Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ஜSheirஜ - 16-04-2009

De ce toti baietii sunt niste imaturi [ not all of them ] care se uita la desene animate da' viseaza .. aha in grup ?
pentru ca fetelor le-a fost data toata maturitatea si tot ce e rational si frumos in lume ,iar baietilor......cea mai ramas .
de ce numai barbatii pot sa fie presedinti?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - L'pti.chat - 16-04-2009

who said that ?? pai pentru ca exista discriminare ... si doar ei sunt indeajuns de "copti" pentru a conduce o tara.

De ce stau la calculator cand ar trebui sa citesc nenorocita aia de carte la romana ?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Akya_haru - 18-04-2009

De ce stau la calculator cand ar trebui sa citesc nenorocita aia de carte la romana ?

pentru ca stii ca poti sa-i spui profei tale ca ai citit-o si ea te crede 10 10
ce n-as da eu sa fie asa..


NExt:
De ce sirenele au coada?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Kuromi - 18-04-2009

De ce sirenele au coada?

Pentru ca (,) cozile sunt mai ieftine decat picioarele, iar ele cum stau mai tot timpul in apa si nu prea au cum gasi bani sa isi cumpere niste picioare, isi iau cozi ca alea sunt mult mai ieftine, si in plus, picioarele oricum s-ar face urate de la atata stat in apa sarata. Cu ajutoru cozilor au dublu avantaj 21

Oare De ce se invarte Pamantul? 39


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Kitsunes Iris - 18-04-2009

Oare De ce se invarte Pamantul? 39
Stii,si eu m-am gandit si eu la asta odat,o vreme indelungata,ma framanta mai ales ca atunci credeam ca destinul meu este sa dezleg misterele universului si intr-un final..intr-un final....mi-am dat seama.Era mai simplu decat parea10amantul este viu ,pamantul se invarte si se dezvolta si este distrus de egoismul parazitilor pe care-i poarta deci este evident ca motivul pt care se invarte este pentru ca vrea sa devina o balerina bolnava 2124

Next: De ce nu pot fi valorificate talentele mai bine in lume? (este asa o risipa ,am putea chiar preveni distrugerea planetei)


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Corina. - 18-04-2009

De ce nu pot fi valorificate talentele mai bine in lume?

Nu stiu,poate unii jurii la concursurile banale mai vin si beti...chiar nu stiu,ar trebuii sa fac cercetarii pe tema asta...

Next: De ce profii sunt asa psihopati de viata?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - chrissta - 09-06-2009

De ce profii sunt asa psihopati de viata? - 21 Pentru ca profesoara mea de matematica se numaste Fagetan [Fata-n Geam ] si pentru ca o urasc, de aia toti profii sunt la fel... Plus ca si mama e tot profa de mate si ma suna din 5 in 5 minute cand ies pe afara.


De ce baietii sunt mai fraieri cand au companie ?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Hades - 12-06-2009

Sincer...e ceva...gen << Unde-s multi,prostia creste>> o.o' [nu numai la baieti se intampla(ca sa nu protesteze indivizii de gen masculin ca e discriminare)].E un feneomen ciudat,care [din pacate -_-'] se intampla destul de des ...
In concluzie...daca un baiat[care e fraier si singur xD] se intalnenste cu un altu' ... la fel ... fraierimea lor se inmulteste [logic xD].Dar daca se intalneste cu o fata ... pierd controlul vorbelor si ... biata fata,ajunge sa creada ca a facut o mare prostie iesind cu tipu' respectiv 65 [discriminare xD]

De ce ... canta cocosu' noaptea?! xDDD


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Kuromi - 13-06-2009

Cocosul canta noaptea ca sa nu mai raguseasca, ptr ca daca el canta prea mult ziua cand e prea mult zgomot si nu il aude nimeni, trebuie sa isi forteze prea mult gatul si raguseste imediat saracutul. 21 De aceea s-a candit sa cante si noaptea ptr ca vrea sa fie auzit mai clar si nu are bani de pastile de raguseala xP 21

De ce.. rosiile se numesc "rosii" ? o.O


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - sakura_haruno98 - 13-06-2009

pentru ca au culoarea...hmm...ROSU? (Cam acelasi lucru e si cu portocala si in romana si in engeza: portocala-portocaliu, orange-orange) Ar trebui sa se numeasca "sangeroasa" ca vampirii sa isi alcatuiasca un nou meniu21.

Gaina a facut oul sau oul pe gaina?