Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 29-09-2011

Stai asa scumpule ca vin acum la tine. Noapte e a noastra, ia zii unde mergem? Ies scantei, dar cred ca prima data as ramane gen O____o visez. Nu fac nimic rau, la ce bine arata omu nu imi permit sa-l las sa-mi scap 19

Ce-ai face daca ai afla ca Sakura, Sasuke, Naruto si Hinata au o formatie, dar le mai trebuie un membru si te vor pe tine?


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 30-09-2011

nuu as accepta, aoloo eu sa cant, in vise 21

ce ai face daca ai observa ca Naruto si SAsuke petrec o groaza de timp impreuna? Ti s-ar parea ceva bizar? 39


RE: Ce ai face daca... 2 - Virusel - 30-09-2011

Nu 21 Sasuke stiu ca e pe invers dar naruto nu ar face nimic. 21


Ce ai face daca naruto s-ar indragosti de tine?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 30-09-2011

>.> Aaaa, am iubit =]] Il ador <3 [desigur mai imi plac si alti baietii din cls. de la mine dar nah ;-$] Asa, Naruto dute si incearca la Sakura =]] Sunt sigura ca are nevoie de experiente noi

Next: Ce ai face daca Naruto ti-ar da una peste fund? ;->


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 30-09-2011

WTF?
I-as da una sa aterizeze pe luna si apoi i-as zice ca daca-i place de mine trebuia doar sa spuna..21
Next : Ce ai face daca chiar in acest moment la fereastra ta e......Itachi?(ca tot am vazut ca va place..19


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 30-09-2011

Omfg . As lesina:]] Poi l'as chema la mine si i'as da un mare huuuugx3
Next: Ce ai face daca Saske' ti'ar oferi sharinganul sau ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 30-09-2011

l-as accepta, pe langa faptul ca scapt de el, ca rmanefara ochii ma aleg si cu un sharingan 21

ce ai face daca ai ajuge la floraria lui Ino? Ce buchet de flori ai lua?


RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 30-09-2011

Trandafiri rosii, preferatii mei 8 si cred ca as intra putin in vorba cu ea, in Shippuden a devenit simpatica

Ce ai face daca Itachi ar fi proful tau de sport 1515? [cu dedicatie pentru Lullaby. 71]


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 30-09-2011

;> Itachi-kun vrei sa vezi cum sare Elz la capra? :]]] Te atentionez ca va trebui sa ma prinzi ca o sa ajung in bot :]]] Sau cum joc badminton, o sa imi trebuiasca o tinta ;> L-as face sa ma doreasca [un lucru greu dar as facea macar putin ;]] ]

Ce ai face daca Neji ar intra peste tine la dus? ;>


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 01-10-2011

Nu ca ar avea cum deoarece eu inchid usa cu cheia dar sa presupunem ca s-a intamplat cand am uitat, so...Cred ca as arunca dupa el cu prosopul si as zice: " Nesimtitule! Ce ar fi sa intru eu peste tine in dus? Tu mai si canti!" bine, asta cand as fi la dus, ca atunci cand ies si-o ia pe coaja rau de tot (poate il si tund castron 65).

Ce ai face daca Itachi si Deidara ar veni la tine ( Itachi avand parul roz si pieptanat ca tipa de la echipa racheta din Pokemon 24) si te-ar intreba daca nu vrei sa fii al treilea membru din trio-ul de aur?