Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Topaz - 09-02-2010

Ei binee... xD pentru ca, deoarece, fiindca...
Acea chestie careia tu ii spui 'placa' si saraca sta pe 4 roti pare mult mai interesanta decat orice altceva. Iti place sa te dai cu skateul, sa cazi, sa-ti rupi o mana, un picior [doamne fereste!!] si-apoi sa nu te mai duci la scoala =]]
[am ghicit? n__n"]

Next: De ce exista ziua? De ce nu e mereu noapte?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Ade Lawl - 09-02-2010

De ce exista ziua?
Pentru ca extraterestrii impreuna cu Lunaticii au facut un fel de experiment pe Pamant ca sa nu mai fie mereu noapte, dar unde e mai frig, acolo unde sunt 6 luni ziua si 6 luni noapte, ei au gresit experimentu' asa ca nu au mai vrut sa-l schimbe.... SUNTEM COBAI!
De ce nu e mereu noapte?
Pentru ca, daca ar fii noapte, am consuma mai multa electricitate, nu am mai avea puterea de-a face lucruri, am fii SOMNOROSI =D 24

Next: De ce unii oameni sunt cruzi si nu buni? => Nu-mi spuneti ca asa s-au nascut =D


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Mimisor - 09-02-2010

Pentru ca sunt rosi, daca cresteau iarna erau albastre.

D ce noi facem shu shu galben ?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Rallu^^ - 10-02-2010

Hmm39..Dificila intrebarea21....
Pentru ca bebelusul vrea sa exploreze corpul mamei si prin alte locuri...ehh de mici incep24
Next: De ce ploua cu chiftele?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Topaz - 10-02-2010

De ce ploua cu chiftele?24
Weeeell, ploua cu asa ceva fiindca pe la fiecare colt se afla cate un catelus dlagut :3 ce moare de foame. Aceasta ploaie apare special pentru ei ca sa aiba ce mana >>' [what a stupid answer!]

Next: De ce... pisicile zgarie?! 5


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Rallu^^ - 10-02-2010

Am revenit pe la acest joc pentru ca il ador218.
-De ce femeile au sani si barbatii nu?
Ei bine39...
-Ca sa aiba si ei ce sa pipaie ca daca ar avea si ei sani ar deveni plictisitor 37[nu am nici-o idee21]
Urm intr. De ce, eu intarzii mereu la scoala desi stau la opt minute de ea?21


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Acadea' - 11-02-2010

Pnetru ca in fie care dimineata cand intri in baie apesi pe pasta de dinti si se declanseaza o trapa catre o lume de ciocolata,in care stai mai mult timp apoi te intorci si intarzii,pe deasupra murdarita de ciocolata pe haine21Ce stupid!
De ce pesti traiesc in apa si nu pe pamant?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Hetalia - 23-03-2010

Pentru ca nu straluceste iarna 21, sau, pentru ca vara ies fetitele in costume de baie, iar el a facut contract cu baietii si straluceste mai tare vara ca sa le scoata in evidenta formele corpurilor fetelor 10

next: De ce atunci cand ai mai multa treaba si mai multi nervi, ti se urca toti in cap?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - IceCat - 23-03-2010

Probabil pentru ca le place sa ne necajeasca pana facem spume la gura. Unora chiar le place sa faca acest lucru, au chiar tehnici speciale de a face asta(comportament observat in special la frati mai mici XD). Sau pur si simplu toata lumea se nimereste sa aiba treaba cu noi cand suntem stresati si etc.

Sa gasesc o intrebare ;-? De ce niciodata cand avem nevoie de ceva nu gasim, dar cand nu avem nevoie te impiedici practic de acel lucru?(e cumva un complot al lucrurilor? sau doar rad de noi? mereu m-asm intrebat asta)


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - L'pti.chat - 29-03-2010

hmm... Pai profesorii de mate sunt puratori de niste virusi inca necunoscuti [ doar eu stiu de ei 21 ] pe care ii raspandesc in clase, plimbandu-se printre banci in timpul testelor . Cum elevii sunt alergici la asemenea microbi , ajung sa urasca ora de matematica . Frumos explicat , nu ?? 5


De ce Romania e plina de prosti ?