Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 07-10-2011

Elz, ma omori! Deci cred ca as inchide ochii si m-as lasa condusa de acea spagheata pana cand... *smootch*. Da, Itachi e pref meu deci as fi pe culmile extazului

Ce-ai face daca te-ai plimba cu masina pe autostrada si ai da peste Karin, si ea cu masina, dar oprita pe motiv ca are pana la cauciuc? 22


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 07-10-2011

;> Karin, ai pana? Am crezut ca acel CRBL al tau are pana decand te-ai nascut dar daca si masina ta este in pana atunci baby... =]] pare rau roaga-te la D-zeu sa te ajute, ca eu nu pot nici in cazul masinii nici in cazul bolii tale numite Blonzime-Acuta X.) :]]! Zbye! *si bag in acceleratie si o stropesc cu noroi ea strigand la mine =]]* >:]

Ce ai face daca Itachi ar veni la tine in casa fara ca tu sa sti desigur si ar intra la tine in baie iar tu ai fi in cabina de dus cantand o melodie a lui Pitbull? ;>


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 07-10-2011

O MY GOD!!!!
Pai m-as panica si as incepe sa tip la el sa plece.
Iar daca nu ar pleca....(nu stiu ce as face...)
Next: Ce ai face daca . . . dupa o zii grea du scoala ai venii acasa cu gandul la o baie fierbinte dar... ii gasesti pe Sakura si Sasuke in cada facand prostioare? :sry:


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 07-10-2011

O.o WTF? Ce sa caute ei in cada mea sau mai bine zis in casa mea? De unde au ei cheia? ;-w Nu au ajuns accidental la canal sau ce? Excursii gratis =]] Poi in primul rand as ramane socata de ceea ce fac is unde fac asta gen O.O, apoi m-as enerva cumplit X.X si as urla la ei de ar auzii si vecinii din ASIA, iar de nervi cada s-ar rasturna si ei BUF! La canal =]]

Ce ai face daca te-ai uita o zi intreaga cu Tobby pe Duck TV? Iar cand te-ai satura Tobby te-ar saruta? ;>


RE: Ce ai face daca... 2 - AbiiShu' - 07-10-2011

Care Tobby? Eu il stiu doar pe Tobi din Akatsuki, adica Madara... Daca e vorba de el, probabil l-as respinge, arata binisor dar mie imi place Itachi.5

Next:
Ce ai face daca Deidara ar incerca sa te "abordeze"?15


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 07-10-2011

Paaaai..
E si el dragut...DAR, mie imi place NARUTO!:love:
Deci l-as respinge si i-as zice sa incerce sa "abordeze" pe altcineva...
Next:Ce ai face daca...ai intra din greseala in vestiarul baietilor si i-ai vedea pe toti baietii din Naruto doar in boxeri?
:perv:


RE: Ce ai face daca... 2 - AbiiShu' - 07-10-2011

Cred ca m-as face ca un rac la fata de rusine [ai spus ca tot baieti, asta insemnand ca si cei care au trecut de 20-30 de ani, ceea ce mi-ar provoca sila], as iesi grabita si as inchide usa in urma mea, nu inainte e a mai scapa o privire prin incapere incercand sa-l zaresc pe Itachi.

Next:
Ce ai face daca, dupa o petrecere ai afla ca ai ramas insarcinata cu cel care il indragesti din animeul Naruto. [Sa presupunem ca erai beata,moarta si nu iti mai aduceai aminte ce se petrecuse cu o seara in urma.]
^^


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 07-10-2011

Deci...
1.Cand am zis "baieti" ma refeream la cei pana in 18... (deci puteai sa te si "uiti" putin la ei):perv:
2.WTF!? :??
In clipa aia nu m-as mai gandi al cui e copilu, ci la 2 lucruri:
1)Daca afla parintii? :...:
2)Cum cer eu anticonceptionale(mie rusine sa cer...o//o)
Cred ca mi-as face curaj pentru numaru 2)...21
Next:Ce ai face daca te-ar suna acum Sasuke sa va intalniti in padure?




RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 08-10-2011

>.< WTF? In padure la ora 9 dimineata? In Padurea Baneasa, e departeee =]] si eu mai si plec de acasa acum dupa ceva >.<, poi cred ca m-as duce asa de curiozitate si de lipsa de actiune si de hobby ;=? Adica sunt si eu fata, trebuie sa imi manjesc si eu ochii la un baiat hot nu? =]]

Ce ai face daca ai intra in camera lui Neji, iar el a fi gol-golut si ar avea pe fata un zambet pervers? ;>


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 08-10-2011

Neji, racusorul (NU dracusorul, racusorul adica e rac, got it?) meu? Pai... l-as intreba daca a fumat etnobotanice sau ce. Sau i-as arata spre dulap sa-si ia haine 21

Pai... ce-ai face daca l-ai vedea pe Shisui pe strada, mort de beat, abia tinandu-se pe picioare si cantand "Faraonu', faraonu', eu sunt, eu sunt faraonu'. Am piramide pira-piramide..." si sa bata din palme? 21 Morrr!