Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 03-10-2011

Aoleu!!!:sry:
As incerca sa-l conving ca viseaza si l-as adormi ca sa pot sa plec de acolo...Si daca m-ar intreba ziua urmatoare ceva legat de asta i-as zice sa se duca dracu cu minciunile lui, ca eu sant fata cuminte 5
Next: Ce ai face daca te-ai trezi cu Naruto la usa cun un buchet de 100 de trandafiri spunandu-ti ca te iubeste?:love:



RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 03-10-2011

Aww, si eu te iubesc si te ador ;o3 As face orice sa fiu cu tine la nunta in timp ce Hinata imi arunca fulgere si imi zice sa te las ;X. Si eu te iubesc mah fratica >;D<

Ce ai face daca Sasuke te-ar invita la nunta sa cu karina, spunandu-ti ca [,] Karin este insarcinata si vrea sa ii fi moasa in timpul slujbei? =]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 03-10-2011

ce sa fac? iau o punga de flocirele , un seslong si privesc cum totul de sidtruge, mai ales daca apar Ino si Sakura pe acoloo , o sa fie un meci de resling foartea tare 21

ce ai face daca ar suna cineva la usa si cand ai deschide ai veea un cos, cu un bebe SAsuke in el 15?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 03-10-2011

Aww ;o3 BeBe Sasuke mah? M-ai atins la inimioara ;o3 Deci l-as lua, evident, daah -.-'', si l-s creste ca pe my son ;x si uite asa Sasuke ar fi un baiat educat, cuminte, care adora fetele, iubeste animalele, e sensibil, si fragil, si al naibi de sexy <3

Ce ai face daca maine ai participa la Pariu cu Viata, si personajul tau ar trebui sa se sarute cu Akamaru, timp de 10 minute? =]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 03-10-2011

Akamaru 888, ehh dr fic pe Akamaru, 10 minute O.o, dar ce personaj mai joc si eu, in rol de caine, pisica, vaca? T_T, oricum m-as saruta ce sa fac acuma 21

ce ai face daca ai merge la un spectacol de modele masculine si ai vedea toti baiti din Naruto defiland pe acolo 15? [ca tot vorbeam de sexy]


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 03-10-2011

M-as holba la ei salivand =p~ [ma rog, nu la toti 21 ]. Si as spera sa vad macar un sarut intre Naruto si Sasuke 24, sau Garra si Itachi =p~

Next: Ce ai face daca Itachi ar veni la tine, spunandu-ti ca anime-ul si-a schimbat denumirea in "Naruto si barbati-n colanti" si ca v-a fi un anime cu homosexuali? [as vrea eu, mai putin numele 24) ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 03-10-2011

Wow, si eu as vrea, numai daca s-ar numi altfel. Pai as incepe sa rad, bineinteles, chiar e ceva amuzant, apoi l-as ajuta cu numele si poate cu povestea propriu-zisa. 19 Yaoi, baby \m/

Next: Ce ai face daca Naruto ti-ar rapi ursuletul de plus si ti-ar cere o rescumparare?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 04-10-2011

In numele ursuletilor de plus, ce are el cu ursuletul meu :-l? Pe mine cine ma mai apara de perverisi daca nu mai e el 21? I-as zice ca platesc recompensa, dar defapt o sa ma duc acolo si il voi ataca cu ce am eu mai puternic, daa, stii la ce ma refer 15, catelul meu Pufiiiii!!!

Next: Ce ai face daca Sakura te-ar obliga sa mananci o musca? 21


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 04-10-2011

Sa o manance el primul =]] sau alta chestie, de ce sa o mananc ma vede pe mine amfibian sau reptila? =]] NU mananc muste [-] aha, nu, nu =]] Sa manancee eell melci ;3

Ce ai face daca maine la ora de romana ar veni ca prof Dei-kun ;> si in loc de limba asta urata, romana, ati face o ora de perversologie in care tu ai fi cobaiul? =]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 04-10-2011

Ce onoare am 15 Pai asa nu ma mai plictisesc de moarte la romana de adorm in fiecare ora 21) Va fi interesant 15 si nu pot refuza o oferta din partea acelui blond care e destul de dragut :]]

Ce ai face daca Itachi ar fi medicul tau si trebuie consulte? 15