Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 09-09-2011

I-as trage o palma peste ochi de ar vedea stele verzi si l-as ameninta ca daca nu sta cat mai departe de mine o pateste rau de tot 65. De ce? Cum am mai spus: nu's de nasul lui.

Next: Ce ai face daca te-ai trezi cu Orochimaru care are un bebelus in brate si iti spune ca voi doi l-ati facut?15


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 09-09-2011

WTF?!? 21 ..Chiar daca e al meu [nu ar fi posibil] nu as recunoaste copilul si i-as spune sa si-l creasca singur ..21)

Nex: Ce ai face daca ..Sasorii ar veni la tine si ti-ar cere papusa barbie a surorii tale pentru un experiment?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 09-09-2011

Ia-o si pleaca 21, asa m-as razbuna si pe sormea si as scapa si de un nebun19

Next: Ce ai face daca Naruto te-ar saruta pe umar?



RE: Ce ai face daca... 2 - Sasame - 10-09-2011

Poi... cred ca ar rosii si cateva secunde nu as mai putea spune nimica , dar cand mi-as reveni l-as intreba ce a fost cu acel gest si daca k-ar putea repeta 21))))))

Ce ai face daca Naruto ar veni fix la tin si ti-ar pune mana sub fusta pe motiv ca si-a pierdut ceva acolo ?


RE: Ce ai face daca... 2 - ssakura3 - 11-09-2011

Pai.... am..... i-as spune sa.... mai caute pana gaseste. Si totusi, cum nu are nimic de gasit..... Eh. ce naiba? L-as ajuta eu la cautat [hihihi 19 ]

Next: Ce ai face daca Sasuke s-ar filma, facand...... yaoi [sa zicem] cu Naruto si ti-ar trimite si tie o copie ?? [azi is perveresa din cauza ca.... am visat "frumos"]


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 11-09-2011

O.O OH GEEEEZUUUS! 21 Azi aveti ceva cu mine toti, o sa am maine ce face la scoala24, aplic totul...deci cred ca mi-as lua popocorn o sticla de cola si servetele, si as da drumul la film, pana la final cred ca as exploda24....

Next: Ce ai face daca ai ajunge acasa tarziu, si s-ar auzi gemete care vin din baia ta, iar cand deschizi usa in fata ta Sakura si Sasuke fac hentai?24 Oficial am innebunit!!



RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 11-09-2011

24, probabil as ramane ceva gen "WTF?!?", apoi le-as zice sa faca curatenie dupa ce termina si as merge in camera mea, as conecta boxele si as da muzica la maxim sa nu ii mai aud ..24

Next: Ce ai face daca 39 ..Garra ar veni la tine si ti-ar propune sa fie primul din viata ta ..?



RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 11-09-2011

O.o First, de unde stie el ca va fi primul? Poate ca am mai avut o suta inainte, apoi, second, i-as tranti usa in nas si l-as goni din casa mea, de pervers ce este24, si daca ma mai prinde pe picior prost...hmm39, mai vedem

Next: Ce ai face daca Sai ar cadea cu nasul in decolteul tau si nu s-ar mai ridica? 24))))) Mor24



RE: Ce ai face daca... 2 - ssakura3 - 11-09-2011

Pai si el e dragut in felul lui....... dar mie imi place DOAR NARUTO !!!!!!, asa ca..... du-te la Tsunade.... Macar acolo poti sa si adormi.

Next: Ce ai face daca l-ai vedea pe Sasuke ca se uita la hentai pe calculatorul tau ?/[din nou.... am vista frumos azinoapte xD]


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 11-09-2011

Paii, l-as trimite sa cumpere niste pop-corn, apoi ne-am uita amandoi, dar sa ii fie clar ca eu vreau yaoi ..24

Next: Ce ai face daca Naruto s-ar impiedica si inainte sa cada se prinde de pantalonii tai, pe care tii da jos [stiu ca nu e formulat bine, dar intelegeti voi ..21) ]