Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Ana - 14-09-2011

Nu ma intereseaza. Naruto ma scarbeste. Nu imi palce. E banal. Ca prin urmare o dau dracului pentru ca nici ea nu imi place.

Ce ai face daca Naruto s-ar arunca si toata droaia lui de prieteni intr-o cascada si s-ar lovi cu capul de stanci? 23


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 14-09-2011

As trece nepasatoare, sincer. Nu imi pasa de ei, nu imi pasa de viata lor atata timp cat nu ma afecteaza pe mine cu nimic. Nici n-as suna ambulanta sa vina sa ii ia. M-as duce acasa sa dorm, sau sa fac ceva interesant xD.

Ce ai face daca Naruto si-ar face un Video Blog pe Youtube si te-ar obliga sa te uiti ca daca nu te impusca? 39.


RE: Ce ai face daca... 2 - Storymaker - 15-09-2011

M-as uita. Pentru fete: Ce ai face daca personajul tau favorit din naruto te-ar scoate la o intalnire si si-ar face 10 clone ce sa stea pe langa tine mai mereu?
Pentru baieti: Ce ai face de ai vedea-o pe Tunade goala in forma ei de baba?


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 15-09-2011

Well, i-as multumi dar sincer as avea nevoie si de ceva timp singura, asa ca nu prea mi-ar conveni sa am clonele unui tip cu mine mereu! Oricat de mult mi-ar placea de el sincer nu vreau sa il vad in fiecare minut.

Next: Ce ai face daca te-ai trezi cu Pein sub pat, spunandu-ti sa il aperi de bau-bau? O.O


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 15-09-2011

108 Awww, ii e flica de Bau Bau? 2124 O sa mor de ras, pun pariu ca o sa cad din pat, o sa ma tavalesc pe jos de ras apoi il scot din camera mea si il trimit in cotet cu cateaua, il apara ea21

Ce ai face daca Dei-kun [oh Geez =p~] te-ar pune sa te dezbraci...nud vorbesc 19



RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 15-09-2011

Ohooo! Deideiutule, ce-i cu nesimtirea asta pe tine? Jap o palma! (e dragut, dar na)

Asta e tare de tot:
Ce-ai face daca ai da pur si simplu drumul la stiri si ar aparea Madara si Hashirama (daca nu stiti cine e tipu' dati pe Goagal) sarutandu-se? 24 LOL


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 16-09-2011

O.o OMFG! Yaoi Stuff? Ohh 8 Deci cred ca as saliva si as da zoommm, deci ador baietii care se saruta, pur si simplu21, yaoi it's hot, this or nothing 10..

Ce ai face daca Ino ar fi in pat cu tine, voi amandoua nud, tu beata cu o durere de cap21, si ea te-ar pipai?15


RE: Ce ai face daca... 2 - Ҝa-вοοm!™ - 17-09-2011

Um , yuri ? o,O nu mersi , nu prea le am cu lesbiencele , mai bine zis yaoi 38 , yeah french yaoi kiss - desu 19 . um , revednind la intrebarea ta ^^ , as ademni`o si incep sa o trag de coama aia a ei nepieptanata si paduchioasa pana cand urla de durere si o arunc afara pe geam sa se minune lumea de trasaturile ei . 37 Ma rog , a mele`s mult mai NATURALe , ce modesta sunt , stiu . 16

Soo ... ce ai face daca il vei avea pe Deidara ca coleg de clasa si in acelasi timp de banca , voi aflandu`va in ultima banca feriti de privirile rautacioase ale profilor si profelor , inar in timpul orelor el sa incepa sa te pipaie everywhere ? 15



RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 17-09-2011

Intai, numarul pagini e 69 O.o Deci acum mi-am dat seama, numarul asta, febletea mea perversa21. Asa revenind, cred ca as intra si eu in jocul lui, de ce nu?15 Da desigur, nu o fac acolo 47, ne jukam si noii maai putin, ca suntem copilasi, sa mai astepte cativa ani si ma joc si de-a devaratelea21

Ce ai face daca Choji ar intra peste tine, in vestiarul fetelor cand tu nu ma ai pe tine bluza si nici pe dedesupt sutien?21


RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 18-09-2011

Karate cu el, va deveni sacu meu de box. Cum indrazneste sau nu a auzit de bataia la usa? Nesimtitu, sa vedeti ce repede slabeste omu 19 ve-ti sta la coada pentru o intalnire si asta multumita mie.

Next: Ce ai face daca Pein ar veni la tine la usa la ora 00:00 beat de nu stie pe ce planeta se afla si ar incepe sa te saruta si parintii tai ar fi acasa logic?