Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - shadows - 07-03-2009

(07-03-2009, 12:48 PM)Toxicity A scris: Next: De ce punem intrebari al caror raspuns nu ne ajuta in nici un fel?

Ca sa ne dovedim noua ca putem pierde timpul in prin cele mai neproductive activitati. (off daca cautai un cuvant mai lung puteai alege " ax hipotalamo-hipofizo-corticosuprarenalian" sau " sternocleidomastoidian" - daca nu ma crezi ca ele exista cauta intr-un dictionar de stiinte sau mai bine in splanhnologie)

Intrebare: de ce crede omul (in general vorbind) in extrateresti dar nu crede in Dumnezeu?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Lye - 08-03-2009

Hmm...o intrebare buna.Pai oamenii cred in extraterestri deoarece in urma cu ceva timp,au ajuns la Curtea Suprema de Justitie avand ca disputa locurile de parcare.OZN-urile erau mult prea mari...ocupand in jur de 7 locuri.Dumnezeu...ei bine...el nu isi parcheaza noru...sau ma rog...asa ca oamenii nu au avut cum sa se judece si cu el.
A fost destul de stupid?
Q: De ce l-am batut pe MoonSHAdow la fazan?
Buna intrebare...Urahara Boy-FAZAN!


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - shadows - 08-03-2009

De ce? Eu zic ca e destul de evident (...) Poate ca a fost si din cauza ca ploua cu potocale si m-am impiedicat de capsuna pe care o mancam.

Q. De ce imi cade palaria cand bate vantul?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ~LoV3.!s.d3@th - 09-03-2009

k sa faci miscare in timp ce alergi dupa ea pe strazile pustii :X
de ce exista acest topic ? 39
Yoruichi edit-spam.ai timp pana diseara sa editezi sau iti sterg postul


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Ryuu - 10-03-2009

de ce exista acest topic ?
Acest topic exista pe acest forum minunat pentru ca usrii , mozii si adminii sa poateze in ei pentru a se amuza de raspunsurile stupide pe care le dau userii si asemenea si de intrebarile stupide pe care le pun4/

next:de ce le pica pomilor frunzele toamna?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Hitman - 10-03-2009

next: de ce le pica pomilor frunzele toamna?
Sunt multe legende privind caderea frunzelor toamna, dar cea mai concludenta este aceasta: toamna are o fica pe nume tomnici si cand toamna iese afara, iese si tomnici, iar atunci cand iese viziteaza fiecare pom in parte si da cu prastia in fiecare frunza, de aceea cad frunzele toamna.
next: de ce vorbesc?
:bye:


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Magic.K1d - 19-03-2009

De ce vorbesc?
Pentru ca toata lumea sa te imite ca un papagal auriu cu peruca roscata.
Deasemenea,pentru a putea enerva oamenii si a sari ca maimutele.
Next:de ce pepenii nu stiu sa zboare catre cer dar stiu sa pluteasca?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Lolli - 19-03-2009

De ce pepenii nu stiu sa zboare catre cer dar stiu sa pluteasca?

Pai...sa iti spun povestea^^ Intr-o zi, un om de stiinta si-a pus si el aceasta intrebare "de ce pepenii nu stiu sa zboare catre cer, dar stiu sa pluteasca". A inceput sa faca niste calcule: a calcula greutatea, latime, inaltimea etc. pepenelui. Si a ajuns la concluzia, ca pepenele are rau de la innaltime. Studiile lui au fost renumite in toata lumea, dar dupa moartea sa, un om i-a distrus toate lucrurile aflate. Si, de atunci aceasta intrebare un mister. Dar eu fiindca eram ruda cu el, mi-a soptit in vis ce s-a intamplat. Interesant, nu?

Next: De ce se freaca menta?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - nemo-chii - 20-03-2009

Menta se freaca ,k sa ai o piele mai cu iritatii ,se mai freaca si pentru Inghetata cu menta iese un gust minunat cu aroma de pantaloni ...si soseste muradere ..47..
next4c a inventat D-zeu tema?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Lolli - 20-03-2009

De ce a inventat Dumnezeu tema?

Pai, eu cred ca te referi la teme teme(a.k.a homework). Deci, D-zeu a depus foarte multa treaba la crearea Pamantului. De aceea, s-a suparat pe oameni(in special pe copii baka) si a spus ca trebuie si noi sa trecem, in ce chinuri, oboselii a trecut el. S-a gandit, s-a gandit si a zis sa creeze ceva ce iti ia mult timp, nu te lasa sa te distrezi si e si plictisitor. Deci, s-a gandit la tema.

Next: De ce apa este uda?*cough*