Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 01-12-2011

E clar că n'o să fac asta. Are probleme cu capul sau ce? : - s

Ce ai face dacă de Crăciun,Sas'ke ţi-ar dărâma bradul,împodobit de tine?


RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 02-12-2011

Bwaha, sa nu indrazneasca ! Daca tot l-a daramat, as ridica bradul si i-as da cu el in cap pana s-ar stramba .__. El, nu bradu' : >. Si apoi l-as calca pe cap .___.

Next: Ce-ai face daca Naruto ar prezenta la OTV?15 Te-ai uita?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 02-12-2011

Nu o.o Adica poate sa o` invie` si pe Elodia ca` eu tot nu ma` uit nici moarta =]]Bine ati venit la Naruto Diaconescu in direct, azi vom vorbi despre disparitia elodiei, numai aici la Naruto Diaconescu, la OTV =]]

Ce ai face daca de Craciun ai primi niste jucarii perverse de la Sasuke, iar la miezul noptii el ar veni la tine gol pusca, cu o caciulita de Mos Craciun si ti`ar zice : hai sa incercam cadourile? =]]]]


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 02-12-2011

Wtf?
L-as trimite la plimbare cu tot cu cadouri sa le incerce singur
Apoi m-as duce inapoi in patul meu moale si cald bucuroasa ca am putut sa scap si de el si de cadourile lui perverse
Next: Ce ai face daca Naruto ,Kiba siLee ar venii la tine in Ajunul Craciunului si te-ar ruga sa vii cu ei la colindat?


RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 02-12-2011

Pai, as merge. Ce as avea de pierdut? : )) Numai de castigat. Bani ! Si mergem si noi la Becali sa ne intoarcem cu milioane acasa, pai nu? o.o

Next: Ce-ai face daca Shikamaru ar incepe sa cante O-zone : > Vrei sa pleci da numa numa e : > ?



RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 03-12-2011

numa numa numa e, chipultau si dragostea din tei, m-a mintesc de ochii tai ieei, ce sa fac? as canta cu el : ))

ce a face daca Sasuke ar aparea la usa ta aucm si te-ar intreba daca ii dai voie pana la baie ? : ))


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 05-12-2011

-Eu sunt banca? =]] Sau ce sunt eu ca sa vi la mine la baie? Scrie la usa casei mele Wc`u public?
-Dar am nevooieee!!! : ((
-Dute..-.-

Obs. ce darnica sunt =]]

Asa, my turn. Ce ai face daca ai vrea o ciocolata, si Itachi s`ar oferi sa iti cumpere una, dar ar veni cu una de capsuni si tu esti alergica la ea *sa zicem =]]*. Ce i`ai face? > : )


RE: Ce ai face daca... 2 - MeePew - 05-12-2011

L'as pupa pe obraz, i'as multumi pentru gest iar apoi l'as impinge in primul canal fiindca nu a tinut minte faptul ca sunt alergica.

Ce ai face daca Sakura si Ino te'ar invita la o sesiune de shopping ??


RE: Ce ai face daca... 2 - SnowFlake. - 05-12-2011

(05-12-2011, 08:45 PM)MeePew A scris: Ce ai face daca Sakura si Ino te'ar invita la o sesiune de shopping ??

Nu cred că aş merge. o.O Sau nu ştiu sigur, dar bănuiesc că o să-şi ia doar lucruri roze ( mă refer la Sakura ); probabil aş accepta doar de curiozitate să văd dacă Ino e mai normală din punctul ăsta de vedere o_o

Ce ai face dacă Tsunade ţi-ar cere să fi fotograful ei personal ? : ))


RE: Ce ai face daca... 2 - Evvie. - 06-12-2011

Waah. Aş accepta, deoarece iubesc fotografia. Numai să fac fotografii decente şi cu subiect normal, adică să nu o fotografiez doar pe ea.

Nextie: Ce ai face dacă l-ai vedea pe Neji cântând "Imma Barbie Girl... in a Barbie world..." ?