Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - yaoi maniac - 14-11-2011

As intoarce si celalalt obraz; cum fac de obicei.

Ce ai face daca ai visa ca scoala ta s-ar transforma in academia din Naruto cu personajele din ea?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 14-11-2011

As fi foarte fericita <333 Daa, ar fi un Sasuke acolo ;o3 si asa mai departe, as scapa de chimie in primul rand <33 Ahh ce vis frumos 8

Ce ai face daca maine ai primi o palma in cap de la Karin, cu pretextul ca i'ai furat ochii lui Sasuke care ii admirau fundul ei perfect? =]]


RE: Ce ai face daca... 2 - yaoi maniac - 14-11-2011

Nu am cum sa-i fur ochii. Nu-l vreau (pe Saske'). As bate-o mar. Nu imi place figura sa. Seamana cu unul din Kuroshitsuji (sau cum se scrie). Mmmm, de ala imi place.

Ce ai face daca Naruto s-ar face roscat?


RE: Ce ai face daca... 2 - SnowFlake. - 14-11-2011

(13-11-2011, 10:52 PM)βεκi A scris: Next: Ce-ai face daca mama ta ar incepe sa se uite in prostie la Naruto pe net o.o Sa devina o obsesie. Sa nu mai mearga la serviciu si sa stea toata ziua in fata monitorului uitandu-se la Naruto O_O? Alta idee, nu am !

Sorry, nu am văzut întrebarea, so:
Cred că i-aş da o palmă ( ficţiune, nu? xDD ) şi i-aş spune că nu pot munci eu pentru bani de la vârsta asta, să se ducă odată la serviciu că nu moare dacă nu se uită la Naruto câteva zile, săptămâni, poate chiar luni, ani and so on. o_o

Cât despre întrebarea lui Yaoi Maniac:
What? Roşcat? T.T I-aş spune să-şi facă părul la loc, căci este mai atrăgător blond.

Ce ai face dacă Kakashi ţi-ar preda matematica? o_o




RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 15-11-2011

O, doamne. Eu urasc matematica din cauza profului nebun pe care il am ! Nu inteleg nimic .___. Din 7 nu o scot anul asta : )). Si ma mira enorm de mult faptul ca unii chiar inteleg si au numai note mari O_O So...as merge la scoala doar de dragul matematicii = )). M-as indragosti de matematica ! As fi elevul preferat al profului : > Hehe.

Next: Ce-ai face daca ai sta cuminte in clasa, la ora si te-ai uita deodata pe geam si l-ai vedea pe Sai intr-un copac, uitandu-se cu binoclu spre clasa ta, mai mult...in directia ta O_O ?



RE: Ce ai face daca... 2 - SnowFlake. - 15-11-2011

Uuu, ce minte perversă ar avea, ne? x3 Să presupunem că i-aş face cu ochiul sau i-aş simula un pupic ( cred ), iar dacă profa mă vede, îi spun că am avut o "viziune" şi mi s-a părut că era cineva acolo.

Ce ai face dacă Itachi te-ar săruta din senin ? o.o


RE: Ce ai face daca... 2 - Storymaker - 16-11-2011

Ups... Er... Cred ca as flegma dupa care i-as tine o morala.



Ce ai face daca ar fi crucial pentru satul de ninja ca tu sa o speli la fund pe hoasca Tsunade?


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 16-11-2011

Ce, ce, ceeee?! Sa o spal la fund? Pai Shizune ce naibii face? A, e plecata cu Iruka in Hawaii 24

Ce-ai face daca Iruka, ca tot am adus vorba de el, ar veni de Craciun la tine la geam si ar incepe sa cante manele si sa danseze ca MJ (gestul ala...)? Deci morr 24


RE: Ce ai face daca... 2 - SnowFlake. - 16-11-2011

(16-11-2011, 08:27 PM)miaunica A scris: Ce, ce, ceeee?! Sa o spal la fund? Pai Shizune ce naibii face? A, e plecata cu Iruka in Hawaii 24

Ce-ai face daca Iruka, ca tot am adus vorba de el, ar veni de Craciun la tine la geam si ar incepe sa cante manele si sa danseze ca MJ (gestul ala...)? Deci morr 24


Yeah.. tu mori de râs doar menţionând, gândeşte-te cum ar fi să se întâmple: ar fi teribil! o.o Erm.. cred că aş începe să râd şi i-aş spune că e patetic, să cânte la altă masă căci eu nu-i dau nimic chiar dacă-i Crăciunul ( nu sunt darnică cu el, mai ales dacă îl apucă nebunia şi cântă ceva gen: O, viaţa mea .________. )

Ce ai face dacă Jiraya te-ar invita la un bal mascat, tu fiind invitatul/invitata special/ă ?


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 18-11-2011

L-as refuza( nu sufar mosul ala pervers!:dieSmile
Next: Ce ai face daca de Craciun(ca oricum se apropie), ar venii la tine la usa Naruto imbracat in iepurasu de paste cu "Ne dati ori nu ne dat fasole cu carnati? ?"?
Ja Ne! :bye: