Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - i Ramenn. - 26-10-2011

Loolz,
Paii, l-asi intreba de ce sa joc cu el si nu cu x? Huh? S-ar rusina si ar renunta.. L-am facut sa se simta prost.. Mwaaahaaaahaa >:]

Next:
Ce ai face daca ti-ar scrie Sakura la profilul tau pe Zup? 21.


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 26-10-2011

ce sa-i fac? ii raspund 24

ce ai face daca ai alfa ca toate personajele tin naruto sunt reale si jor veni la Nikijon?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 28-10-2011

;-? Poi as fi dezamagita intr-o arecare masura, eu nu am voie sa merg la Nijikon ;(( din cauza unei note proaste la matematica =[, dar as fi si fericita ca as putea sa ii intalnesc din intamplare pe strada si sa fac, exact cum fac cu fiecare chinez/japonez/koreean pe care il vad pe strada, sa strig : Je love Chinat, Japonia et Koreea =]]

Ce ai face daca ai afla recent ca Sakura s-ar casatori cu Sasuke si te-ar invita la nunta lor? [lipsa de ideei stralucite =]] ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 28-10-2011

As merge cu cea mai mare placere, desigur doar la brat cu Itachi Uchiha15

Next: Ce ai face daca Naruto ar intra in Akatsuki si ca prima misiune este nevoit sa omoare vre-o cinci oameni printre care esti si tu? ^.^


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 28-10-2011

0.0 Da, de ce pe mine si nu pe Sakura? Ce sunt eu, mai nou am devenit Maru-Piersic vanat? ;-s probabil m-as ascunde pe unde as apuca in speranta ca nu ma va gasi si o va omori pe Sakura, Ino sau mai gaseste el pe cine =]] Pe vecinamea na =]]

Ce ai face daca Sai te-ar cere in casatorie in timp ce speli vasele, vorbesti la telefon, copilul plange si Naruto trage de fusta ta ca vrea sa mearga la baie? =]]


RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 29-10-2011

Oh god ! = )) Cred ca m-as da cu capul de toti peretii in momentul acela si as striga la toti sa se potoleasca =_= Copii nu s-ar opri, Naruto ar face langa mine, Sai ar continua sa zica: Imi raspunzi la intrebare? Zi, zi !! Cred ca pur si simplu as lesina acolo in bucatarie -_-"

Next: Ce ai face daca Jiraya ar fi membru animezup? : >



RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 29-10-2011

=]] Poi daca ar fi membru incepator, nou nout pe forum i-as ura Bun Venit ;x, asta fiind primul lucru pe care l-as face, in rest mai nimic =]], probabil am deveni prieteni, daca incepe cu perversitatile lui il raportez la CNA =]]

Ce ai face daca Kakashi [ca tot nu s-a mai discutat despre el : )] Te-ar invita sa mergi cu el pe o straduta laturalnica ca sa cumaparati ,,mere'', iar cand colo el vrea altceva? =]]


RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 29-10-2011

L-as lovi la "mere" : )). Ehe, trebuie sa aiba grija, deoarece eu sunt minora 68. Nu e bine sa te pui cu minorii : > Ntu, ntu.

Next: Ce-ai face daca ai auzi ca Naruto este fiul lui Catalin Botezatu? o.o



RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 29-10-2011

As muri de ras=]] M-as tavali pe jos de ras, nu mi-ar veni sa cred, adica Naruto? Cu Cata al meu? =]]]]]]]]]] O sti sa faca sutiene pentru femei sau pentru barbati =]]]]] LOL!!

Ce ai face daca cantaretul tau preferat s-ar dovedi a fi Sasuke, si el ar veni acasa la tine, iar in fata usii te-ar trage de par si te-au saruta? Punandu-si mana unde nu trebuie? =]]]]] [ Naruto Botezatu =]]]]]]]], prea tare Beki =]]]]]]] ]


RE: Ce ai face daca... 2 - i Ramenn. - 31-10-2011

:]] Paii, in primul rand : nu prea cred ca ar fi cantaretul meu preferat 78. Sii , as roshii, apoi i-as trage un pumn pentru .. nah.. " You bastard ! x[x[ ". 21.
ăăăăăăăăăă...

Ce ai face daca Itachi ti'ar scrie o scrisoare de iubire? xD
ăă..
Sec:]].
1010