Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Ele - 12-10-2011

As fi privi amuzata la acel spectacol, plecand dupa ce ma plictiseam.

Ce ai face daca intr - o noapte, uitandu - te pe geam l-ai vedea pe Naruto, care in loc sa - ti cante o serenada romantica, incepuse sa cante o manea? [lipsa de inspiratie]


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 13-10-2011

As bufni in ras, dupa incepand sa fac ca o posedata ca nu mai am aer. Apoi l-as trimite acasa la ma-sa cu manelele lui cu tot.

Ce-ai face daca ai sta in banca cu Sai, acesta leganandu-se pe scaun, si brusc, la ora de mate, sa faca "Buff!" cu scaunul si sa-l vezi cu cracii-n sus?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 13-10-2011

=]]] As muri de ras, pe bune =]] si cred ca de la atata ras as veni si eu cu craci in sus =]]]

Ce ai face daca Naruto ar manca placinta cu mere si ar da pe tine ;> mai exact pe sutien si s-ar oferi sa ti-l stearga? =]]

(lalalala preeeaa scurt lalalalala fumam lalalalala toata ziua lalalalala)


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 14-10-2011

Hy all!
Paaaai.....
I-as da peste mana. El nu stie ca nu are voie sa puna mana in locuri indecente?
Apoi i-as da una pentru ca m-a patat!
Next: Ce ai face daca ....Lee te-ar ruga sa-l ajuti sa se penseze?


RE: Ce ai face daca... 2 - Kiririn - 15-10-2011

Me: Ok sweetie, but mind that I haven't done this before :evilgrin:

Ce ai face daca ai ramane singur pe o insula pustie cu sasuke, in urma unui naufragiu? xD


RE: Ce ai face daca... 2 - DeDal N. - 15-10-2011

M-as da cu capul de nisip. Nu as putea alege pe altcineva? Din cate stiu eu, Sasuke se tot plange pentru cat a suferit si tot sufera. Ca si-a pierdut familia. Ca si-a pierdut clanul. Bine, frate. Nu a fost singurul. Nimeni din Konoha nu a devenit rebel pentru cat au pierdut. I-as spune asta. As deveni psihologul lui 21

Next: Ce ai face daca Lee ar fi fratele tau si ti-ar spune ca e bi, dar ti-ar cere sa promiti ca nu vei spune nimanui, apoi s-ar cupla cu prietenul tau cel mai bun?


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 15-10-2011

ehh asta e, daca prietenul meu imi iubeste, de ce sa stau eu in calea fericirii lor Smile...bine ca nu era iubitiul meu :_:

ce ai face daca kankuro te-ar ruga sa-l lasi sa te faca una din marionetele lui ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Shadow.Kiss - 16-10-2011

I-as spune ''No way fraiere''!

Next: Ce ai face daca Itachi te-ar ruga sa il ajuti sa isi aleaga o noua noanta de oja?


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 16-10-2011

I-as sugera argintiu... sau auriu... nu stuu` d-astea!

Ce-ai face daca Tobirama (al doilea Hokage) ti-ar cere 3 lei, pe stilul lui Mucea ("Nenea, dai si mie 3 lei? Daca nu-mi dai te ling!")


RE: Ce ai face daca... 2 - Amy :3 - 17-10-2011

Iaş da ăia trei lei şi un picior în fund .

Next : Dacă într-o zi când te plimbeai liniştit într-o dispoziţie perfectă vine Naruto înbrăcat în zdranţe strigând şi cântând către tine : Să te-a jute Dumnezo !