Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - KarinaD - 31-10-2010

Ca sa nu fim dependenti de:
scris
scoala
teme
invatat
obsedati sa luam note bune
etc.
Astea ne mai usureaza viata, cred21 Ehh..Chiar daca uneori ma duc cu temele nescrise si fara sa invat din cauza calculatorului. Si am mai primit un 2 pentru ca ascultam muzica in timpul orei de franceza asta-i alceva21
Next: De ce nu ninge vara?5 I-a sa vad ce raspundeti...


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - aka yuki - 31-10-2010

pai cum nu e logic de ce nu ninge vara e foarte usor Mos Craciun cu renii nu poate trimite spiridusi sa aduca zapada pentru ca e ocupat cu somnul si ii e lene sa trimita un e-mail spiridusilor care sunt prea ocupati cu animezup21.e foarte logic...Zuppy04
de ce nu suntem vampiri ?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Cătă - 31-10-2010

Pentru ca viata e naaaashhhpaaaa.... 8D Daca viata era frumoasa, atunci ar fi existat numai vampiri sexosi si protectori, care nu ne-ar face nimic, desi si-ar dorii din tot sufletul, si s-ar indragostii de noi, si bla bla bla, etc. 4

De ce stelele se vad atat de mici si totusi in realitate sunt exagerat de imense?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Kiddoxx. - 31-10-2010

Pentru ca suntem oameni ( well, I`m not...I am from the moon, but it doesn`t matter ^.^)

De ce zebra e dungata negru cu alb si nu negru cu roz aprins? (pana.de.idei. stii ce inseamna aia, don`t you?)

Edit:

Sorry Cătă, ai postat inaintea mea >.<.

Pentru ca noi ne aflam la sute de milioane de km (cred...) distanta de ele si ochii nostrii nu sunt indeajuns de mari sa le vada complet.

Ramane valabila intrebarea de mai sus.


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Luka - 31-10-2010

...pentru ca atunci si luna ar fii verde cu pete portocalii, iar noi am vorbi japoneza. stupid answer? you got it! ^^ scuze, chiar nu am chef sa ma gndesc la alceva si vreau sa scriu ceva la tastatura.

de ce nu suntem pisici? :3


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - KarinaD - 31-10-2010

Pentru ca nu vreau sa am purici21 Ei bine, nu toate matele au purici, dar sa fim seriosi. Aii...n-am nici un stupid answer.Nu mi-a trecut nimic prin cap.

De ce nu pot zbura?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Marina. - 31-10-2010

Pentru ca daca tu ai zbura pasarile ar trebuii sa aiba picioare si am invatat la zoologie ca pasarile nu au creier, deci nu pot sa mearga pe picioare asa cum nici noi nu putem zbura.
Simplu, nu?21

De ce exista atatia oameni tembeli pe lumea asta?[ acelasi lucru ma intreb zilnic21]


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Hachiko - 31-10-2010

Ca sa se poata deosebi oamenii tembeli de cei inteligenti ( asa ca NOI 16 )
Si ca sa se intrebe toata Terra, si sa se intrebe in fiecare zi21 exact cum faci si tu, si eu si altii21Nu pot sa existe doar oameni inteligenti asa ca s-au nascut si dinastia mai tembeli, ca sa aiba oameni mai inteligenti cu ce se lauda21 Cate variante24

De ce trebuie sa existe bunici?~14


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Marina. - 31-10-2010

Bunicii exista pentru a ne enerva pe noi si pentru a ne lasa fara aer atunci cand ne imbratiseaza. Sa ne faca sa boram nopti intregi atunci cand isi tuguiaza buzele alergand dupa noi prin casa pentru a ne pupa24

De ce exista plictiseala?21


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - KarinaD - 31-10-2010

Pentru ca ne-am plictisi daca nu ar exista plictiseala21 Genial no?15 Asta da stupid answer 21
Ma uimesc si eu pe mine.

De ce nu sunt emo? [21 Lipsa de inspiratie fratilor. Ce vreti..]