Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 04-10-2011

Paai...
As sta, ce sa fac ? Doar sant la "doctor" trebuie sa fiu cuminte...
Ce ai face daca....iubitii tai parinti ar venii la tine impreuna cu Naruto spunandu-ti ca el este fratele tau de mult pierdut?


RE: Ce ai face daca... 2 - i Ramenn. - 04-10-2011

Asi zice ceva de genu:" Ati innebunit? Hah! Dar, daca tot l-ati adus, il cazez eu la mine in camera <3. "

Next:Ce ai face daca...Pein ar veni la tine in camera, sarind pe fereastra, sa iti spuna ca te jefuieste? [Lol=] ].


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 04-10-2011

Kya x.x Asta numesti tu jaf? Unde sunt mascatii, melodia terifianta de fundal, tipu cu cutitu si cainele turbat? x.x Aaa? Le-ai uitata acasa sau mamica nu te-a lasat sa iti iei jucariile? *zbang una peste ceafa >:] Sa iti fie invatatura de mine beib. nu te pune cu Elz si somnu =]]

Ce ai face daca Konan te-ar tunde cheala? >:]


RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 04-10-2011

Paru meu scump. Totul pana la parul meu, iese cu razboi 45 o tund si pe ea cheala si dupa o arunc pe geam 19 Sa vezi atunci distractie. Fara permisiunea mea nu se atinge nimeni de par si cu atat mai putin sa ma tund cheala; nu am mancat cuie

Ce ai face daca Hinata ar veni la tine sa-ti ceara ajutor pentru a-si schimba looku?


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 04-10-2011

hmm as accepta normal, i-a face un look de sa-i sara lu Naruto sangele pe nas 21

ce ai face daca Sakura ti-ar zice ca vrea sa faca schimb de par cu tine 21?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 04-10-2011

Eu bruneta ;-? NU arat bine bruneta '[[ Pfoai si daca are paduchi? ;-s aoolleeu Doooamne, nu, nu il las nici in ruptul capului, parul meu e al meu, parul lui e peruca Sakurei =]]

Ce ai face daca Naruto te-ar invita sa canti la Vocea Romaniei melodia lui Bon Jovi-It's my life? =]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 04-10-2011

aolo, cum am mai zis, eu sa cant? nici pomeneala, doamne fereste 24

ce ai face daca Sasuke te-ar invita sa vi cu el la balul bobocilor 21?




RE: Ce ai face daca... 2 - AbiiShu' - 04-10-2011

Logic ca as accepta!8 Ce ti-ai putea dori mai mult? O seara cu legenda aia buna, in ori ce sens! Nebun sa fi sa il refuzi!21

Next:
Ce ai face daca Pain te-ar cere de nevasta?


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 04-10-2011

aoloo, deci Pein, hmm nu am nimic cu el, dar nevaasa, la varsta meaa, bine ca eu sunt mereu copliaroasa dar asta-i partea a doua 21...oricum nevasta nu, amica mai bine Smile

ce ai face daca Naruto ti-ar cere sa ii cumperi niste ramen?


RE: Ce ai face daca... 2 - AbiiShu' - 04-10-2011

Pai ce as putea face?21 I-as cumpara... cu o anumita conditie.19

Next:
Ce ai face daca Kiba ar avea un picior rupt si te-ar ruga sa ai grija de el pe o perioada nedeterminata de timp?15