Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ~LoV3.!s.d3@th - 27-03-2009

pentru ca defapt colegul tau are un iq mai mare decat al tau deoarece cuvantul xaxofon se scrie asa, acest lucru fiind dovedit de aurolacul de mananca din gunoaie la marginea strazii... iar acest om are 0 clase si asculta gutza (mama ce destept) 21
de ce canta pasarelele? 39


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Kitsunes Iris - 27-03-2009

De ce canta pasarile?
Ca sa nu te sperii de linistea din padure/de afara.Daca ai merge prin padure si n-ai auzi nimic probabil ar fi mai sinistru decat cu pasarele care si binedispun oamenii prin cantecul lor 10

De ce sportul relaxeaza mintea?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Zollitha - 12-04-2009

De ce sportul relaxeaza mintea?
Pentru ca daca nu facem sport creierul nostru se ingrasa si nu este elaxat atunci cand este gras.Deoarece atunci daca mintea noastra nu este relaxata nu gandim corect si neuronii nostri se plimba prin corp fara a sti unde sa se duca21 [ mama ce inspiratie mai am si eu ._. ]

next : De ce norii sunt negri ?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ஜSheirஜ - 12-04-2009

De ce norii sunt negri ?
pentru ca nu mai era alta culoare cand s-a hotarat culoarea lucrurilor .Erau in pana ca le-au consumat pe toate si au amestecat din fiecare cate putin si au obtinut culoarea asta .
next:de ce nu ma pot hotari asupra unui cantec favorit niciodata?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Lolli - 13-04-2009

De ce nu ma pot hotari asupra unui cantec favorit niciodata?

Eh, soarta, viata si destinul(citat luat din invataturile lui Mamb). Fiindca creieru' tau, care e ultra modern, are atatea lucruri, ca nu poate sa hotareasca ce melodie ii place. T^T O viata, viata! Poor brainT^T

Next:
De ce Tuborg este bere ?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Ely-chin - 14-04-2009

De ce Tuborg este bere ?

Pai hai sa-ti spun povestea [asezati-va confortabil copii, si nu stati prea aproape de monitor, insa nu prea departe pt ca totusi vocea mea nu se aude]. Nea Vasile a hotarat intr-o zi sa faca ceva de baut. S-a gandit el ce s-a gandit, apoi s-a decis asupra numelui: Tuborg. Acum mai ramanea problemea chestiei de baut. Ce sa faca? Un nou suc? Neah. Nea Vasile, fiind barbat, s-a gandit sa faca ceva doar pt barbati. A inceput sa amestece tot felu' de coloranti, chimicale si alte lucruri daunatoare, pana cand i-a iesit un lichid galben. L-a turnat intr-un pahar, si l-a dus la gura. Si primul cuvant care i-a strafulgerat prin minte a fost "bere". Asa ca de atunci Tuborg este bere.

De ce ouale se pot sparge ? o.o'


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - nolazy - 15-04-2009

De ce ouale se pot sparge ? o.o'

In primul rand vreau sa-ti spun ca ouale sunt foarte inteligente.Si de aceea, atunci cand arunci cu ele in capul cuiva care te enerveaza, ele functioneaza dupa principiul "cel mai destept cedeaza primul", si uite asa ajung ousoarele noastre sa se sparga 4

De ce nu ne creste par in palma?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Akya_haru - 15-04-2009

De ce nu ne creste par in palma?

Pt ca palma trebuie sa fie neteda cand pleznesti pe cineva!Altfel senzatia unica de usturime nu ar fi la fel de mare ca s-o primesti si pe a doua!

ME:
De ce exista covoare? >P


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Ryuu - 16-04-2009

De ce exista covoare?
Ele exista pentru a se pune pe jos ca noi copii sa nu umblam , dimineata , cu picioarele pe:ciment , parchet(aici nu se prea pun65) , gresie(bucatarie , baie) si altele
daca am iesi din cada si nu am avea covor pe jos ar fi numai udeala si urme de picioare pe jos:ha:

next:de ce trebuie sa avem par in cap22?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - L'pti.chat - 16-04-2009

ca sa am de ce trage cand ma enerveaza colegul de banca 10

De ce toti baietii sunt niste imaturi [ not all of them :X ] care se uita la desene animate da' viseaza .. aha in grup ?