Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Amy :3 - 22-10-2011

Aş merge cu mare drag : )). Oare cum dansează Lee o.o ?

Next : Dacă când mergi la magazin treci pe lângă tomberoane şi dintr-o dată apare Sasuke şi te bagă în container închizândute acolo ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 22-10-2011

As lovi cu pumnii si cu picioarele in tomberon si pana la urma as iesi iar viata lui Sasuke nu va mai fi niciodata la fel (in sensul rau) o sa astepte el mult si bine pana cand o sa ii creasca parul de "imo" si o sa ii treaca cicatricile Smile.

Next: ce ai face daca l-ai vedea pe Deidara la magazinul din cartier ca o fata de la casa cantand cantecul de la sceneta aia "Fetele de la casa" [Sonny with a chance xD].?


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 22-10-2011

As bufni in ras 24 Doamne fereste! Crap aici numai cand ma gandesc cum ar arata 21

Ce-ai face daca l-ai gasi pe Madara lesinat si cand te-ai apuca sa-i faci respiratie gura la gura ti-ar zambi pe sub mustati?


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 23-10-2011

Omfg. M-as simti in al X -lea cer ;] Ar fi . . . MIRIFIC. Dupa ce as termina cu respiratia i-as spune ca il iubesc... cred! :]

Next: Ce ai face daca ti s-ar intampla tie asta?


RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 23-10-2011

Da nici nu-i fac 33 poate sa stea acolo lesinat. La mosu ala? Doamne, dar nu am mancat cuie sa stiti. Dar sa zicem ca sunt o fata buna si ii fac.. daca se intampla asta: doua palme si un picior undeva 65 si la revedere..

next: Ce ai face daca tu esti la mare, iar Itachi e salvamarul? 15


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 25-10-2011

Aiaiaiai... poi m-as face ca ma-nnec Smile
Ce-ai face daca Deidara ti-ar cere sa-l vopsesti brunet?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 25-10-2011

Il vopsesc cu voiosie si fericire =]]] Insfarsit o sa imi incerc talentul de coaferitza si daca ramane chel ii pun o peruca si o sa arate ca Brad Pitt =p' Gosh! Deja salivez=]] Ma duc dupa foarfece!

Ce ai face daca Naruto ar veni la tine cu un pachetel galben :]]] pe care scrie Durex si ti-ar sopti la ureche ca vrea sa vada cat poti sa ridici? =]]] Cat de socata sau nervoasa ai fi in momentul acela? ;]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Googga - 25-10-2011

Cred ca Naruto ar ajunge la terapie intensiva dupa faza asta. Sau direct la medicina legala. Una din variante.
Next: Ce ai face daca Sakura ar veni intr-o zi la tine acasa si te-ar anunta ca se muta in dulapul tau?



RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 25-10-2011

M-as uita la ea ca la felul 17 si apoi i-as zice: Nu, nu ai sa te muti pentru ca tin sa specific- acolo ma ascund eu cand vreau sa spionez chestii si crede-ma, nu este loc pentru doi in 2 cm patrati sau cat o avea dulapul meu.
Apoi as invita-o sa locuiasca sub birou daca ii convine bine daca nu..iesirea e pe unde a intrat 24

Next: Ce ai face daca Kakuzu s-ar oferi sa-ti cumpere un creier considerand ca tu nu ai destul?15.


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 26-10-2011

Adica ma face proasta? o.O Ori nu am inteles eu bine =]] ori asta ma ia drept blonda. As accepta >:] [ofc cu un gand malefic in minte] iar cand ar veni ora cinei ii l-as gati si i-as zice pe un ton rautacios: Na si manca, nu ai destui hormoni de crestere in corp ^.^ [ =]] muahahah muahahaha]

Ce ai face daca pe Facebook ar veni Sasuke si te-ar intreba daca vrei sa joci cu el Sims ;> dar cu pupaturi si flirt =]]]]]]]]]]] Gosh sper ca nu am incalcat nici o regula o.o