Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 07-11-2011

Let's dance,baby! 21)))

Anw,deci aş fi super încântată,că sunt la X Factor..şi Sas'ke,deh,mai bine s'ar apuca de făcut prăjiturele,că nici de dansat nu ştie ._.

Next ; Ce ai face dacă Lee ţi'ar face cadou un motan?


RE: Ce ai face daca... 2 - Mdeah. - 07-11-2011

I-as da nitel sake si l-as trimite la vecini. 19 Iar motanu l-as numi Tomitza 21

Ce-ai face daca Gaara te-ar invita sa mergeti la o citronada? =]


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 08-11-2011

Ce e aia? =]] Cred ca are legatura cu limonada, poi as pune in calcul cat este de frumos, simpatic si galant si cred, zic cred, ca as merge cu el.
Plan de rezistenta: Daca face pe perversu si Bossu ii torn citronada sau limonada aia in cap =]] plus ca daca nu imi ia ce vreau eu ii dau si cu scaunul in cap b-)

Ce ai face daca sambata te'ai duce la nunta logodniculuiu tau, Jiraya? =]]]]] [eu ma duc la nunta sambata :X]


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 08-11-2011

Jiraya? Logodnicul meu? Auleo,nici moartă! Defapt,nici după moarte,nici înainte,nici evăr de nevăr 21

Next; Ce ai face dacă Shino ţi'ar propune să fiţi prieteni?


RE: Ce ai face daca... 2 - Crissu'Blacker - 08-11-2011

L-aș bate măr. 24
NEXT- Ce ai face dacă Sakura ți-ar vorbi într-una despre Justin Bieber și despre cât de frumos este? (torturăă) |_|


RE: Ce ai face daca... 2 - SnowFlake. - 09-11-2011

Îî O_O. Cred că aş lăsa-o să vorbească singură şi aş adăuga cât un : " aha " sau " da " la sfârşitul unei propoziţii. Sau aş fi plecat de acolo fără să-şi dea seama. Sau m-aş fi răstit la ea să mai tacă odată din gură, căci zice doar idioţenii.

Ce ai face dacă Sasuke te-ar trimite să-i cumperi gumă de mestecat? o.o


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 09-11-2011

Este de bine =]] macar este guma de mestecat nu altceva, cred ca m'as duce si putin la piata sa imi mai iau si cu niste ciocolata >.> I need some...

Ce ai face daca azi Naruto ti'ar da un noua la mate? >.< si peste asta te'ar mai si injura?


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 09-11-2011

Îi mulţumesc de nouă.Îl înjur înapoi.

Ce ai face dacă Hinata te'ar ruga să'i speli lenjeria intimă?


RE: Ce ai face daca... 2 - Mdeah. - 09-11-2011

As pune-o pe saku s-o spele. :perv:

Ce-ai face daca ar trebuii sa-l inveti pe Kiba engleza?


RE: Ce ai face daca... 2 - DeDal N. - 10-11-2011

Well, deoarece imi place limba engleza, as fi de acord. Si am incepe cu zilele saptamanii, culorile si lunile anului. Apoi cifrele si toate cele. Sunt sigura ca ar fi un elev constiincios si ar invata tot. Tot ce trebuie invatat.

Next: Ce ai face dacaaaaa Gaara ti-ar cere sa iti faci un tatuaj cu numele lui, pe motiv ca ati fi impreuna, lol.