Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - *ILY Yaoi Maniac* - 21-10-2010

De ce exista scoala?
Deoarece vor sa aibe si bosorgii de stiu carte calumea un salariu si se angajeaza ca profesori xD
Mda ..nu e cine stie ce raspuns idiot , da' lipsa de inspiratie xD
next4e ce tinem banii in buzunaru' de la blugi si nu in portofel ?21)


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Hachiko - 21-10-2010

Ca sa ni fure cocalarii de pe strada21
Si sa nu mai avem noi bani14

Next: De ce trebuie sa bem apa?
Ia sa vedem ce raspuns primesc21


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - *ILY Yaoi Maniac* - 21-10-2010

Pentru ca ni se usuca creieru fara apa , si din oameni devenim reptile , aparand pe mainii diferite forme , aspree , si slabim la 5 kg 4
Doamne ce raspuns 24))
Next4e ce trebuie sa sa purtam uniforma la scoala?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Teh - 21-10-2010

De ce trebuie sa sa purtam uniforma la scoala?
Simplu, nu purtăm.
- > De fapt, trebuie să purtăm uniforme la şcoală pt. a satisface fanteziile profesorilor noştri tembeli care cred că vor instaura vreo revoluţie comunistă dacă ne pun pe noi să ne îmbrăcăm în ceea ce vor ei adică, minţile le-au fost preluate de extratereştrii ăia galbeni care se hrănesc din salariul lor mizer şi oricum... stai, nu era asta. Purtăm uniforme la şcoală pt discplina hainelor şi respectarea modei şcolare 24) sau nu era nici asta?

next: De ce avem prenume?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - yaoi maniac - 21-10-2010

Ca sa rada uni cand il aud.

Next: De ce soarele e rotund?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - *ILY Yaoi Maniac* - 21-10-2010

Pentru ca si celelate planete st rotunde , posibil sa fie si planete in forma de patrat , romb si multe altele nedescoperite pe care exista viata : rombomartieni si multi altii ;d
Mda nu e cine stie ce raspuns idiot xD da' cred eu ca merge ;d
asa next : de ce au inventat extensiile ?24))


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Cătă - 21-10-2010

Ca e la moda sa fii paros. Ce sa spun mai mult sa nu fac spam? Extensiile au un lor important in... dansul imperecherii? Sau cum sa ma exprim?? Hai ca intelegeti voi. Femela trebuie sa fie cat mai paroasa in zona capilara, insa daca are si in alte parti, masculul se sperie, mai ales masculul snob, si o paraseste. Insa daca podoaba capilara este bogata si mai ales de culoare asemeni papadiei, spicului de grau si alte flori galbene, femela are mari sanse la un mascult dotat, frate, dar cu o inteligenta sub medie. No offence ^^

Next: De ce exista barbatii?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Hachiko - 21-10-2010

Ca sa umple lumea mai mult decat este21
Si ca sa ne faca pe noi fetele sa suferim3
Dar na...trebuie sa existe in lume si niste prosti nu?10( unii sunt exceptii3 )

Next: De ce exista bani?21


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Debb.' - 21-10-2010

Pentru ca sa putem sa-i cheltuim pe prosti :]] In cazu' fetelor sa-i dam pe haine, pantofi, farduri :]]
Sau.. na.. in orice caz sa-i stricam pe ceva.. nu prea am idei ce as putea zice.. tot ceea ce imi trece prin minte este ca ce-i care au inventat banii au inventat si matematica pe care o urasc !!!

Next : De ce.. existam ? O_O [ alta intrebare nu am ] :]]


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Hachiko - 21-10-2010

Imi place intrebarea ta21 Iata raspunsul meu sincer:
Ca sa ocupam spatiu si sa irosim oxigen2124
Ca tot am invatat azi la Chimie din ce substante e facut aerul (nu ma injurati ..aerul chiar e facut din substante)

Next: De ce Bem apa?21

As raspunde tot eu dar na2124