Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Ana - 13-12-2010

Păăi poate pentru că noi nu suntem născuţi cu stofă de ZBURĂTOR.
Următoarea întrebare: De ce paharul de sticlă este transparent?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Michiyo道代 - 13-12-2010

Apropo , trebuie sa dai un raspuns stupid , nu logic . Asa si eu il stiam . N-as intreba ceva atat de logic daca nu ar trebui sa primeasca un rapsuns stupid . Raspunsul :
Pentru ca a vrut sa fie invizibil si uite-l . ( stiu raspunsul logic , dar trebuie STUPID )
Next : De ce nu ne-am nascut cu puteri magice ? 20


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Ana - 13-12-2010

Pentru că ...nu s-au mai fabricat bachete, şi atunci a murit civilizaţia magicienilor.

Next: De ce frunza este verde?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - yaoi maniac - 13-12-2010

Ca eu sa pot prinde aripi si sa zbor pe ea ca sa pot juca poker cu zana magica Yuki Eiri si cainile credincios de 2m pe nume Shuici care vor sa imi faca in ciuda si au facut frunza verde pentru ca stiu ca o non - culoare dupa legea fizicii cuoantice a le lui Salam ft. Nicolae Guta care au devenit rebeli, pardon, astronauti dar de la atatea lacrimi ei s-au intors si dupa ce au alfat ca erau lacrimi de fericire s-au gandit sa mai cante o manea ca sa avem motiv sa ne dam cu capul de vrun stalp de piatra cu numele meu scris in cele 3898 de culori posibile.
The End

Intrebare: De ce trebuie sa fiu eu asa de sexy? b-)
Trebuie sa fiu originala si cum am vazut ca s-a mai "bagat" odata intrebare o schimb fara sa o sterg pe celalata ca asa vreau EU.

Intrebare: De ce casa e rotunda, lacrimile patrate si dulapurile nu au o forma anume?
ps. sa nu-mi spuneti ca si asta e deja bagata ca VA sinucid.


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Mitchy - 13-12-2010

Casa e rotunda fiindca lacrimile nu pot fi patrate, in orice caz logic dulapurile nu pot fi fara forma, insa asa cum nu e logic si lacrimile devin patrate. Putem conchide ca casa sunt dulapurile cu forme diferite, noi locuind intrun sertar anume. Lacrimile la rindul lor sunt case care rotunde conduc cercul inelar de suferinta si spaima ce au originea acolo sau se descarca acolo>>si deja dulapurile case cum am mentionat anterior>>un sertar a cercurilor suferintei....
MPS>>>nici eu nam inteles ceam scris....
Q:Cum poate mutul, spune surdului, care sai arate orbului cum se picteaza un trandafir in cadere libera?>>am auzit-o pe undeva<<4


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Miranda. - 15-12-2010

Prin telepatie 21. Acum pe bune. Seamana cu acel banc: Mutul i-a spus surdului ca orbul a vazut paradisul fugind. Mitch sa sti ca te descurci chiar bine, imi plac intrebarile pe care le pui, si cel mai mult imi place faptul ca tu sti cand sa fi calculata si cand nu. Fara alte introduceri raspunsul la intrebare este telepatie 21 .
Next: De ce sarpele are limba lunga?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Mitchy - 15-12-2010

Are limba lunga fiinca iubeste sa birfeasca mult, si Dumnezeu ia taiat limba in doua si acum poate doar sa SSssiikiiee...si nu mai intelege nimeni cite si de care le stie un sarpe^^....
Si a doilea cred....are limba lunga ca sasi poata ajunge si curata ultimul dinte serpesc aflat la coada sa^^...
hm...De ce soarele e violet iar pe pamint e galben, de ce luna e rotunda iar pe pamint isi schimba mereu forma?^^


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - SKiT - 15-12-2010

Pentru ca s-a declansat o extorsiune al unui soare dintr-un Univers DE ..... intr-o... stele. Iar soarele din greseala cu luna si s-a produs un. Am vazut asta pe Geographical Nationic.

Cati nevastuici pot fi inhamati la o roaba?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - KarinaD - 15-12-2010

Nici unul. Vrei sa vezi de ce? Pentru ca, toti din Romania sunt betivi, si cand omul vrea sa i-a roaba si sa o duca undeva, cum merge pe sapte carari, omul ar cadea intr-un sant si ar adormi acolo in timp ce nevastuicile mor inchetate de frig. Ceva mila pentru bietele animale nu? Chiar daca habar n-am ce-s alea 21

De ce floarea e rotunda? [aproximativ rotunda, nah]


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Daria v2 - 15-12-2010

Intrebare : De ce este floarea rotunda ?

Raspuns : Eu sunt o clepsidra , luna este verde iar soarele este un unghi de 34532 grade . Aceste propozitii rezulta ca floarea este verde in dungi maro cu picatele rosii si cu stele albastre ceea ce mai rezulta ca si floarea este patrata . Deci v-ati convins de ce floarea este tringhiulara .

Next : Lumea este ca un unghi de 90 de grade care canta la pian . De ce ?