Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Evvie. - 08-12-2011

Băh. Ăsta e normal la cap? Ce foloase trage dacă mă împinge pe mine? Las' că-l împing şi eu înapoi. Şi-l fac eu să cadă. Folosul: mă simt bine. Keke. >:]

Ce ai face dacă Naruto ar veni la tine, te sperie pe la spate, te ia de încheieturi şi începe să le scuture, începând să ţipe: "Fly, birdie, fly!"?



RE: Ce ai face daca... 2 - Julliette . - 08-12-2011

"dudă, eşti crazy? ", după care l-aş scutura şi eu pe el. Ce, numa fetele trebuie scuturate. hahahahhahaha.


Ce ai face dacă... Sasuke ţi-ar spune "be my birdy bride? " imediat după ce te-ai trezit dintr-un vis perv.?


RE: Ce ai face daca... 2 - Mad Hatter - 08-12-2011

Momomomomom. : o 3 Aş fi : Whah, siguuur. Cu mare-multă-destulă-plăcere. *laughs*
Şi yeahh, apoi aş fi tare fericită şi mi-aş zice că încă visez. :]]

Ce ai face dacă Naruto ar sări aşa, brusc în spatele tău şi te-ar îmbrăţişare tare-tare? :3



RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 08-12-2011

Poi.. nimic...
Daca e prietenos...
AND It's my love so I don't mind..
Next:Ce ai face daca ai primi cadou de Craciun o lampa roooz de la Sakura?



RE: Ce ai face daca... 2 - yaoi maniac - 08-12-2011

Ar fi dragut. >3 As citi la ea si... cam atat. *laughs*
Amintireee!

Ce ai face cu un Saske' doar in boxeri tinand la piept poza lui Gaara? : >



RE: Ce ai face daca... 2 - Sign of hell - 09-12-2011

O.o Cred ca asi pleca ince incet sperand ca nu ma opserva. Ma duc dupa aparatul foto si ii fac o poza incriminatoare publicand-o prin tot orasul > : )

Next: Ce ai face daca Sasuke i-ar tine un cutit la gat Hinatei in timp ce naruto se uita si ranjeste?


RE: Ce ai face daca... 2 - MeePew - 09-12-2011

'Iara faceti scenete perverse?? : - w Si tu Naruto?? Iara stai si vizonezi?? Aplica si tu asta in viata reala!!''


Ce ai face daca ar veni Sakura tipand ''Mi s'a terminat rimelul!!! Mi s'a terminat rimeluuul!!''?



RE: Ce ai face daca... 2 - Black Rose - 09-12-2011

"Te machiez eu daca vrei. E extra-lasting." ---> sper ca v-ati prins : P
__________________________________________________________

°Ce ai face daca ai putea alege intre Romania si Konoha?°



RE: Ce ai face daca... 2 - miaunicaReloaded - 09-12-2011

As alegeee... Konoha.

Ce-ai face daca ai intra la tine in camera si in pat l-ai vedea pe Madara, gol pusca, acoperit cu patura de la brau in jos si strangand cu foc la piept... un ursulet? Si mai suge si degetul... 24


RE: Ce ai face daca... 2 - Julliette . - 10-12-2011

bwahahahahaha. Cine n-ar face poze? Photoshooting, nu aşa, două poze. Bwahaha, Madara is hot.


Next - ce ai face dacă ar veni la tine Ino şi ţi-ar spune că eşti ... dunno, grasă!