Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - i Ramenn. - 17-10-2011

Omg!!
Asi incepe sa rad pana m-asi piÅŸa pe mine' [vorba vine "-.- ] ..
Dar, nu cred ca sunt multumita de rezultatul asta dezastruos: El se uita usor in jos, dezamagit de rasul meu ...
ahh, mi-ar fi mila de el T-T.

Ce ai face daca: Tu ai incerca sa te urci pe un stalp si dintr-o data vine Sasuke si urca sus, dandu-se mareeee.. bla bla


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 20-10-2011

I-as trânti un: "Stupid" puțin mormăit apoi m-as da jos de pe stalp si as incepe sa ma plimb ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat^^.

Next: Ce ai face daca Sakura te-ar lua la bataie pe motivul ca ai rochie la fel ca a ei?^^


RE: Ce ai face daca... 2 - Zyklon - 20-10-2011

In primul rand eu nu prea le am cu rochiile (le cam detest mai mult,prefer stilul relaxant si larg ori de baiat XD) Si de furie i-as da un face-book (adica o carte peste fata sau ce am pe acolo) de as arunca-o pe geam. Toti happy XD O detest pe plangacioasa ~.~

Next --> Ce ai face daca in timpul luptei lui Naruto si Sasuke, ar aparea... Tobi care il cere in casatorie pe Saske?

Psycho XD


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 20-10-2011

As filmaaa! Asa ceva trebuie imortalizat forever dudă. Tobi x Sasuke suna cool15 Cred ca am sa desenez un dounjinshi :]]

Next: Ce ai face daca Sasori s-ar da la Naruto de fata cu Deidara?>;]


RE: Ce ai face daca... 2 - Zyklon - 20-10-2011

Well l-as lua pe naruto de acolo, l-as impinge pe Deidera pe Sasori si l-as alege pe Dei seme sa se distreze, l-as lua pe Narutzelu pana in Suna (lunga a anibi calatorie XD) L-as pune pe Gaara pe birou, pe Naruto in spate si hata-hata.

Next --> Ce ai face daca ai vedea scena de mai sus? XD

Psycho XD


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 21-10-2011

Hi hi, ce as face, as lua o punga de floricele, o doza de cola, un scaunel si as incepe: "Nu cred ! Cum sa faca asa ceva ! Nu se poate" etc. Exact ca si cum as privi o telenovela^^

Next: Ce ai face daca Tsunade ti-ar oferi postul de Hokage?^,^


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 21-10-2011

L-as primi cu placere! Sa apar dup-aia si eu pe zid langa bunaciunile alea de Hokage (mai ales Hashi-kun si Minato sunt 38 ). Iuii ce pervy sunt azi!

Ce-ai face daca o decapotabila rosie, din care s-ar auzi o melodie a lui Guta, ar trece pe langa tine si in ea sa fie chiar... Pein, cu un tricou roz mulat, blugi nespalati de luni de zile si lant gros cat 2 degete cu o cruce cat palma, bineinteles "dă haur"?


RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 22-10-2011

In primul rand m-as inchina. Cine ma? Pain ascultand guta si imbracat asa?! 21 Doamne fereste... Cred ca l-as lua si la rost ca a apucat-o pe drumul gresit... tocmai Pain... ~.~

Next: Ce ai face daca Sasuke ar veni imbracat elegant la tine, ti-ar face cadou o rochie frumoasa, rosie si mulata si te-ar invita la cina in oras, oferindu-ti si un transafir rosu?

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^



RE: Ce ai face daca... 2 - Erion. - 22-10-2011

Pai in primul rand, la ce maniaca romance sunt eu, cred ca m-as inrosi toata si, dupa ce mi-as reveni din soc, as accepta rochia, invitatia si binenteles trandafirul.

next: Ce ai face daca ai fii hinata, ti-ar placea foarte muult de naruto si l-ai vedea cum se saruta cu sasuke in fata ta?


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 22-10-2011

Hi all!
Paaai..
In primul rand nu e nevoie sa fiu Hinata ca sa-mi placa!:love
Deci, cred ca as invinge toata timiditatea aia si m-as duce, l-as lua de acolo si l-as saruta eu!
Next: Ce ai face daca....Itachi ar fii prezentator la "Dansez pentru tine" si ti-ar zice sa vii si tu sa dansezi cu Lee pentru operatia de slabit pentru Choji?21