Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - kame. - 23-07-2010

Deoarece frate-mi-o s-a bagat ca musca in lapte in ciorba de burta a lu' vecinica, care are prune in pomi, iar Harry Potter, suparandu-se pe taicat-o, ca i-a luat ursuletu' cu care doarme noaptea, a inceput prin a-l invoca pe zeul ploii cu mercur, astfel dand foc padurii de langa casa ta, in care stau eu cu dansa, asta punandu-ti cutitu' la beregata si amenintandu-te ca daca nu-i creezi un sig. mai atragator ca al tau, i-a un fulg dintr-o perna si o gadila pe bunica ta cu ea, pana se transforma in Ichigo din Bleach, a carui fana este. De aici rezultand ca Pikachu a invins, primind titlul de Pokemonu' anului.

Next: De ce mama e blonda, iar frate-mi-o are ochii albastri?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - HanniGram - 29-07-2010

pentru ca provii dintr-o familie de extraterestrii blonzi cu ochii albastrii, care cand au ajuns pe pamant s-au dezbinat si acum mama ta este din a 3a ramura,iar fratitu din a4a..ai grija la ochii lui cu raze de hipnotizare!!si mama ta are un par reflectorizant care incarca navele spatiale cu care au venit...sa chemam barbatii in negru!Zuppy06

De ce nu-mi fac eu prieteni?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ~Light~ - 24-08-2010

Pentru că după blocuri sunt prietenii care te fac pe tine! Lol. După blocuri. Ehhheee pe vremea mea toţi prietenii erau dupe căşi. Sau uneori dupe grajdiuri. În alte sate bordee... îmi amintesc că uneori erau dupe coverci. Ce vremuri...Niahaha.

De ce spiriduşii nu vor să mă lase să deschid poarta elefănţeilor roz şi răzbunători?! E inadmisibil, aş putea salva cireşele :[ Niahaha mă doare capul.


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ^^Lorraine^^ - 25-08-2010

Answear : Deoarece esti prea mare sa intri pe poarta aceea si pentru ca ciresele sunt mancate de mine hmm imi era foame ....iar elefanteii nu erau roz si mov cu alb ca vaca milka si spiridusii mulgeau elefantii vrand sa scoata suc de cirese caci le impartisem eu cu elefanvacii....lipsa de imaginatie ce vreti acuma.....


Question: De ce capra neagră-n piatră sare, piatra crapă-n patru, crapă capul caprei negre precum piatra crapă-n patru, piatra crapă capul caprei în patru, cum a crăpat şi capra piatra-n patru?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - IceCat - 05-09-2010

Pentru ca-s asa de somnoroasa[și dusa cu pluta] încât m-am pierdut după primele 3 sau 4 cuvinte care se tot repetau, crăpând capete, patru, capre care crăpau crăpare și nu mai știu crapă[sau capra] sau ce ai mai zis pe acolo. Dar ideea e ca "capra neagră-n piatră sare" pentru ca este neagra, dacă ar fi alba ar sari in nori și probabil nu ar mai cauza atâta distrugere[și crăpare]etc.,etc...

De ce nu s-a inventat înghețata cu gust de ceapa?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - HanniGram - 06-09-2010

Pentru ca aia sunt prea zgarcici si iepurii au facut greva cand au aflat de ea.Ai vazut tu un animal caruia sa-i placa ceapa?Fabrica era sa dea faliment din cauza ca gainile incetau sa faca oua de oroare.Mai bine angajau oameni!21

Next: de ce a aparut opera?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Drama Queen - 12-09-2010

ca si il putem manca cand ne este deosebit de foame (desi, sincera sa fiu am dubi daca este comestibil dar, incercan sa spun ceva maret voi afirma :tot ce e solid se manaca *da,chiar stiu ce tampenie am spus dar o sa zic ca e de la somn*)


de ce nu cad bombe pe scoli?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ☻vαмpιхυ`☻ - 12-09-2010

Pentru ca e prea frumos ca sa fie adevarat.Nu o sa scapam niciodata de ea 21

Next: De ce trebuie sa avem sentimente?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - SnowFlake. - 12-09-2010

Pentru ca animalele au iesit din serviciul : " hai sa facem copii " si au renuntat la incercarea de a mai naste oameni . = ))
Next : De ce trebuie sa avem atatea griji ? [ ma chinuie ceva 2 ]


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Wunderbar - 03-10-2010

Pentru ca asa vrea Basescu cu Boc.

De ce sunt chinezii asa de mici?