Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - SecondhandSerenade - 13-06-2009

Oul a facut gaina. Gaina a ajuns experimentata si matura , pe cand era ou. Deci oul a facut gaina.

De ce baietilor le plac " B00bs"?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ThorthKa - 13-06-2009

am revenit dupa mult timp.....

raspuns: Baietilor le plac sanii fiinca sunt singurele chestii rotunde si mari la fete.Ati vazut si la masini?Rotile sunt rotunde!Deci in concluzie,baietilor le plac sanii fiinca ii confunda cu rotile masinii lor preferate:ha:

intrebare:de ce parintii ne pun sa facem curat in camera?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - myuu - 16-06-2009

Oh da...inca si eu ma intreb. Pana la urma e camera mea si pot s-o tin cum vreau si oricum ce rost are sa faci curat daca iar se murdareste la loc?29

si acum raspunsul: Pentru ca intr-un moment ca acela in care sunt la pc si vorbesc pe *magnificul mes* sau scriu la fic sa intre mama si sa tipe in toate limbile: "ce-i cu mizeria asta la tine in camera? pana si intr-o cocina de porci ar fi mai curatgrr" iar eu in minte "tnx mom22" si ma apuc de curatenie. Cred ca motivul pentru care face asta e ori pentru ca nu suporta sa vada ca sunt ocupata cu ceva la pc si prefera sa ma trimita dupa cai verzi pe pereti ori pentru ca parintii sunt setati pe butonu automat de detectat dezordinea si atunci nu se pot abtine sa nu pune saracutii copilasi la treaba [puppy eyes108]

next: de ce 13 e un numar cu ghinion?39


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - nolazy - 17-06-2009

de ce 13 e un numar cu ghinion?

Aaa...pai raspunsul e atat de simlu si de evident..Hai sa-ti povestesc cum a stat treaba.
Intr-o zi, o fetita pe nume Gigica se plimba pe strada admirand cerul senin si ascultand cantecul pasarelelor.Si cum mergea ea, fredonand openingul de la hentaiul vazut in acea dimineata, hop! calca intr-un "norocos". Se uita incruntata spre talpa, se sterge si pleaca mai departe.Dar dupa alti doi pasi, mai calca intr-un alt "norocos".Si povestea se repeta de 12 ori.Deja exasperata, incepe sa injure in gand si se hotaraste sa fie atanta pe unde calca.Dar nu a observat ca in acel moment cineva a aruncat cu televizorul pe geam care i-a cazut in cap si a omorat-o.Morala: a 13 a oara e cu ghinion 4

Next : De ce lupul cel rau nu a manacat-o din prima pe Scufita Rosie?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Kimi - 17-06-2009

De ce lupul cel rau nu a manacat-o din prima pe Scufita Rosie?
Doar ce o mancase pe bunicuta ,era balonat si tot spera ca poate, poate scufita ii da un Activia cu bifidus essensis . Ea l-a intrebat de ce sunt atat de mari ochii , nasul. De burta nu a mai apucat pentru ca a intrebat mai intai de dinti.

Next: De ce noaptea cand e somnul cel mai frumos , se pune un ţantar sa bazaie pe la ureche?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - L'pti.chat - 18-06-2009

hmmm ... Pai pentru ca tantarii nu au somn si simt nevoia de a se razbuna pe tine . La fel cum mos Ene [ sau cum l-o chema :-J ] vine si iti aduce somnu pe tava , tantaru' e furios ca el nu poate dormi , deoarece ziua il vezi si-l omori cu sange rece , iar noaptea tre sa mance ...

Pfiu , cata filozofie pe capu' meu 21)

De ce ne inteapa cactusii [ off , exprimarea asta .... vroiam sa zic tepii lor 21 ]


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Cherie - 18-06-2009

Q: De ce ne inteapa cactusii ?
A10entru ca ei fac tot timpul pariuri ca pielea noastra e din cauciuc, dar fiindca nu e asta asa si pierd pariul, urmasii lor vor sa dovedeasca acelasi lucru, dar pierd si ei si tot asa.

Yaay ce minte am! 21

Q:Hmm... De ce ni se ingrasa parul?

Hai c-am zis-o. 21


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Mitzuke. - 21-06-2009

Pentru ca ii place sa manance chestii ciudate precum praf sau dioxid de carbon or stuff like that.I mean,pentru el e un festin ora de sport cand alergi de iti ies matele si transpiri sau sari la groapa cu nisip si iti sare tot nisipu' in fata...

Mine :
De ce sunt singura pe Zup?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Nya. - 21-06-2009

Q: De ce sunt singura pe Zup?
A: Pentru ca toata lumea a fost obligata de catre o armata de extraterestii, veniti cu gand de razboi, sa te lase singura.

next:
de ce pantalonii tre sferturi, nu sunt trei sferturi?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - AnimeNerdz - 21-06-2009

pentru ca nici camesile trei sferturi nu sunt trei sferturi

q: de ce e cerul albastru?