Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 06-09-2011

Eu : Pentru asta m-ai trezit blond prost ce ești?
Și îi voi face o freză de tot căcatu,iar apoi l-aș trimite dracului la petrecerea lui cu homosexuali.

Ce ai face dacă Sasuke ar face-o pe sora mai mică ( sau fratele ) să plângă?


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 06-09-2011

l-as spitaliza!!
Numai eu am voie sa dau in soramea!
Ce ai face daca Lee ti-ar face o petrecere surpriza de ziua ta desi ziua ta e saptamana viitoare?
(Lipsa de inspiratie)




RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 06-09-2011

Pai m-ar bufni rasul si m-as gandi: "Lasa, ca baiatul asta e cu o saptamana inainte, trebuie reglat cu o bataita muhahaha"

Ce-ai face daca.... daca.... daca.... ai fi in metrou cu Kurenai si ar incepe sa danseze la bara? (chestia asta suna cam :perv: , stiu)


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 06-09-2011

Nimic, m-as aseza comod pe scaun si as privi spectacolu10

Next: Ce ai face daca ai afla ca Sasuke este noul tau profesor de muzica [stiu, stiu ..29, lipsa de inspiratie ..22]


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 07-09-2011

Cred, ca as face Canto21, si as invata sa cant, m-as imbraca sexy, dar nu ca o pitzi, si m-as da subtil la el, sfarsind ca la sfasitul saptamanii sa iesim amandoi in oras 19.

Next: Ce ai face daca Tsunade ar fi mama ta de sange si te-ar obliga sa te casatoresti cu JIraya? o.O



RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 07-09-2011

Well...
As fugii de acasa!
Ce ai face daca Gay ti-ar fii prof de sport?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 07-09-2011

Daca ar incerca sa se dea la mine cred ca i-as da una de i-as muta fetisoara aia ,,draguta'' a lui de pe umeri, sau l-as chema pe Kakashi sa ma ajute 21, dar ce nume are Gay, mi-as cam bate nitelus joc de numele lui si l-as face de ras in fata intregii clase 19.

Next: Ce ai face daca Karin ar fi sora da geamana? o.O Si te-ar saruta?



RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 08-09-2011

I-as da doua palme ca sa isi revina ..21, apoi i-as zice ceva de genu "Femeie, mie imi plac baietii, mutati ciufu` mai incolo!" si in final as termina cu un ras isteric ..24)

Next: Ce ai face daca te-ai trezii pe plaja, la o masa cu lumanarii aprinse si alte lucruri romantice, cu Garra care te-ar cere in casatorie [nu conteaza daca esti baiat sau fata 71] ..?



RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 09-09-2011

Um,pentru început aș admira peisajul foarte romantic.Apoi,l-aș privi pe Gaara și i-aș spune fărăr să-l rănesc că sunt prea mică ca să mă căsătoresc cu el acum. Și dacă vrea să mă aștepte până la treizeci de ani..atunci bine! Facem nuntă21

Ce ai face dacă Sasuke ți-ar spune că are două bilete la concertul lui Guță și te-ar invita cu el?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 09-09-2011

Pe bune? Guta?21, hehe, poi sa zicem ca as merge cu el, dar nu la concert, pe drum mi s-a face rau si as lesina, el m-ar duce acasa si ar ramen peste noapte21, asa ca BONUS!

Next: Ce ai face daca Kabuto ti-ar pune mana pe fund? O.o