Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Music_Maniac - 20-03-2009

De ce apa este uda????

Pai....poate pentru ca focul arde...iar vantul este uscat...pai si pamantul este ...39...murdar...si na ...apa nu avea alta alternativa...asa ca a ramas "uda"..chiar daca nu ii place...si cateodata ar vrea sa se simta uscata...sau murdara...>< [dirty water21]...in fine...nu prea stiu daca asta e..dar daca chiar vrei sa stii...intreaba apa...poate iti raspunde4



--->>>De ce planeta noastra e rotunda[usor bombata la poli]??????<<<---

71


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Cherie - 20-03-2009

De ce planeta noastra e rotunda[usor bombata la poli]??????

Paaaai... printre toate acele planete colorate care mai de care mai cool din univers, Terra era chiar plictisitoare si deloc populara. Si ce s-a gandit planeta noastra?? Sa-si faca un implant de silicoane, unul care sa n-o scoata prea mult in evidenta. Si astfel planeta noastra este rotunda si usor bombata la poli si este ticsita cu niste chestiute inculte care cica ar fi oameni. 21

My turn: De ce nu vorbeste delfinul :X?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - StarRalu - 20-03-2009

De ce nu vorbeste delfinul?

Pai, delfinul vorbea canda, demult, insa dup-aia a vazut oamenii injurand, cantand manele si vorbind numai aiureli despre vedete si de-astea, s-a gandit sa fie mai inteligent si sa taca din gura 4

Next: De ce nu au oamenii pielea albastra...sau mov?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Hitman - 20-03-2009

Next: De ce nu au oamenii pielea albastra...sau mov?
Adam si Eva erau la inceput negri dar sau sapalat in Nil si culoarea neagra sa mai diminuat asa ca am ramas la acesta culoare. Cred ca Eva s-a spalat prea mult ca eu sunt alba ca faina 21
Next: De ce noi romani locuim in Romania? 13 nu putem si noi sa locuim in America?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Ryuu - 20-03-2009

Next: De ce nu au oamenii pielea albastra...sau mov?

Pentru ca Dumnezeu cand a facut lumea a folosit diverse culori si cand a ajuns la culoarea pielii oamenilor nu a avut idei si atunci s-a gandit sa ne dea difetite culori ale pielii si sa nu ne dea culoarea albastra sau mov sau chiar curcubeul21
ce mai raspuns21

next(una buna15 parerea mea4):de ce curatenia de primavara nu se tine in toamna?
@_@ X_X

edit>_<
se pare ca cineva mi-a luat-o inainte
Next: De ce noi romani locuim in Romania? 13 nu putem si noi sa locuim in America?

pentru ca asa a vrut creatorul nostru si daca noi traiam in America s-ar fi destramat lumea4
o doamne ce mai raspuns21

deci intrebarea ramane ca mai sus si anume
next(una buna15 parerea mea4):de ce curatenia de primavara nu se tine in toamna?
@_@ X_X


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - StarRalu - 21-03-2009

Pai, daca s-ar tine curatenia de primavara toamna, atunci cand ar mai avea timp bietele pasari sa-si faca rezervare la agentia de turism si sa-si faca bagajele pentru Ecuator, din moment ce trebuie sa curete cuiburile de pene si alte de-astea :stress:? Exista un timp pentru toate... :=)

Mda...cam sec...

Next: De ce ne numim asa cum ne numim? :?:


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Kazuki - 21-03-2009

Pai pentru ca la nasterea noastra niste persoane numite parinti au stat pe ganduri si s-au tot gandit la un nume,pana unuia i-a venit in cap un nume.Celuilalt i-a placut si s-au hotarat sa te numesti asa.Ai inteles ? 78
Next: de ce am devenit obsedata de Lovely complex?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Kitsunes Iris - 22-03-2009

Pentru ca toate celelalte animeuri vizionate erau deja ocupate.

next: Ce de ni se indoaie genunchii in fata si nu in spate ?
Yoruichi edit:cred ca se poate un raspuns ceva mai lung...nu?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Ely-chin - 22-03-2009

Pai, vezi tu, chestia e ca, daca ni s-ar indoi in spate, li s-ar indoi si frumoaselor/frumosilor din anime-uri in spate, si atunci cand cad ar cadea in fund, ceea ce nu e prea gratios, deci nu incanta publicul, asa ca ni se indoaie in fata, ca sa li se indoaie si lor in fata, si sa cada in genunchi, ca sa arate, draga, mai elegant.

Next: De ce 2+2=4?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ~angelino~ - 22-03-2009

"De ce 2+2=4? "
Asta da intrebare .Solutie logica . 1 deget,doua degete, trei degete,patru degete.Deci prin urmare,2+2=4 .Si de ce este egal cu patru?Pentru ca profa de mate e blonda cu suvite rosii 21
Intrebare:A fii rata,sau a fi gaina? 21 wow ce inteligenta sunt
Aveti grija la creierii mei,sunt sensibili la inteligenta muhahahaha