Animezup - forum manga si anime
Ask a stupid question, get a stupid answer! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ask a stupid question, get a stupid answer! (/Thread-Ask-a-stupid-question-get-a-stupid-answer)



RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Coyote Stark - 29-01-2009

Nu cred deorece atunci cand si-a dat seama ca din lemn apare si hartia a uitat sa-i dea cu vro solutie peste sa nu ia foc asa ca daca tipu a uitat nu avem ce-i face.
De ce exista webcam-ul ?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Teh - 29-01-2009

Well de ce exista web-cam'ul?Pentru inceput au existat doar pozele pentru ca messul sa fie complet si pentru ca oamenii sa se cunoasca intre ei.Dar au inceput indoilelile,daca persoana din poza nu este si cea care se afla la calculator dincolo de aceasta mare retea de internet?Au inceput intrebarile pana cand o anumita persoana s-a trezit si si-a propus sa inventeze web'cam-ul.De ce sa nu avem si aceasta facilitate?Sa vedem cu adevarat cu cine vorbim?well s-a gandit si asa a inventat aceasta camera web ca toata lumea sa fie sigura cu cine vorbeste ^^. Ca altii au web si spun ca nu au inseamna ca nu vor sa se afle cu cine vorbesc ceilalti de fapt,ca nu au web 21 nu sunt interesati !! ^^
My stupid question : De ce exista planeta Marte?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Kazuki - 29-01-2009

Q: De ce exista planeta Marte ?

A: Exista planeta Marte deoarece acolo este prafu lcel mai bun pentru fabricarea fardurilor de pleoape si pentru ca acolo este cel mai bun namol pentru tratarea bolilor de cosuri si inlocuirea bolilor de cosuri cu iritatii care provoaca mancarimi.

Next: Ce parere ai despre J-Rock ?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Teh - 29-01-2009

J-Rock este un stil interesant nebunatic,very crazy de muzica.Unul adorabil interesant si chiar tare.Prea multe cuvinte cu inteles asemanator? 21 Pei faza e ca J- Rock-ul este compus din J - adica Johnny,care vine de la Johnny Depp,apoi R care vine de la Ramona,numele meu,O care bine de la Oligofrema,C - ce vine de la cacao iar K ce vine de la kennedy.Ce legatura au toate aceste cuvinte?nu prea exista o legatura intre acestea si niciun sens plauzibil pe care sa il spun.Din acestea este compus j-rock'ul,un stil super de muzica,unul nebun interesant si compus din cine stie ce lucruri neasemanatoare ^^
Well nexT : De ce intreabam mereu " de ce? "


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ThorthKa - 31-01-2009

Pentru ca daca n-am face-o ne-ar invada reptilienii(seamana cu niste reptile,dar si cu un om,se comporta foarte mizerabil)si ne-ar face tocanita,apoi i-ar hranii pe puii lor.Zuppy08

Intrebare:Ce ai face daca ai putea zbura?Cum ai ajuta omenirea cu "harul" tau?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Teh - 31-01-2009

Ce ai face daca ai putea zbura?Cum ai ajuta omenirea cu "harul" tau?
Daca as putea zbura in primul rand as zbura in fiecare seara in loc sa stau ca o lenesa,desi nu imi doresc asta si nu pot iesi la miezul nopti afara sa alerg.Asa ca daca as putea zbura as fi singurul copil care zboara la 2 noaptea pe cerul liber,fara un avion>De fapt as fi singura fiinta umana care ar zbura.As ajuta oamenii ? Pei ce te face sa crezi ca as face acest lucru.Zbor doar pentru mine dom'le.Zbor asa sa privesc la fereatra tuturor tipilor draguti si sa ii admir sau sa ascult discutiile altor persoane.Apoi cred ca as manga o inghetata in zbor sau as arunca cu baloane pline cu apa in trecatorii nevinovati *evil face*
(well pentru o asemenea intrebare un raspuns stupid,desi nu chiar ceea ce as face eu cu adevarat )
Next : De ce exista ucigasi?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ThorthKa - 02-02-2009

Pentru ca mamele lor sunt vampiri si spun:
-Baiete,daca n-o sa vi dimineata cu suficient sange o sa te las un secol fara calculator!
Si asa saracii ucigasi n-au ce face decat sa ucida si sa colecteze sange,ca altfel o sa moara daca nu intra pe Anime Zupp......242424

Intrebare4e ce unii tipi sexi sunt si prosti?(scuze pt cei destepti)Zuppy07


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Zollitha - 02-02-2009

pentru ca , cu mult timp in urma...au fost rapiti de extraterestrii si acestia le-au scos creierul.Dupa ce au fost adusi din nou pe Terra , si dupa ce s-au reprodus urmasii lui aveau un creier cat un bob de fasole.Si tot asa s-a transmis aceasta"boala" pana in ziua de azi... ^^"""

2121 mi-a placut intrebarea 71
next::: de ce nu exista si cifra " 10 " pe tastatura7?71


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - ThorthKa - 02-02-2009

fiinca producatorii au fost atat de lenesi,incat n-au facut,dar s-au mai gandit:
-Daca exista zece trebuie sa existe si 20...100...100000000....si tastatura ar fii uriasa,sau ar trebui sa facem tastele cat un bob de orez pentru a incapea toate...24
Si asa pe tastatura sunt numai numerele 0...9

Intrebare:Cum crezi ca s-a format pamantul(adica de la celula pana la dinozauri,primitivi si noi)?


RE: Ask a stupid question, get a stupid answer! - Kido - 03-02-2009

5 Deci... Pamantul s-a format in felul urmator -> Era ianuarie, prima luna din an. O mingiuta se plimba prin univers... si tot plimbandu-se ea, a dat peste un mingioi, care era rau, foarte rau... si a vrut sa dea peste mingiuta, dar mingiuta isteata cum era, a fugit. Mingioi, enervandu-se foarte tare, a inceput si el sa alerge, dar intr-un final a obosit si s-a oprit. Uitandu-se el in jur a vazut-o pe mingiuta: " *evil laught* Acum am sa-o strivesc "... si se duce el tip-til si o loveste pe mingiuta, iar din mingiuta si mingioi s-a inventat Pamantul. Pe Pamnat trebuiau sa existe oameni, animale si plante... asa ca s-au inventat prima oara dinozaurii, care provin din ierburi verzi... apoi dinozaurii au fost omoratii de o alta mingiuca [ ea era medie xP ]... apoi din nou, Pamantului ii trebuia ceva ce sa locuiasca pe el [ waii, ce exprimare >>' ] si s-a gandit, ca din tarana sa invie omul, dar prima oara nu am fost noi, cei avansati, ci cei primitivi, care saracii, nu au aflat placerile vietii, yaoi-ul si hentai-ul, dar de, unii au noroc altii nu, iar din evolutie in evolutie am ajuns la noi... si la anime zup... si la acest joc de forum ^^ si uite asa s-a format Pamantul ^^ cu tot cu oameni si dinozauri

Q: De ce s-au inventat emoticoanele?