Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 28-09-2011

Eu sunt ce? O.O Pe buunee? Euuu? :]] I-as zice sa isi pastrege papusa din carpa ca nu am nevoie de el ;P si de ce nu as lua-o la paruiala doar ma deranjat si a vrut sa ma bata xD. Pace printre blonde, ma rog movalii.

Ce ai face daca tuuuu, ai fii cuuu Orochimmarruuuu si Sassukee ar vreea sa....*efect de scena* isi refaca clanul cu tine? >:]



RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 28-09-2011

Nu as accepta^^ Daca e vorba de sasuke nici nu se pune problema, dupa ce ca nu accept ii dau si una peste nas :->~~

Next: Ce ai face daca Karin ar face o poza cu tine intr'o ipostaza nu tocmai convenabila?^^


RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 28-09-2011

Razboi iese 19 s-a pus cu cine nu trebuia, pana si eu sunt mai puternica ca aia. Cand o prind ii smulg claia aia rosa pe care o numeste ea par si dupa o fac sa nu mai vada deloc 19, chiar sa o las si fara dinti 39 dar poate e prea dur 21

Next: Ce ai face daca ai afla ca tu esti salvarea satului Ascuns intre Frunze [Konoha]?


RE: Ce ai face daca... 2 - Elyy - 29-09-2011

nu stiu, cred ca mi-as asuma responsabilitatea si as incerca sa ii salvez pe toti daca eu sunt salvare

ceai face daca ai afla ca mai sunt 2 episoade din Naruto?


RE: Ce ai face daca... 2 - Virusel - 29-09-2011

Ummm..as fii trist pentru ca e animeul meu preferat


Ce-ai face daca naruto ar fii cu sakura la sfarsitul animeului? [adica s-ar cupla :p ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 29-09-2011

Nimic, as ramane socata.. dar ce as putea sa fac? Nu pot sa ma iau la bataie cu Kishimoto 10

Ce-ai face daca ai afla ca parintii tau te-au logodit cu Itachi?


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 29-09-2011

Omfg. Intrebarea asta ai pus'o cu gandul la minee?:]] As innebuni de fericireee x3 As exploda de fericire, as crede ca ma aflu in rai:]]

Next: Ce ai face daca Madara - kun te'ar cere de sot/ sotie imbracat in clown?^^


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 29-09-2011

=]]]]]]]]]]]]]]]]] Mai intai as muri de ras si m-as tavali pe jos, adica clovn? LOL ;]]]]]]] Apoi cred ca as accepta numai sa il fac gelos pe Sasuke ;-?

Ce ai face daca Naruto ar veni la tine la usa si ti-ar pupa picioarele? Apoi cerand sa ii dai casa si masina? :]]]]


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 29-09-2011

What? Doar pentru ca imi saruta picioarele ?
- Hei baietas! Ce zici de niste bani? Daca si subliniez DACA iti dau tie casa si masina eu cu ce raman?
Du-te si culcate ca poate dupa ce adormi o sa ai si casa si masina...21
Ce ai face daca.... Sasori te-ar invita la o petrecere deocheata?


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 29-09-2011

Uh uh, daca e o petrecere deocheata in doi e ok, daca e in mai multi, no >.<

Next: Ce ai face daca Deidara ti'ar trimite o vrabiuta pe care sa scrie: ``Te iubesc``?