Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 02-10-2011

Aoleu!
Pai m-as ridica repede rusinandu-ma si as pleca evitand sa-l privesc . . .
Ce ai face daca Kiba te-ar ruga sa ai grija de Akamaru pentru o saptamana?


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 02-10-2011

da da da, Akamaruu 8:8, as acceptaa normall Akamaru 8
Dar nu i- las mai da inapoi 24

ce ai face daca ai vedea o pasar facuta din argila de a lui Deidara zburand deasupra capului tau?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 02-10-2011

*yawn* Uite o pasare de-a lui Deidera *afisez o fata plictisita si imi bag mainile in buzunar* am plecat de aici * spun ei pasesc calm pe potecile din padure* :]]

Ce ai face daca acum te-ar suna Sasuke si te-ar intreba daca esti goala? =]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 02-10-2011

ias zice ca nu sunt,apoi l-asi intreba daca el e pe invers 24

ce ai face daca Naruto ar avea chef de farse si te-ar suna, sa zicem ca ti-ar pune vestita intrebare: Alo, va merge frigiderul?, ce i-ai raspunde 15?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 02-10-2011

Da merge, vrei sa vezi, i-am pus rotite ^.^. :]] Si ii mai trageam si o injuratura de toata frumusetea, ca de ma scoala el la ora 12 noaptea sa ma intrebe porcarii dinastea.

Ce ai face daca azi ar veni la tine Itachi si ti-ar spune ca te vrea in acest moment, goala pusca si in pat ;> pe jos sa fie trandafiri roz? :]]


RE: Ce ai face daca... 2 - AbiiShu' - 02-10-2011

Wow m'ai nimerit cu provocarea asta!21
Probabil m'asi "sacrifica"! Am uitat sa mentionez: Il ador pe Itachi!8

Ce ai face daca i-ai vedea pe Pain si pe Sasori impreuna intr-un pat, dezbracati, unul peste celalalt si te-ar intreba daca vrei sa participi la un menaj a trois?15


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 02-10-2011

''"> Oh, oh ,oh ;> Ce palpitant suna dar zic nu, prefer sa ma uit la un yaoi live decat sa stric si eu acolo distractie. Mi-as luua floricele si o sticla de cola si as da ,,play'' la filmulet :]] Cred ca pana la final sar si eu printre ei acolo ^.^

Ce ai face daca Sakura ar vrea sa te sarute? Mentionez ca deja a inceput sa te pipaie? ;>


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 02-10-2011

depinde, daca e Sasori peste Pein acept , sa vin si eu acolo, sa vezice-ti facem Pein-ule 19 , daca nu, asta e, soarta 71

ce ai face daca Hidan te-ar ruga sa-l ajuti cu o profetie 15?


RE: Ce ai face daca... 2 - AbiiShu' - 02-10-2011

1.Pai cred ca as respinge-o,cred...21
[tin si eu sa mentionez ca nu sunt homofoba.15]
2.Pai in cazul asta ar trebui sa invat sa dau in carti sau sa-mi cumpar un glob da cristal ca sa-l pot ajuta21, dar, desigur ii voi pune o conditie.19

Next:
Ce ai face daca dupa o petrecere s-ar posta pe net mai multe filmulete cu tine in timpul unro acte sexuale cu diferite personaje -fete/baieti- din animeul Naruto? [ se presupune ca erai prea beat/a] 24


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 03-10-2011

Shit! Paii, as face orice, si pe "ala"-n patru sa nu descopere taica-miu.

Well... Ce-ai face daca, dupa o noapte tinuta numai in petreceri, te-ai trezi in pat cu Madara, cu capul pe pieptul lui si el sa murmure in somn "Mmm, ce par moale ai, iubito! Zi-mi si mie ce sampon folosesti."?