Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Crissu'Blacker - 10-11-2011

M-aș oferi să-i fac eu prima dată un tatuaj, pe care să scrie idiot.
NEXT: Ce ai face dacă Sasuke ar veni în sala ta de clasă, i-ar da un pumn profesorului tău, s-ar urca pe catedră și ar începe să facă striptease, cântând pe fundal melodia Brokencyde - Schizophrenia. 24


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 11-11-2011

As privi amuzata cand unu' de la mine din clasa l-ar lua la bataie 21

Ce-ai face daca pe prima pagina in ziar ar scrie ca Tsunade s-a indragostit de... Hashirama 24 ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 12-11-2011

¬_¬ Sa fie sanatosi, citesc in continuare si zic: ,,Uite, Monica Gabor e cu un chinez o.o''

Ce ai face daca maine ar fi ziua lui Neji si ar trebui sa ii duci un cadou? =]]


RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 13-11-2011

I-as duce niste carnati. Da, asta am in gand de la o vreme. Sa fac cadou unui om niste carnati o.O Ca tot vine Craciunul 15 So, sa curga cu carnati.

Next: Ce-ai face daca Kakashi ar fi prezentator la stirile sportive si ar arata doar stiri cu sotii Borcea? o__O


RE: Ce ai face daca... 2 - SnowFlake. - 13-11-2011

Dacă ar fi Kakashi prezentatorul cui i-ar mai păsa cu cine prezintă ştirile? Mie una nu; m-aş uita doar la el sau probabil aş închide sonorul televizorului şi i-aş urmări doar gesturile.

Ce ai face dacă Sasuke ti-ar aduce un actor pe care-l adori, la tine acasă?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 13-11-2011

o.o Am, i'as multumi si probabil l'as saruta 9 asa vreo 5 minute incontinuu si:
a) L'as trimite pe actor acasa si as ramane cu el sa facem tampenii
b) L'as trimite pe Sasuke acasa si as ramane cu actorul pe care va trebui sa il farmec 15

Ce i face daca Naruto te'ar vedea goala? 19


RE: Ce ai face daca... 2 - SnowFlake. - 13-11-2011

Depinde. De exemplu dacă aş fi în baie - în cadă mai exact - şi el ar intra fără să bată la uşă, neştiind că eu mă aflu acolo; l-aş înjura, l-aş ameninţa şi, probabil, după ce iese din baie l-aş fugări şi l-aş bate. Dar dacă este intenţionat; să zicem că dorm şi mă dezbracă sau măcar încearcă să facă asta, l-aş omorî fără discuţii.
( God, ce minte am ÅŸi eu la ora asta. )

Ce ai face dacă Sakura ar muri chiar în faţa ta? :- ??


RE: Ce ai face daca... 2 - yaoi maniac - 13-11-2011

"Biata de ea, florile de cires sunt frumoasa. 22 Dar acum Saske' e mai liber". Gand malefic.

Te intalnesti cu Gaara in Piata Unirii.
[Ce ai face daca te-ai intalni cu Gaara in Piata Unirii?]


RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 13-11-2011

O god o_O Doamne ! Ar fi foarte ciudat, you know. Sa apara fix la Piata Unirii, plimbandu-se asa, ca un om obisnuit. Ehe, l-as baga intr-un taxi si as merge cu el acasa, ce sa fac si eu o.o

Next: Ce-ai face daca mama ta ar incepe sa se uite in prostie la Naruto pe net o.o Sa devina o obsesie. Sa nu mai mearga la serviciu si sa stea toata ziua in fata monitorului uitandu-se la Naruto O_O? Alta idee, nu am !


RE: Ce ai face daca... 2 - SnowFlake. - 13-11-2011

Păăăi.. m-aş uita la el foarte mirată şi sigur nu mi-ar veni să cred peste cine am dat. Apoi în gând aş spune că "mdeah orice e posibil and he's cute and hot". Şi cred că i-aş propune să mergem la o îngheţată: răspunsul e confidenţial. : ))

Ce ai face dacă Lady Tsunade ţi-ar da o palmă? o_o