Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Ġ'♥.' - 04-09-2011

What the...?! Balet?! Zau asa Lee ai cam luat-o pe aratura! No way! Sau poate...doar daca imi iau si mp3-ul cu mine si in timp ce eu ascult o melodie Rock sau Dance, Lee poate sa danseze balet pana ii cad picioarele! 21

Next: Ce ai face daca l-ai lasa pe Tobi[Madara] sa se joace la calculatorul tau si a doua zi sa iti vezi toate fisierele pline cu muzica Rock si cu poze yaoi cu Sasuke si Itachi? [a da si langa pc sa gasesti un biletel pe care scrie: Mersi ca m-ai lasat sa ma joc pe calculatorul tau! Love ya!hug"]


RE: Ce ai face daca... 2 - Storymaker - 04-09-2011

Formatez tot calculatorul, si-l urmaresc pe Tobi dandu-se de ceasul mortii ca nu mai poate sa flirteze pe messinger.
Ce ai face daca ai fi muscat(a) de fund de un caine dupa care te-ai intepa din greseala intr-un cui ruginit, ioar la sfarsit ai cadea intr-un rahat plin de viermi, si astea toate in fata colegilor de clasa?



RE: Ce ai face daca... 2 - yaoi maniac - 04-09-2011

Si unde-i chestia legata de anime-ul Naruto? Am pierdut-o eu? Atat de tare am chiombit sau ce?


RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 05-09-2011

Bine ..
Pai...
Nici eu nu vad legatura k animeul Naruto..

Deci pun alta intrebare: Ce ai face daca Kba te-ar ruga sa ai grija de Akamaru pentru o saptamana?


RE: Ce ai face daca... 2 - Ġ'♥.' - 05-09-2011

As avea grija de el, imi plac cainii, dar nu inainte ca Kiba sa ii spuna lui Akamaru sa ma asculte10

Next: Ce ai face daca ai fii la sala de fittness[parca asha se scrie106] cu toate celelalte fete din Naruto si singurul baiat de acolo ar fi Jiraya care se holbeaza la formele tale?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 05-09-2011

M-am obisnuit cu perversii ca astia care se holbeaza78, totusi, i-as face pe plac si m-as "fatai" mai mult prin fata lui ..21)

Next: Ce ai face daca ai fi exmatriculat din scoala ta, iar parintii te-ar trimite la academia ninja, unde l-ai avea ca sensei pe Guy [lipsa de inspiratie ..46]



RE: Ce ai face daca... 2 - ^Light~In~The~Dark^ - 05-09-2011

Vai de mine! Si o sa ma puna sa port costumu ala ridicol si sa fac antrenamentele alea?
Mai bine merg la scoala de corectie!
Ce ai face daca ai vedeao pe Sakura sarutandu-l pe..Lee?


RE: Ce ai face daca... 2 - .: Em :. - 05-09-2011

Unu...Yachhh!!
Doi: Aş filma totu. Aş pune pe Youtube şi prima persoană căreia i-aş arăta filmu ar fi Sasuke. 19

Next: Ce ai face dacă Sakura ţi-ar face avansuri, indiferent de ce sex eşti. [ lipsă inspiraţie ]



RE: Ce ai face daca... 2 - CandyGirl - 05-09-2011

As trimite-o la plimbare imediat deoarece: nuss nici pe invers si nici nu o suport prea mult.

Next: Ce ai face daca Lee ti-ar spune ca isi ia viata aruncandu-sa in gol de la o mie de metri inaltime, daca nu iesi cu el la o intalnire romantica. (Cam banala dar nam idei)


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 05-09-2011

Sa se arunce ..21

Next: Ce ai face daca Deidara ar venii la tine pe la miezul noptii spunandu-ti ca vrea sa ii faci parul pentru o petrcere de homosexuali ..?