visaaaaaaaaaaam, si cand luam draguri suntem frumosi destepti si amuzanti (efect garantat) si toata lumea ne iubeste si totu-i verdeeee
si in plus au un gust minunat, in special cele pe care ti le injectezi in venele concave de la incheietura piciorului
sper ca esti multumita de raspuns 21)

next: De ce e motanelu meu depresiv?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer v2.0 - Piersicuta - 25-07-2011

Motanelul tau e drepsiv? Oooo8 stiu si de ceeee!!!!
Deci motanelul tau imi viseaza ficul noaptea, plus pisici care dansand, plus un soricel delocios, si pentru ca nici nu poate canta ca Smiley-Poker Face, a intrat in depresie.

Next: De ce trebuie ca tot ce e bun sa se sfarseasca?20


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer v2.0 - Dark Blue - 25-07-2011

Pentru propria ta siguranta. Pentru ca Doamne-Doamne vrea sa te salveze de la pacat, sa te opreasca sa devii un criminal in serie, omorand zeci si zeci de oameni de ciuda ca binele tau nu ti se mai termina. Cum te`ai simti sa ai pe constiinta atata lume?

Next: De ce e intunericul atat de negru?