Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 18-09-2011

Aoleu!
Pai...m-as cam panica...(adica sant parintii acasa totusi..)
Apoi as incerca sa ma calmez, dupa care il bat,il gonesc si inchid bine usa!
Iar daca m-ar intreba parintii...
Yo:-Un domn care cauta pe altcineva..
Mama:-Si tu ce ai facut?
Yo:-M-am purtat civilizat si diplomat asa cum mati crescut (da sigur..21)si i-am zis ca a gresit si unde sa se duca(la dracu!)si a plecat(in suturi!21)...
Mama26ravo! Sunt mandra ca in sfarsit ma asculti!
Yo:Normal!(Da.. ca intotdeauna...21)
Da cu tata ce fac ca pe el nu pot sa-l mint?
Ce ai face daca...Jiraya ar cere-o pe mama ta in casatorie?


RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 18-09-2011

I-as spune mamei: Nu, mama, te rog, nu!! Omul ala e pervers si nebun si pervers si nebun si pervers si nebun si... NU, mama, nu!! sigur m-ar intelege 21

Next: Ce ai face daca Shikamaru ti-ar cere un cutit si te-ar ruga sa-l ajuti sa-si taie venele?


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 19-09-2011

M-as uita la el cateva minute apoi i-as spune: " Cutitele sunt in sertar si..cu restul te descurci! " dupa care l-as bate prieteneste pe umar si as pleca facandu-mi cruce 24.

Ce ai face daca Tsunade s-ar crede maica'ta si ar incepe sa faca spume cand iti porti tricoul favorit si ti-ar tine 7 ore de predica despre cum trebuie sa respecti regulile si bla bla?




RE: Ce ai face daca... 2 - Ҝa-вοοm!™ - 19-09-2011

In primul rand WTF !? 23 .. si in ald doilea rand .. WTF ?! Pai eu i`as spune direct in fata : " Tu babosa , tu mi`ai putea fii stra-strabunica la varsta , si inca una cu operatii estetice . Hai pa ! bye "Then ... as lua un ac si i`as dezumfla silicoanele alea . 19 Buuuuuu , numa` o vad cu zboara prin casa cand se dezumfla ca un balon d`ala .. 21

Ce ai face daca Itachi ar fii profu` tau de meditatii la fizica [bleah] si ati fii singuri in casa , cu usa inchisa si cu o oarecare pofta si ardoare in voi ? 15



RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 20-09-2011

Nimic, eu sunt fata cuminte9. Dar daca el imi face avansuri 9...

Next: Ce ai face daca Garra ar venii la tine cu un buchet de flori si o cutie de bomboane, cerandu-ti sa te mariti/insori cu el?


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 20-09-2011

Well...
-Sigur!(de ce nu ?).Dar din pacate nu-s tiganca sa ma marit de la 14... Asa ca dragutule...daca ma iubesti...ASTEAPTA-MA!
Ce ai face daca . . . Mr Sasuke in persoana vine la tine si iti spune un "Mdea ,cred ca te iubesc.." ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 20-09-2011

M-as uita in spate sa vad daca vorbeste cu mine sau e vorba de cineva din spatele meu apoi as zice:
-Aaa, deci cu mine vorbeaaai! Scuze dar nu simt la fel! Prieteni? 4.
Acum nah, sunt sincera de felul meu asa ca..pentru a nu-i da sperante i-as turna-o direct si l-as lasa sa se obisnuieasca. That's the life!

Ce ai face daca intr-o zi ar veni Karin la tine, cu un aparat de filmat zicandu-ti ca vrea sa faca un documentar despre viata ta de zi cu zi si sa il dea la Discovery? 24 [n-am putut rezista].




RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 21-09-2011

Dar ce sunt eu? Experiment:-l? I-as da cu (,) camera aia de filmat in cap si i-as zice ca daca ma urmareste a incurcat-o.

Next: Ce ai face daca Garra te-ar suna cu numar ascuns, spunand ca e terorist si daca nu iesi cu el la o intalnire iti omoara cainele?


RE: Ce ai face daca... 2 - Twisty Emerald - 21-09-2011

Well, as accepta. As ajunge mai repede la locul stabilit si cand ar aparea si el as zice:
- Dute pe el! Dute pe el! Pe el Pufiii!
Si as lasa corcitura de Fox Terrier latos sa se distreze.

Next: Ce-ai face daca Itachi ar fi proful tau de mate, iar tu ai fi atras(a) de el doar ca el ar fi indragostit de cel mai bun prieten al tau? stiu ca-i stupid^^"


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 21-09-2011

Ohoho! Itachi, scumpul meu Itachi? Cum indrazneste? As face ORICE, da' orice sa-l atrag, doar e cel mai dragut baiat din anime

So... Ce-ai face daca ai fi cu Madara la o cina romantica (tocmai ati mancat fasole 21 ) si el ar trage un vant? (sorry dar nu m-am putut abtine)