Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 31-10-2011

off: Elz - Botezatii la putere !!! Chilotii lor sunt cei mai buni !!!

on: Oh, da ! L-as rapi, l-as duce in Hawai si am trai acolo fericiti pana la adanci batranete : > Bam chiki bam bam.

Next: Ce-ai face daca l-ai vedea pe Orochimaru participand la Dansez pentru tine ? o.o


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 01-11-2011

Oh my God!
Serios ? Fix asta care se gandeste numai la el?
Si cred ca ar dansa pentru un sarpe care si-a pierdut un colt21
Cred ca m-as uita numai sal vad cum danseaza regheton21
Next: Ce ai face daca .....ar venii la tine acasa Sasuke cu un epilator si te-ar ruga sa-l ajuti sa-l foloseasca?


RE: Ce ai face daca... 2 - AbiiShu' - 01-11-2011

o_O
Depinde de zoma cu care ar trebui sa-l ajut: daca e vorba de picioare, e ok incerc; daca e vorba de zonele intime... tot in ajut chiar daca ar fi cam ciudat si probabik m-ar tenta la alte lucruri19; iar daca e vorba de spate 13 o iau la fuga!

Next:
Ce ai face daca i-ai vedea pe Sasuke si Itachi sarutande-se in fata ta?=p~


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 01-11-2011

Cum era mesajul ala? Ca 99% dintre adolescenti au urla daca *cutarica* s'ar arunca de pe bloc, daca esti unul din cei 1% care si'ar lua un scaun si cola si ai privi spectacolul da mai departe acest mesaj =]]]]]] deci refolmulez: 99% dintre adolescenti ar face ,Yukkk'' daca ar vedea o scena yaoi =]] eu is 1% si vreau sa vad Yaoi Hard!!! <333333333333333

Ce ai face daca le'ai vedea pe Ino, Sakura si Hinata alergand nud pe strada?


RE: Ce ai face daca... 2 - i Ramenn. - 01-11-2011

Ce as face, deci?.. Paii, sa vedem :
As lua repede aparatul foto si in timp ce apas pe "capteaza" mor de ras si ma intind pe trotuar.. In continuare o sa-i trimit pozele lui Naruto sa moara si el de ras. Pai, are dreptul si omul sa vada ceva atat de sarit de regulile normalului. x3.

Ce ai face daca Deidara te-ar surprinde dandu-ti jos sutienul? [ mentionez ca statea intr-un copac de la fereastra ta si te urmarea cu atentie =] ] .



RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 01-11-2011

Auleo,perversu' dracu!
O să şi'o încaseze! Rămâne fără pletele lui strălucitoare.


Ce ai face dacă te'ai trezi în mijlocul unei operaţii cu Naruto ca doctor?


RE: Ce ai face daca... 2 - Saravis - 01-11-2011

As ramane stupefiata... In primul rand, de ce m-am trezit in mijlocul operatiei?!? Dar daca Naruto ar fi doctorul, cel mai probabil as lesina 24
Next: Ce ai face daca Karin te-ar jigni atat de rau incat sa vrei s-o iei la bataie?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 01-11-2011

As lua-o la bataie! Acolo asa fara nici o atentionare! As sari pe ea si as beate'o ca la mama acasa <33333 as mai si tunde'o la chelie ca sa fie in top cu moda <333333

Ce ai face daca Sakura ar muri sub ochii tai? Sentimentul de vinovatie resimtindu'l chiar in acel moment?


RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 01-11-2011

Ete partz ! Asta e. Oamenii mor tot timpul. Las, se reincarneaza intr-un peste : >. (Mi-e antipatica fetita asta .___.)
Ce-ai face daca ai merge linistit/a pe holurile scolii si l-ai vedea pe Deidara dandu-i palme peste fund profei/profului tau de mate? : >


RE: Ce ai face daca... 2 - Shiba x3 - 01-11-2011

24
Beki, m`ai spart . 21
Unu la mana : avem o cotoroanta de profa 21 , doi la mana : are un ditamai cur , are ce palmui la el . 21
As rade , ce altceva . ;3 I`m just a lolli`girl .

Ce ai face daca l`ai vedea pe Naruto tot albastru , gen Avatar si sa fie nud ? ;>