Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 11-09-2011

O.o Cred ca l-as plezni bine de tot, da bine ca sa simta pentru eternitate 19, mi-as luat repede pantalonii pe mine si as fugi acasa21

Next: Ce ai face daca Sakura ar fi cu tine in pat si ar incepe sa te pipaie, ajungand sa te dezbrace? Ce ideei Yuri pe mine azi24



RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 12-09-2011

As fi ceva gen: "WTF?! Io nu's Sasuke!"

Ce-ai face daca te-ai trezi cu Kabuto la tine in camera si ti-ar zice un "Neata, iubito (sau iubitel, dupa caz)!" (pe un ton din ala de smecheras)?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 12-09-2011

Kabuto, in boxeri, afara iarna, atunci Elz idee24. Il iau frumusel de par si il arunc in zapada, sa ii inghete mostenitorii24 sa vada el cum e sa fi cu o Lady in pat.

Next: Ce ai face daca Jiraya ar fi profu' tau de sport si te-ar pune sa faci flotari cu el sub tine?15 si Cracita! 21 Mor24



RE: Ce ai face daca... 2 - emy_sweet_girl - 12-09-2011

Eu fiind scutita nu am niciun motiv sa fac asa ceva, dar daca nu as fi as anunta directorul sa il dea afara pt ca este un mos pervers, nu inainte de a-i trage un picior fix intre picioare. HIHIHI, sa ne se puna cu mine cand sunt stresata.

Ce ai face daca atunci cand vorbesti cu cineva despre cine iti place si amandoua deschideti un subiect , poate aflati cateva secrete de cn ii place si nu vrea sa recunoasca apar EXACT acele personaje ? (Dak se poate un dialog , ceva , sa faca subiectul mai interesant , dak nu , nu ^^)



RE: Ce ai face daca... 2 - Akito - 13-09-2011

Nici un rost sa-ti raspund,pentru ca tu daca nu observi,nu ai personaj...si ai nevie de unul daca titlul topicului sa numeste CE AI FACE DACA,cu =x,y=etc...,

Ce ai faaaceee daca l-ar apuca pe Sasori o pofta trupeasca' cu tine?...Dar el sa foloseasca papusa,si tu....pe tine si ce mai ai,etc etc etc..nu zic ca iau warn....ma priveste din umbra..HUAAA!

O sa se trezeasca un raton sa zica ca nu-i papusa,e marioneta..

DACA EU ZIC CA'I PAPUSA,E PAPUSA...

Caught' that? 23


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 13-09-2011

Do it Baby! 15 Let;s play! Da, chiar am nevoie sa ma scoata cineva din starea asta de moleseala absoluta si chef de bocit, sa ma faca sa uit de chimie, fizica, istorie si asa mai departe, deci Let's Play! Mai ales ca e...Sasori! =p~

Ce ai face daca Naruto ar fi profu tau de chimie, si ti-ar propune sa faceti schimb de...substante, sper ca am fost destul de subtila, deci?! Urasc chimia22



RE: Ce ai face daca... 2 - i Ramenn. - 13-09-2011

Awww! =p~ Asi face`o . 21 Mai ales pentru ca il adorr pe Naruto !105

Ce ai facee daca Deidara ar veni mort de beat la tine acasa ?
78


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 13-09-2011

Directia usa, ce la mine e bar, sau mai nou casa mea e Pensiunea Betivului?21

Next: Ce ai face daca catelul lui Kiba ar sari pe tine si ti-ar da fusta jos si ai ramane in bikini minusculi?21 Iar Kiba ar incepe sa te sarute?15 Yai....



RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 14-09-2011

Deci..
Mai intai i-as da una in mandrie obsedatului aluia apoi mi-as ridica fusta si as pleca....
Next:
Ce ai face daca... Sasuke ti-ar fi coleg de banca si s-ar da la tine toata ora?



RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 14-09-2011

Nu prea ar avea cum sa se dea la mine avand in vedere ca stau in prima banca, ca l-ar vedea proful/profa. Dar daca, sa presupunem, tot o face i-as lipi gura cu scoci!. I don't like him si, cum nu se lasa la un "Termina!" as folosi si tigaia daca e nevoie, ca tipa din Tangled! 24.

Ce ai face daca Ino s-ar purta de parca sunteti surori gemene?