Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 01-10-2011

:]]]]]] Da si cine sa fiu eu, Miu? :]]] De fiecare data sa zicem: Echipa racheta se avanta dinnnoouuuu :]]]] Deci este o propunere foarte colorata si as accepta'o cu placere, as avea si eu nevoie de putina actiune 15 Jessy, Jane si Miu!! =]]]

Ce ai face daca maine, ar veni la usa ta Toby, si s-ar da dreptul copilul tau? Tragand de hainele tale si zicand ca ii este foame? ;;]


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 01-10-2011

aas muri de ras 24, dar i-as da de manacare, doar no-i lasa copilu sa moara defoame nu 24

ce ai face daca ai afla ca Toby e defapt fata 21?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 01-10-2011

O.o Huh? Fata? Adica nu era fata dinainte? Poi ce? Ah? =]] Ma simt injosti de flamanda -.-'' Srry Toby ma duc sa manc dupaia raman socata si te pleznesc :]]

Ce ai face daca Dei ar veni la tine si te-ar dezbraca? [El era deja nud ;>]


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 01-10-2011

What!?
Asta-i explica comportamentul....
Si daca tot e fata a-si intreba-o daca vrea sa-i fac unghiile (roz)21 chiar vreau sa vad daca o prinde culoarea..21
Ce ai face daca... Gaara ar intra peste tine cand te schimbi si tot ce ai pe tine e lenjeria9 ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 01-10-2011

aoloo nu stiu cum faceti, de ma ghiciti asa 21
Gaara 888, nu stiu ce sa zic, m-as acoperi, acuma depinde cum ar reactiona el 21

ce ai face daca Neji te-ar ruga sa te antrenezi cu el?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 02-10-2011

>.> Antrenament? Adica eu sa stau ca la Tv, picior peste picior, el fara camasa pe el si incepand sa lucreze, sub pretextul ca ,,vrea sa imi arate el cum se face bine mai intai, apoi incerc si eu'' =]] As aceeptaa ;x O sa am cateva ore de Tv gratis =]]

Ce ai face daca maine ar veni Sf. Valentin si te-ai trezi cu Orochimaru la usa, gol pusca, zicandu-ti: La multi ani, iubito! ;]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 02-10-2011

as murii de ras 24, dupaia i-as tragee unaa si l-as arunca in spatiuu, firar ell sa fie, mai bine era Kabuto decat El 24

ce ai face daca te-ai trezi si ai gasi sub pomul de craciun un cadou in care se afla Sasuke?


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 02-10-2011

Ooo asa da!
Daca tot e cadou me,e si frumos si pot sa fac tot ce vreau cu el ....O sa-l lipesc cu scoci de perete21 sa pot sa ma holbez la el dimineata. 105
Ce ai face daca Ino s-ar da la tine?(nu conteaza daca esti fata sau baiat)


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 02-10-2011

Nimic. O sa-i treaca. Daca nu, il chem pe Sai si-i zic sa aduca niste popcorn sa se uite la o bataie si paruiala pe cinste muhahaha

Pai... Ce-ai face daca parintii tai ar aduce cel mai tare cantaret la ora actuala - cica - sa-ti cante de ziua ta si la petrecere te-ai trezi cu afonul de Kabuto cantand "Hey senorita..."?


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 02-10-2011

ass muri de ras 24, defapt trebuia sa fie spectacol muzical ,dar merge si spectacol de circ, macar puteam rade 24

ce ai face daca ai fi la scoala, si ti-ar cadea sa zicem un caiet si vrei sa-l iei de pe jos, dar uiti ca ai o fusta scurta...foarte scurta, si cand te apleci in genunchi sa iei caietu, in spatele tau sa fie Itachi 15?