Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 04-10-2011

ehh, ce sa fac, am grija de el, asta doar daca mi-l imprumuta mie pe Akamaru pana se face bine, ehh ce sa fac, daca imi plac caini, bine ca Kiba nu-i departea de a fi unul, dar asta-i partea a doua 21

ce ai face daca Hidan te-ar ruga sa ai grija de coasa lui cat el este plcat in vacanta? 21


RE: Ce ai face daca... 2 - AbiiShu' - 04-10-2011

As lua-o si as pune-o in rama, lustruind-o zilnic.21
Am uitat sa mentionez: Imi place Hidan!4

Next:
Ce ai face daca l-ai calca cu masina pe Heji?15


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 04-10-2011

inNaruto nu e niciun Heji, doar Neji dincate stiu 21, oricum cred ca as lesina, aolo, ce am facut? asta ma omoara acuma, aaaa 21

ce ai face daca ai merge la o petrecere si toti de acolo arata ca Naruto 15?


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 04-10-2011

M-as uita peste tot sa dau de adevaratul Nar'to-kun. Blond mic si smecher ce e!

Pai... ce-ai face daca ai veni acasa (la baie) dupa o zi extenuanta de scoala si te-ai pomeni chiar cu Primul Hokage stand pe WC, cu o mana in falca si pantalonii in vine strigand ca nebunu "Nu mai e c** papir! Nu mai e c** papir!"?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 05-10-2011

O.O Oh Woah! Nu ma asteptam la o intrebare ca asta =]] Probabil ca m-as speria si as tipa si as fugi de acasa =]] in timp ce Primul Hokage sta si se uita la mine ca matza in calendar continuandu-si ,,treaba'' =]] sau as trage apa dupa el ;-"

Ce ai face daca Sasuke ar vrea sa te violeze? [tu ai fi legata de maini, picioare si nu ai putea sa tipi dupa ajutor? =]] ]


RE: Ce ai face daca... 2 - AbiiShu' - 05-10-2011

La inceput m-as opune avand in vedere ca ar fi un viol, dar as lasa-o mai moale catre sfarsit cand as incepe sa "gust" acea placere!4

Next:
Ce ai face daca te-ai intalni cu Itachi intr-o statiune pe care nu o cunosti prea bine, si te-ar ruga sa-i faci un tur?


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 05-10-2011

Pai daca sant intr-o statiune pe care nu o cunosc nu as avea cum sa-i fac un tur21
Dar daca te refereai la faptul ca chiar daca nu as stii prea bine locurile as incerca sa para ca da ca sa stau in preajma lui...tot l-as refuza! Nu prea imi place tipu...
Next: Ce ai face daca Tenten te-ar ruga sa o ajuti sa se antreneze ?(adica ceva in genu:tu sa stai cu un mar pe cap si ea sa incerce sa-l nimereasca)


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 05-10-2011

o.o Oh! Fun! Ok! =]] Dar dupaia eu vreau sa fiu ,,vanatorul'' si ea caprioara >:] Atentie nu stiu sa trag cu arcul si s-ar putea sa nimeresc altceva decat marul ala =]] ca orice eventualitate o rog pe TenTen sa isi ia protectia contra Uraganului de mine =]]

Ce ai face daca Temari te-ar ruga sa ii aduci lenjeria din sertar? ^.^


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 06-10-2011

Well...
I-as zice sa si-o ia singura. Dar arat eu a cuier umblator?
Next: Ce ai face daca ai fii cu fetele din Naruto la o petrecere in pijamale,tu te duci in bucatarie si il gasesti pe Choji umbland prin frigider?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 07-10-2011

Choji ;-w mangusta cheala ce esti iesi afara din casa mea ca te omor, ce cumva mama ta mi-a dat bani sa cumpar alimentele? Hai joc de glezne, trebuie oricum sa slabesti =]]

Ce ai face daca ai fi cu Itachi la o intalnire si ati manca spagheti, iar din ,,greseala'', ar nimeri aceeasi spagheta [ o.o cred ca am zis bine] si chipurile voastre ar continua sa se apropie? ;>