Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 21-09-2011

Pe mine sa nu ma duca la o cine romantica cu o mancare ca aia 24. M-as ridica de la masa si as pleca langa un geam 24)

Next: Ce ai face daca Kiba ti-ar fura catelul pentru a face experimente pe el?


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 22-09-2011

M-as bucura ca am scapat de el din moment ce nu iubesc patrupedele astea si daca baiatul vrea sa faca experimente iar in acelasi timp ma scapa de el..il felicit :X [ I know I can seem a little to uncaring, but I really hate dogs].

Next: Ce ai face daca te-ai trezi cu Kakashi imbracat ca un boschetar, venind in fata casei tale sa iti ceara ceva bani, amenintandu-te ca daca nu ii dai atat de multi incat sa fie miliardar te spanzura de un picior? o.O 24.


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 22-09-2011

In primul rand as zice ceva gen "Bai, Kakashi, e criza!" si apoi l-as trimite la "Vrei sa fii miliardar" sa-si faca el banii. Ce sunt eu, banca?

Ce-ai face daca ai intra la WC si ai da peste Itachi si Kin (if you dunno, google it) sarutandu-se ca doi nebuni?


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 24-09-2011

Well....
-LUATI-VA O CAMERA!
Apoi as tranti usa in urma mea.
Next:Ce ai face daca Sasuke ar venii la tine akasa zicandu-ti ca freza il face pe om si te-ar ruga sa ii faci si lui "cuafura" ca merge la o petrecere de emo ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 24-09-2011

Oh oh, ce onoare * da cum sa nu :]* Poi, la cât de mult îl urăsc i-as face ce-a mai nasoală coafura văzuta de omenire vre-o data apooooi, i-as spune ca ii sta splendid^^

Next: Ce ai face dacă Yodaime- kun ar reînvia și ar începe sa ii bântuie pe toți cei care au vizualizat anime'ul ``Naruto`` [inclusiv pe tine]?


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 25-09-2011

Pai...
La inceput as fii speriata... :-S
Apoi :Mama ce tare!38
Apoi : Da tu nu mai ai altceva de facut ca ma plictisesti? 21
Next:Ce ai face daca . . . Miss Haruno(adica Sakura) ti-ar spune ca il iubeste pe Lee in secret?


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 25-09-2011

Ohh, as anunța Can-Can'ul =]] apoi PROtv ' ul apoi Antena1 etc. Si apoi l'as anunța pe Naruto [asta dacă nu ar afla de la tv] iar el îl va amenința pe Lee cu moartea>;]

Next:Ce ai face daca Pain ar veni la geamul tau si ti'ar face o dedicatie cum numai el stie [gen: ``Esti durerea mea preferata`` etc:]]]


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 27-09-2011

Aoleu!
De ce eu!!!
-Pain dragule, dute si culca-te! Dupa care as inchide fereastra si mi-as pune castile in urechi sa nu-l mai aud! Il las acolo in durerea lui!
Next: Ce ai face daca l-ai vedea pe Shikamaru mort de beat pe strada , bolborosind despre nu stiu ce iubire pierduta?


RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 27-09-2011

Ma uit la el ca la extraterestri si trec pe langa el inainte sa sara pe mine 21

next: Ce ai face daca ai afla ca esti ruda cu Tsunade?


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 27-09-2011

Ohhh. . *evil smile* As da anunÈ› la ziar, la tv si as arunca cu fluturasi dintr'un avion^^

Next: Ce ai face daca Naruto - kun te-ar provoca la un concurs de mancat ramen?^^