Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Ayumi Michaelis - 26-11-2011

Bleack! Asta e prea "dulcegaros". Dar hei! E Sasuke! Eu nu l-as refuza21.
Oricum pot divorta daca ma plictisesc21). Deci da! Mi-ar placea sa fiu cumata lui Itachi.

Q:

Ce-ai face daca a-i vedea-o pe Hinata inselandu-l pe Naruto cu Kiba?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 26-11-2011

-.- aaa....mai nimic pentru ca din moment ce Hinata nu e nici prietena mea, iar Naruto e doar un tantalau [uneori] si pe Kiba nu il suport =]] as merge mai departe la un ramen =^.^=

Ce ai face daca, din intamplare, te'ai intalni pe strada cu Itachi care s'ar duce la un Bal si nu ar avea pertenera? [tinem cont ca tu esti in blugi, camasa si niste adidasi, iar parul tau este vraiste pentru ca ai alergat dupa pisica bunicii tale :p]


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 26-11-2011

As pleca repede sa ma pregatesc Smile si apoi sa merg cu Ita-kun al meu la bal 8

Ce-ai face daca ai fi intr-un autobuz aglomerat si dintr-o data ai cadea in brate la... Gaara?


RE: Ce ai face daca... 2 - yaoi maniac - 26-11-2011

Bunica imaginara si pisica imaginara. Am inteles. S-a facut.
I-as ura noroc. ^ ^

Ce ai face daca la balul absolventilor (vorbind de bal(uri)) te-ai intalni cu cineva din Naruto sau care seamana cu Naruto sau chiar creatorul animeului Naruto? o.o


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 27-11-2011

El: Ohayo! =]] [sau cum s`o zice buna in japoneza]
Eu: Am fost acolo ^^. Nuuuuu.....tu estiii.....
El: b-) Eu sunt...
Eu: Crr.....creee.....*gooshhh*
El: Da.....
Eu: *zbang* nu te cunosc =]] nu vorbesc cu straini

Or smthing like this -.- but no so rude...

Ce ai face daca Sakura ar veni la tine acasa, asa pe ne`pusa masa si te`ar intreba daca vrei sa joci carti pe dezbracate >:] numa` cu ea? (adaug` ca aceasta are un zambet pervy pe mutra`) =]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 28-11-2011

O trimit la plimbare.

Ce ai face dacă Gaara ar compune un cântec pentru tine?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 29-11-2011

L`as asculta la infinit pana cand as obosi si m`as plictisi de el =]] apoi as asculta o melodie de la Super Junior <333 sau DBSK =]]

Ce ai face daca Naruto ti`ar face o pizza?


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 29-11-2011

Well...
Cred ca as fii flatata ca mi-a facut o pizza si as accepta-o dar nu as avea curaj sa o mananc avand in vedere cat de indemanatic e el...poate gasesc si ramen in pizza21
Ce ai face daca.... Naruto (ca tot vorbeam de el) ar venii la tine si ti-ar zice ca a fost provocat la "Adevar sau provocare" de Sasuke sa te rada in cap?


RE: Ce ai face daca... 2 - SnowFlake. - 30-11-2011

(29-11-2011, 08:44 PM)^``~$ecret~``^ A scris: Ce ai face daca.... Naruto (ca tot vorbeam de el) ar venii la tine si ti-ar zice ca a fost provocat la "Adevar sau provocare" de Sasuke sa te rada in cap?

Să facă ce?! L-aş întreba dacă am faţă de proastă ca să-l las să facă aşa ceva. El sper să aibă grijă la răspuns, pentru că în fucţie de răspuns i se va decide soarta. Dacă e un "nu", continui cu întrebările şi îi spun să se radă el sau să-mi pună o perucă falsă, să-mi facă o poză şi să i-o ducă lui Sasuke ca dovada. Dar dacă ar fi un "da", i-aş da un şut în fund şi aş striga în urma lui " Şut şi goool. "

Ce ai face dacă i-ai vedea pe Naruto şi Sasuke dormind în acelaşi pat? o.o


RE: Ce ai face daca... 2 - Mad Hatter - 01-12-2011

Aş fi ceva gen : Oh, cât de drăguţ şi cât de duuulşe! Apoi, i-aş trezi încet-încet şi dacă aş vedea ceea ce n-aş vrea să văd , aş ţipa ca apucata şi aş începe să râd isteric. And, dacă ei ar fi îmbrăcaţi în pijamale, aş zâmbi doar şi le-aş zice 'neaţa' . ^^"

Ce ai face dacă Itachi te-ar provoca să îl cari în spate pânăăă înnn Elveţia, pe jos? : >