Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 01-11-2011

Shiba: Oh, god. Deja imi imaginez fundul ala plesnit de Deidara o__O

Nu am vazut filmul Avatar pentru ca mi se pare prea lung si prea plictisitor ! (My opinion .__.) Daca l-as vedea pe Naruto? o.o Omg, as face cerere sa se faca un film nou, nu, mai bine un serial cu Avatar si Naruto sa fie personajul principal : >

Next: Ce ai face daca Shino ar fi Vocea Romaniei ?15


RE: Ce ai face daca... 2 - Shiba x3 - 02-11-2011

Beki : Cu siguranta . 21 Probabil si`ar rupe mana sau ia`r ramane blocata acolo . 24

Unu` la mana : Shino nu e roman . 47 Hai valea , noi speack roumaine nu japanesse ! 3

Next : Ce ai face daca l-ai prinde pe Tobi citindu`ti jurnalul cu voce tare si cu un reportofon in mana ? [ poate cel care va raspunde nu are jurnal da` prefa`te de dragu meu 108 ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 02-11-2011

(o.o) I se what? Dar eu nu am jurnal =]], oh sau...nuuuuu o.o l'a gasit pe Ruby? ;-s o sa o incasez mai ales daca mama ce e scris acolo =]] o sa mor. So, ma duc la Tobi, zambesc dulce, ii iau jurnalul din mana *inca zambesc* [ofc el riposteaza] ii trag una si am plecat =]]. Happy?

Ce ai face daca Naruto ar incepe sa faca striptis in fata ta? Dandu'se evident pe langa tine ca o pisica in calduri? =]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 02-11-2011

24) m'aÅŸ lega la ochi ,striga'o pe mama ÅŸi fugi d'acolo. Cine ÅŸtie ce'i mai trece prin cap 21

Ce ai face dacă Sas'ke ar venii beat la tine acasă şi ţi'ar spune că'şi doreşte din tot sufletul să'ţi taie nasul?:]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Shiba x3 - 02-11-2011

Wtf ? o.o Adica Wtf ? o.o
De se atinge ala` de mine renunt la limbaju` decent si trec la actiune [ nu actiune deaia 21 ] mai ceva ca`n filmele cu James Bond si ii tai eu de ce are nevoie mai mult pentru a impresiona o fata . 21

Ce ai face daca ai zari`o PE Sakura , TenTen , Ino si Karin langa banca ta si copiindu`tsi temele pla acare tu ai lucrat din greu iar ele au lenevit ?


RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 02-11-2011

Ar ramane fara ochi fetitele astea ._.

Next: Ce-ai face daca l-ai vedea pe Orochimaru vanzator de bilete la gara O__O?


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 03-11-2011

M-ar umfla rasu' si i-as cere un autograf la misto... sau nu chiar la misto... ce naiba?! M-a traznit, acuma-mi place? In fine...

Ce-ai face daca te-ai angaja la azil si Danzo ar face pe el si ar trebui sa-i schimbi pampersii? Deci nu mai am aer! Ce-mi flatuleaza mintea! 24 LMAO


RE: Ce ai face daca... 2 - Kiririn - 04-11-2011

Mi-as da demisia ! xD Nici in ruptul capului nu m0as angaja la un azil sa schimb scutece

Ce ai face daca ai descoperi ca planta ta de ghiveci ar incepe sa se dezvolte anormal si sa arate ca Zetsu? [stupid question 21]


RE: Ce ai face daca... 2 - Shiba x3 - 04-11-2011

As duce`o la ora de Biologie la profa` mea ca oricum trebuie sa facem proiect pana`n Decembrie . xD

Soo ...
Ce ai face daca in fata ta ar aparea taica`tau de halloween imbracat in guy sensei si ar zice ca tu sa porti o uniforma ca a lui [ d`aia de gay o.o ] si sa mergeti la " trick or treat " ? 15 [ ma rog a trecut Halloween 78 , da` spiritu` sarbatori ramane multa vreme . xD ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 05-11-2011

Yuu =]] No thks dad, i have to go at my grandpa' 120's party =]].
Nu nu, mai pe romaneste, as fugi de as manca pamantul, ar fi prea jenant si umilitor, plus ca pe mine nu ma prinde verdele ala oribil ;-s o.o il las pe Lee sa se distreze n_n sau pe sormea =]]

So...Ce ai face daca ai fi la X'Factor [ca tot ma uit la el =]] ] si ai canta melodia Rude Boy [Antonia RUlz <333333] si langa tine ar veni Sasuke si ar incepe sa se miste lasciv? ;>